Şimdi Ara

Asus X550JX XX099D İnceleme ve Kullanıcı Platformu (190. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.729
Cevap
36
Favori
118.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende bi kaç yerde gördüm teşhir ürünü diye Kafamdan 1 kere bilgisayar alıcam bari kusursuz olsun dedim açılmamış ürünü aldım :) hayırlı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anlunl

Bu iki ramın farkı nedir hangisini almam daha uygun olur?
    http://www.hepsiburada.com/kingston-valueram-8gb-1600mhz-ddr3-notebook-ram-kvr16ls11-8-p-BD304580

http://www.hepsiburada.com/kingston-8gb-1600mhz-ddr3-notebook-sodimm-ram-kvr16s11-8-p-BD301528

Özelliklerde belirtilmiş hocam; üstteki ram notebooklar için, alttakiyse masaüstüler için.

• FireAnt F kullanıcısına yanıt
    Düşer hocam merak etmeyin

• kadaşlar bu gün farkettim de ram 4 gb işletim sistemi de x64 bit ancak kullanılabilir ram 3,89 gb olarak görünüyor bunun sebebi nedir?

Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamza_kadir -- 29 Şubat 2016; 16:35:42 >
  • hamza_kadir kullanıcısına yanıt
    intel ekran kartı birazını kendine çekiyor bende de öyle
  • Arkadaşlar birisi düzgünce anlatsın lütfen bilgisayarım geldi kuramıyorum

Flash bellegime win 8.1 i uefi modunda kurdum flash bellegim hazır

Uefi kurulum için adım adım ne yapmam lazım anlatabilirmisiniz açık bi şekilde acil bilgisayar geldi 2 gün oldu kuramadım gitti bi yardım edin lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkan2727

Arkadaşlar birisi düzgünce anlatsın lütfen bilgisayarım geldi kuramıyorum

Flash bellegime win 8.1 i uefi modunda kurdum flash bellegim hazır

Uefi kurulum için adım adım ne yapmam lazım anlatabilirmisiniz açık bi şekilde acil bilgisayar geldi 2 gün oldu kuramadım gitti bi yardım edin lütfen

Ilk kurulumu win 8 ile kurulum yapman lazim harddiskide komple bicimlendirerek kur

• Gençler benim mikrofon sesi CS'de çok düşük gidiyor. Ne yapmak lazım? (Windows 10)
  • SiNaPSiS kullanıcısına yanıt
    Bası açabilirsiniz ama cızırtı olur
    Bağırabilirsin
    Laptopla ilişkiye girecek kadar yaklaşabilirsiniz

• MalumEvinYeriniSoranAdam kullanıcısına yanıt
    Yani çözüm yok hocam?
    Bası 12 ye al birazda sesini yükselt ben öyle kullanıyorum
    Tek jak oldugu için kulaklıgın mikrofon devre dışı aparat alacağım

• MalumEvinYeriniSoranAdam kullanıcısına yanıt
    Ses fullde zaten hocam arttıramıyorum :) Bas 24'te, 12'ye alsam daha da düşmez mi?
    Earpods al hocam direk sorun çözülür :)
    G230 aldım yeni

• Arkadaşlar arada nadirde olsa wifi'ye bağlı olduğu halde internet gidiyor. Telefondan bakıyorum modemde mi bir sorun var ama internet hala var yani internette bir sorun yok.Bilgisayarı yeniden başlatmam gerekiyor. Sizce neden kaynaklanabilir?
  • arkadaşlar bu laptopu 8gb ram opsiyonuyla almayı planlıyorum rica etsem negatif tüm yönlerini sıralarmısınız ? teşekkür ederim şimdiden.
  • Ikinci el satmak isteyen pm ile ulasabilir, ogrenciye satacagini ve fatura kutusuyla olmasi gerektigini bastan belirtmek istiyorum..

• warmengel kullanıcısına yanıt
    normal bir kullanıcı için bir sorunu yok. benim yasadigim tek sorun steamden ornegin cs go da oyun içi mikrofonla konuşamıyorum. ama mikrofonda sorun yok teamspeak olsun skype olsun ses temiz net gidiyor.

• Merhabalar, ben de bu aletten almak istiyorum tüm mesajları okudum anladığım kadarıyla, her cihazda olmasa da, genel olarak klavye, touchpad ve hdd sorunu var, bazı arkadaşlar da kasa kalitesinden yakınmış. Kasa kalitesi pek önemli değil benim için, hddyi de hallederim başka bir hdd veya ssd ile. Benim sıkıntım klavyeyle. Bu sorun için servise başvuran arkadaşlar nasıl bir sonuç aldı merak ediyorum. Şöyle de bir anket hazırladım, klavye esnemesinin rahatsız ediciliğiyle alakalı, şimdiden teşekkür ediyorum ilgilenen arkadaşlara.
  • Bu sorun Acer in Nitro modelinde de yaşanan bir sorun Asus un sitesinden driver indirip kurabilirsiniz üzerindeki driverı kaldırıp.

• FN tuşuyla touchpadin kapanmaması, uyku moduna aldıktan bir süre sonra kendiliğinden açılması, hdd nin normal kullanımda aşırı sesli çalışması gibi büyük sorunlar varmış. Bu sorunlara rastlayıp da çözebilenler nasıl çözdüler anlatırlarsa sevinirim. Birkaç aya almayı düşünüyorum da.

Görmek isteyenler için :
    http://zafer.co/asus-x550jx-xx099d-video-inceleme-kutu-acilimi-gta-v-test/

Edit: Arkadaşlar bir de ram takmak asus garantisini bozar mı? Bozmaz diyorlar ama emin değilim ve rami kendimiz takabilir miyiz yoksa takması çok mu zor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-82AD9505E -- 10 Mart 2016; 20:49:53 >

• 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.