Şimdi Ara

ASUS x550ln i7

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.vatanbilgisayar.com/asus-x550ln-core-i7-4500u-18ghz-8gb-ram-1tb-hdd-2gb-1563-w8-notebook.html Merhaba bugün yarın bu bilgisayarı almayı düşünüyorum,pcdepo.comda freedos olanı 1750 küsür tl.. Onu alsam bile 300-400 liraya Windows 8 alıcam zaten fiyatlar eşitlenicek..benim sorum ise sizce bu fiyata değecek bi makine mi,kullanan varsa memnun mu +,- yönleri neler. Ilginiz için teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• http://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-z510-core-i5-4200m-25ghz-8gb-1tb-8gb-sshd-156-2gb-w8-notebook.html bu bilgisayarın tek farkını i5 olarak gördüm ben, 500-600 lira fark az değil lenovo daha mı mantıklı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: khal1903

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-x550ln-core-i7-4500u-18ghz-8gb-ram-1tb-hdd-2gb-1563-w8-notebook.html Merhaba bugün yarın bu bilgisayarı almayı düşünüyorum,pcdepo.comda freedos olanı 1750 küsür tl.. Onu alsam bile 300-400 liraya Windows 8 alıcam zaten fiyatlar eşitlenicek..benim sorum ise sizce bu fiyata değecek bi makine mi,kullanan varsa memnun mu +,- yönleri neler. Ilginiz için teşekkür ederim

Ne için kullanacağınıza bağlı günlük kullanım için fazlası ile yeter ama iş oyuna gelince yetersiz kalırlar.

• Çok oyun bağımlısı değilim fm,cod,fifa oynayabilsem yeter..hangisi peki sence asus mu lenovo mı ?

• khal1903 K kullanıcısına yanıt
    Ne günlük kullanımı yahu çatır çatır işlerinide yaparsın bahsettiğin oyunlarıda oynarsın hocam, asus alırsan sadece windows 8.1 ile sağlıklı çalıştığını bil yeter. Ben kalite ve tarz olarak asus derim. Tabii windows olayı sizi bozmazsa, ayrıca render işlemleri yada tasarım programları kullanmıyorsanız i5 modelini bile düşünebilirsiniz.

Düzeltme: düşük cümle, harf hataları vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reobig -- 12 Ağustos 2014; 22:16:17 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam asus cepte dursun şu model hakkında ne düşünüyosun fiyat farkınıda göze alırsak..http://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-z510-core-i5-4200m-25ghz-8gb-1tb-8gb-sshd-156-2gb-w8-notebook.html

• quote:

Orijinalden alıntı: Reobig

Ne günlük kullanımı yahu çatır çatır işlerinide yaparsın bahsettiğin oyunlarıda oynarsın hocam, asus alırsan sadece windows 8.1 ile sağlıklı çalıştığını bil yeter. Ben kalite ve tarz olarak asus derim. Tabii windows olayı sizi bozmazsa, ayrıca render işlemleri yada tasarım programları kullanmıyorsanız i5 modelini bile düşünebilirsiniz.

Beyefendi ben X550LN i7 modelinde Adobe İllustrator,Fireworks,Photoshop ve C#,C++ ve genel kodlama için kullanacağım sizce ürün beni pişman edermi ürün elime daha geçmedi görüşünüz nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeknoKerim -- 13 Ağustos 2014; 16:49:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TeknoKerim

quote:

Orijinalden alıntı: Reobig

Beyefendi ben X550LN i7 modelinde Adobe İllustrator,Fireworks,Photoshop ve C#,C++ ve genel kodlama için kullanacağım sizce ürün beni pişman edermi ürün elime daha geçmedi görüşünüz nedir ?

Hocam bundan daha düşük işlemcilerde bile photoshop tasarımları yaptım, C# ve C++ vs eski sistemimde kullanırdım sıkıntısız buna göre hiç üzmez, F&P olarak tam bir canavar diyebiliriz, benim için tek ve en büyük eskisi işletim sisteminin Windows 8.1 bağlılığı. (Aslında windows 8'den hiç hoşlanmıyordum ama şuan windows 8.1 ile flört ediyoruz gayet güzel ve karmaşıklık giderilmiş)

Bu cümlem Genel kesime : Bu gibi ürünleri, iade sürecinde sıkıntı vermeyecek yerlerden almanız taraftarıyım. Kanunen iade hakkınız var, alın kurulumunu yapıp programlarını deneyin, size göre performanslı değilse (ki beklentinizi karşılayacağına eminim) iade edebilme şansınız var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.