Şimdi Ara

ASUS X550JX için sorularınızı alabilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
4
Favori
975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar x550jx modeli elime ulaştı 8.1 kurdum merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

İlk izlenimim sessiz olması bana öyle gelmiş olabilir diger laptobuma göre çok çok sessiz.Oyun performansı içinse gta 5 yüklüyorum kurduktan sonra burdan bilgilendirecem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeytin8899 -- 7 Temmuz 2015; 21:30:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: zeytin8899

Arkadaşlar x550jx modeli elime ulaştı 8.1 kurdum merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

İlk izlenimim sessiz olması bana öyle gelmiş olabilir diger laptobuma göre çok çok sessiz.Oyun performansı içinse gta 5 yüklüyorum kurduktan sonra burdan bilgilendirecem.

Zaten 8.1 ile geliyor sende kurulu değil miydi?
  • Ben pcdepodan fredoss aldim o yuzden kendim yuklemek zorunda kaldim.Sıkıntı çıkmazsa 10 dakkada yükleniyor sadece driverları yuklemesi zaman alıyor.
  • quote:

Ben pcdepodan fredoss aldim o yuzden kendim yuklemek zorunda kaldim.Sıkıntı çıkmazsa 10 dakkada yükleniyor sadece driverları yuklemesi zaman alıyor.

ben vatandan aldım w8.1 olarak gelecek i7li versiyon perşembe günü elimde olacak inşallah ben de bi inceleme videosu çekmeyi planlıyorum
  • Çok yararlı olacaktır.Çünkü i7 li versiyon için inceleme konusu yok.
  • quote:

Çok yararlı olacaktır.Çünkü i7 li versiyon için inceleme konusu yok.

sizdeki i5li mi i7li mi?
  • Ben i5 li versiyonunu aldım(ram 12 gb olması ve taksit imkanı olması nedeniyle pcdepodan aldım ordada i7 li versiyon yok). i7 li versiyonu sanırsam sadece vatanda var.
  • konuyu takipteyim arkadaşlar Vatanda umarım ucuza denk getirmissindir günaşırı değişiyor fiyatı

bi denk gelirse bende alabilirim :)
  • quote:

Ben i5 li versiyonunu aldım(ram 12 gb olması ve taksit imkanı olması nedeniyle pcdepodan aldım ordada i7 li versiyon yok). i7 li versiyonu sanırsam sadece vatanda var.

bi ebrar bi de vatanda vardı ebrardakinin stokları tükendi sen i5li olanı incelersin ben de i7li olanını incelerim :)
  • i7 li vatanda 2.900 olmuş.
  • quote:

i7 li vatanda 2.900 olmuş.

iyi ki indirim varken almisim laptop su an elimde incelemelerimi yazarim yarina :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de geçtiğimiz pazar günü aldım ürünü.Yoğunluğumdan dolayı aktif kullanamadım.
    Ses konusunda başka bir başlıkta bayağı düşünmüştük fakat ses beni tatmin edecek seviyede :)

Şu an için tek sorun çok sessiz ortamda çok hafif bir cızırtı sesi gelmesi.O da her zaman gelmiyor.Bir kaç gün daha test etmem gerekiyor cızırtı için.
  • Fatkork kullanıcısına yanıt
    bu asus kasaya ssd takma imkanımız var mı ? bir arkadaşa önericem de ürünü ona göre
  • Aldığında yanında windows kurmak için cd geliyor mu yoksa kendin mi kuruyorsun
  • İmkan var hocam.Bunu bende düşündüm.
    Diğer başlıkta bir arkadaş vatan bilgisayar satış sorumlusuna sormuş basitçe eklenebileceğini söylemiş fakat ben sorduğumda kesinlikle servisin yapması gerektiğini yoksa cihazın garanti dışı kalacağını söylediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Prince

quote:

Ben i5 li versiyonunu aldım(ram 12 gb olması ve taksit imkanı olması nedeniyle pcdepodan aldım ordada i7 li versiyon yok). i7 li versiyonu sanırsam sadece vatanda var.

bi ebrar bi de vatanda vardı ebrardakinin stokları tükendi sen i5li olanı incelersin ben de i7li olanını incelerim :)

İ5 ile i7 arasındaki fark sizce nasıldır? Biraz yabancıyımda bu konulara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: markplat

quote:

quote:

oyun açısından fark yok işlem açısından fark var
  • Fatkork kullanıcısına yanıt
    Benim aldıgım freedos tu windows cd si gelmedi kendim kurdum vatandakinde kurulu şekilde geliyor tabi windows lisans ücretide yansıyor pc ye.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: markplat

quote:

quote:

oyun açısından fark yok işlem açısından fark var

oyunlarda da 2-10 fps arası etkiliyor oyundan oyuna değişir

• quote:

Benim aldıgım freedos tu windows cd si gelmedi kendim kurdum vatandakinde kurulu şekilde geliyor tabi windows lisans ücretide yansıyor pc ye.

onu bunu bilmem de ben indirimdeyken almışım i7 olan x550jx i bi tek vatanda var bilgisayarı açtım karşıma ilk windows 10 yükseltmesi ücretsiz rezervasyonu geldi :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.