Şimdi Ara

Asus X550vx Dm324d

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamun aleyküm arkadaşlar. Asus x550vx dm324d laptop satın aldım. Freedos olduğu için orjinal win10 kurdum. Sonra yanında gelen cd den driverlerı yükledim. Tamamlanınca bilgisayarı kullanmaya başladım ve yaklaşık 5 10 dk sonra bilgisayar kilitlendi. Kapatıp açmama rağmen aynı şey tekrarlandı.
    3.kez açtığım vakit hiç dokunmadım ve baktım yine kilitlendi. Kapattım. 30dk kadar bekledim. Açtığımdan beri şu an sıkıntı yok. Yalnız internette baktığım sitelerde son günlerde bu sorunla karşılaşanlar olmuş ve çözüm bulunamamış. Kronik sorun olduğu falan söyleniyor.
    Bu konuda bir bilginiz var mı? Sizce ne yapmalıyım ? Şimdiden teşekkür ederim

• Evet bu modelde kronik problem var.Bu problemi çözen 1 kişi okudum oda doğru mu yanlış mı bilmiyorum SSD alarak çözmüş.Ben yakın zamanda laptobu geri yollayıp para iadesi almaya çalışcam.Olmadı tüketici mahkemesi
  • Ben hepsiburadadan aldım. İade için Asustan rapor istiyorlar. Sizde de böyle bir durum var mı? Nasıl iade edeceksiniz ve kronik problem olduğundan emin misiniz ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.