Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Asus X550VC-XO007D 64 bit win7 driver

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
1.816
Tıklama
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> Asus >> Asus X550VC-XO007D 64 bit win7 driver
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    45 Mesaj
    Arkadaşlar dün Asus'un X550VC-XO007D laptopunu aldım. Freedos olarak aldım ve yanında win8 in driver dosyaları olan cd si geldi. win8 yüklemek istemiyorum. Win7 kurdum ama laptopun win7 64 bit driverlarını bulamıyorum. İnternette o kadar aradım yok. Aramızda illaki bu laptopdan alan olmuştur. Yardımcı olursunuz inş :)

|
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: kamercan55

Arkadaşlar dün Asus'un X550VC-XO007D laptopunu aldım. Freedos olarak aldım ve yanında win8 in driver dosyaları olan cd si geldi. win8 yüklemek istemiyorum. Win7 kurdum ama laptopun win7 64 bit driverlarını bulamıyorum. İnternette o kadar aradım yok. Aramızda illaki bu laptopdan alan olmuştur. Yardımcı olursunuz inş :)

Asus'un kendi sayfasında var bütün driverlar bende freedos aldım ve win7 kurdum. Sıkıntısız kullanıyorum şuan
    |
    |

Hayırlı olsun ekran matmı birde dikkat ettinizmi yazı yazarken imleç atlıyomu kafasına göre sağa sola?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    kamercan55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

Hayırlı olsun ekran matmı birde dikkat ettinizmi yazı yazarken imleç atlıyomu kafasına göre sağa sola?

Evet ekran mat. İmleç atlama gibi bir durum görmedim. Fiyatına göre gayet ideal ve performanslı bir laptop. Benim işimi görüyor daha doğrusu. Sanırım 3 sene idare eder beni.
    |
    |
1
Reklamlar
SEO
Mobilya Takımları
google reklamları
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.