Şimdi Ara

Asus X550JX XX099D İnceleme ve Kullanıcı Platformu (192. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.730
Cevap
36
Favori
118.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben garanti bitmeden asla dvd romu çıkarmayı düşünmüyorum. Ama ssd de düşünmüyorum çünkü kapasitesi çok az. O yüzden 1 tblik yeni bir hdd daha iyi olur. SSD alsam oyun vs için diğer hdd yi disk kutusuyla ikide bir çıkar tak yapamam. Zaten dahili hddleri yerinden çok fazla oynatmak sıkıntı. Hem ssdler çok pahalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • R3action iki sorunun da olmaması gerek 1.si için wlan driverleri elke silip yükle.hdd den ses nasıl geliyor video koyar mısın

• quote:

Orijinalden alıntı: MalumEvinYeriniSoranAdam

Tabii musait olunca koyarim
    Tahmini bu gece ( 20:00 )

Çok teşekkür ederim uğraştığınız için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: game of throws

R3action iki sorunun da olmaması gerek 1.si için wlan driverleri elke silip yükle.hdd den ses nasıl geliyor video koyar mısın

Eve geçince göndereyim böyle bir yerlere bir şey sürtüyor gibi cızırtı gibi bi ses geliyor.

Driverlerı nereden bulabilirim acaba

• Bu laptopu almayı düşünüyorumda
    http://www.vatanbilgisayar.com/asus-x550jx-core-i7-4720hq-2-6ghz-12gb-ram-1tb-hdd-2gb-15-6-w10-notebook.html En uygun burada buldum sizde tavsiye edermisiniz ?

• gpu z den baktim ddr3 acikcasi gta 5 de high ayarlarda oynatiyomu akici bir sekilde oynatiyor diger tüm testler gereksiz geliyor.

• Erayyo bu xx099d değil i7li versiyonu fiyat 300 400 farkediyor.Alınabilir bir fiyat bence.
    R3actionhttps://www.asus.com/tr/support/Download/3/516/0/1/FirU2xaA2aXBCvSg/41/
    Aşağıdan seç işletim sistemini wireless driveri indir.
    Sil eskisini bunu yükle.Eğer olmuyorsa başka bir yerin internetini dene aynı sorun var mı bak.
    Varsa eğer 0216 524 3000 ara sor.hdd yi de sor internet olayını da büyük ihtimal garantide bakmak isterler.Garanti işi de kolay zaten evden alıp eve bırakırlar.Videoyu da bekliyorum bu arada.

• serkan78689 kullanıcısına yanıt
    Akıcı oynatıyor eve geçince video çekerim hala dışarıdayım

• Arkadaşlar ben de bugün vatan bilgisayardan i7 12gb ram olan modelini alarak aranıza katıldım. Bilgisayarı çok aşırı inceleyemedim fakat yaklaşık 1 saat CsGo oynadım bir sıkıntı yaşamadan. İlk izlenimim gayet güzel umarım ileriki zamanlar için de sıkıntı yaratmaz. Belki birkaç ay sonra dvd'yi çıkarıp SSD taktırırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: serkan78689

gpu z den baktim ddr3 acikcasi gta 5 de high ayarlarda oynatiyomu akici bir sekilde oynatiyor diger tüm testler gereksiz geliyor.

Dediğim gibi amacım kafa karıştırmak değil. Gtx765mli bir laptopum var gddr5 olsaydı laptop ucuz olduğu için ömür uzatmak için onu alacaktım. Ancak ddr3lü olanı benimki ile aynı performansı veriyor.

• Hocam bu modelle arasındaki tek fark birinin i7 birinin i5 olması mı yoksa başka farklarda varmı ?

• Tabii ki hayır erayyo kardeşim.İlk olarak i7 4720 hq işlemci ile bizdeki xx099d nin i5 i arasında 5-15 fps fark var ben ikisini de denedim experience programıyla fpslerine baktım oyunların. Senin gösterdiğinin rami 12 xx099d nin 4 olarak satılıyor.Bizim hdd 750gb seninki 1 tb.Çok da güzel bir seçim yapmış olursunuz.
    Barut kardeşim çok daha iyi bir şey istiyosan monster notebook ların tulpar serisi hepsini tokatlar.Bi onlara bak derim çok kullandım monster.Oyunlarda gerçekten kalitedir.

• arkadaşlar ben dün vatanda 12 gb lık modelini aldım. Fakat hdd den acayip cızırtı geliyor. Müşteri hizmetlerine gidincede bu ses normal deyip başından savdı ama hiçde normal bir ses değil bildiğin içinde parça sallanıyormuş gibi. ne yapmam lazım. 2 ürün aldık birde güvenip.
  • arkadaşlar ram konusu sürekli sorulmuş ama pcdepodan aldım ben 4 gb xx099d yi . 8 gb ram takviyesi yapmak istiyodum rami aldım ama müşteri hizmetlerini aradığımda kendinzi takamassınız biz takalım gönderin deidler garantiden çıkar dediler ve ücretin 60 tl oldugunu söylediler. sizce ne yapayim ? garantiden çıkar mı ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaydesh

arkadaşlar ram konusu sürekli sorulmuş ama pcdepodan aldım ben 4 gb xx099d yi . 8 gb ram takviyesi yapmak istiyodum rami aldım ama müşteri hizmetlerini aradığımda kendinzi takamassınız biz takalım gönderin deidler garantiden çıkar dediler ve ücretin 60 tl oldugunu söylediler. sizce ne yapayim ? garantiden çıkar mı ???

Hocam ben de vatandan alırken ssd için görevliye sormuştum o da siz takarsanız garantisi bozulur dedi. Burada birkaç kişi kendiniz taksanız bile garanti bozulmaz diyordu ama sen işini garantiye al bence servise taktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hagininsolu
    Hocam ben de vatandan alırken ssd için görevliye sormuştum o da siz takarsanız garantisi bozulur dedi. Burada birkaç kişi kendiniz taksanız bile garanti bozulmaz diyordu ama sen işini garantiye al bence servise taktır.

hocam 60 tl vermek de çok saçma geliyor ya ayıptır rami almışım 150 tl zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaydesh

quote:

hocam 60 tl vermek de çok saçma geliyor ya ayıptır rami almışım 150 tl zaten

Hocam haklısın ama 60 lira için garantiden olmak da kötü bence. Özellikle garantinin süresi daha çok varsa.
  • quote:

Hocam haklısın ama 60 lira için garantiden olmak da kötü bence. Özellikle garantinin süresi daha çok varsa.

1.5 yıl var daha haklısınız sanırım servise vericem teşekkür ederim cevabınız için
  • Arkadaşlar ben bu bilgisayarı n11 den 1 ay önce aldım. Dün vidaların aşındığını dolayısıyla ram ve hdd kapağının açıldığını farkettim. Kapağı açtım hdd üstüne siyah kalın bi kalemle A harfi yazılmıştı. Ve hdd vidalarından biri eksikti. Toshiba hdd kullanılmış. Acaba refurbished pc mi aldım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi colemerg30 -- 14 Mart 2016; 11:48:52 >
  • kaydesh K kullanıcısına yanıt
    Ssd yi hdd yerine mi takacaksınız? Eğer oyleyse garanti bozulmuyor diyorlardı. Bende rami kendim takmıştım. Hatta buradan bazı arkadaşlar sormuştu asusa. Kafam karıştı şimdi benim de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heavyblitzer -- 14 Mart 2016; 12:50:35 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.