Şimdi Ara

Asus X550JX-XX171D ram montajı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar bu aralar yeni bir laptop almaya kara verdim ve asusun X550JX-XX171D modeli ilgimi çekti. Cihazın orijınalı 4gb ram içeriyor fakat bunu 8gb ram ekleyerek 12gb ram olarak satıyorlar. Yakın zamanda ebrar bilgisayardan almayı düşünüyorum 12gb ram'li modelini fakat ram montajını onlar yaparsa cihazın kutusu açık geliyor bunu istemiyorum bu yüzden rami cihazın yanında göndermelerini istiyorum. Daha önce hiç ram takmadım. İnternette bu cihaza nasıl ram takılacağı hakkında araştırma yaptım fakat bulamadım. Birtek Bu cihaza benzer bir cihaz olan X550JX-XX099D'ye ait olan bir video buldum. Videoda gayet basit birşekilde takıyorlardı. X550JX-XX171D'dede aynı şekilde takılırmı? Yoksa cihazın arka kapağı farklımıdır?

X550JX-XX171D : http://www.ebrarbilgisayar.com/asus-x550jx-xx171d-12gb-gtx-950m-notebook-pmu347143
    Resimdeki cihaz X550JX-XX099D'dir
     Asus X550JX-XX171D ram montajı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anlunl -- 2 Ekim 2015; 16:11:44 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok basittir o gördüğünüz ram yuvasına oturttuğunuzda yerleşecektir kenarına oturacak ayaklı tırnaklar oturacak şekilde yerine oturtun yapabileceğiniz basit bir işlem.
  • Bu videodan izleyebilirsin yardımcı olur umarım.

• ram takılışına dikkat edin yeterli, biraz çapraz bir şekilde yuvaya oturtmanız gerekiyor. Ardından aşağıya doğru bastırın tırnakları geçecektir.
  • bu bilgisayardan aldım.
    ram ve ssd tavsiye edebilirmisiniz ?
  • ram seçimi nasıl yapılmalı bilgisi olan arkadaşlar paylaşabilir mi?
    8 lik mi 12 lik mi hangisini neye göre almak gerekiyor?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.