Şimdi Ara

Asus X550JK XO012D Inceleme ve Kullanıcı Platformu (852. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.016
Cevap
236
Favori
706.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 850851852853854
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

Humble Bundle dan alin,Steam in kendisinde 39 tl

Ets 2 den iyi mi ?

Ets tir oyunu yalniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi timucinkalorifer -- 9 Kasım 2015; 21:42:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam,Euro Truck Simulator den bahsetmiyor muyuz?

5.77 dolara(bu degiskendir,ortalamaya gore degisir)Ets2 ve yaninda yesil kilit isareti olan oyunlarla en ustteki 3 oyunda dahil Steam keylerine sahip olursunuz

https://www.humblebundle.com

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

Tamam,Euro Truck Simulator den bahsetmiyor muyuz?

5.77 dolara(bu degiskendir,ortalamaya gore degisir)Ets2 ve yaninda yesil kilit isareti olan oyunlarla en ustteki 3 oyunda dahil Steam keylerine sahip olursunuz

https://www.humblebundle.com

O site hakkında fikrim yok. Pc kaldırmayacaksa online modda açmıyacaksa almanın anlamı yok diye düşündüm

• ETS 2 eski bir oyun zaten neden kaldırmasın.Full hd de yüksek ayarlarda sıkıntı yok.
  • Ets 2 oyun motoru sorunlu. En low ayarlarda bile kasma sorunu mevcut. Ben x550jk da da denedim fakat durum aynı. Gtx 980 sli da olsa bu oyun böyle . Ets 2 Kasma Çözümü diye konular var ama onlar da tam çözüm olamamışlar. Doğuştan sakat doğdu o oyun.

• Arkadaşlar 1024x768 4/3 çözünürlük ve orta ayarlarda cs go kaç fps veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zendagi Migzara -- 10 Kasım 2015; 13:02:11 >
  • Asus X550JX-XX171D ben bu ürünü sipariş ettim sadece notebooktan ürünü kargodan alırken nelere dikkat etmem gerekiyor kargo teslim almadan iyice açıp kontrol etmelimiyim kutusunda eziklik falan varsa teslim almayayım mı bide kutunun hiç açılmamış mı olması gerekiyor?
  • yenal5353 Y kullanıcısına yanıt
    Cihazın alt kısmı kullanıcı tarafından değiştirilmeye uygun yapılmıştır. Asus yetkili servisine gönderdiğim mailde bu bölgenin dışına çıkılmadığı sürece istenilen değişikliği yapma hakkımız olduğunun onayını aldım. Bu bölgenin neresi olduğu ve nasıl değişiklik yapılabileceği kullanım kılavuzunda güzelce anlatılmış.

Ben SSD ve 4 GB Ram ekledim. Kesinlikle tavsiye ederim.
  • Fallout 4 deneyen var mı ayarları ve aldığı fps ile paylaşırsa sevinirim.Nvidia güncel driver çıkarmış bu arada 358.91 fallout 4 içinde özel ayarlar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aLTaR_07 -- 10 Kasım 2015; 15:22:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carfreak

ETS 2 eski bir oyun zaten neden kaldırmasın.Full hd de yüksek ayarlarda sıkıntı yok.

@alpmirza oyun motoru sorunlu dedi.

Bilmiyorum en iyisi satin almamak korsan alayim.

• Arkadaşlar dreamsparktan indirdigim win 8.1 i kendi kullandigim bilgisayar haricinde bir baska bilgisayara kursam sorun cikar mi?

• Ucuza bulursan alıp dene istersen. Aklında kalacağına

• quote:

Orijinalden alıntı: Zendagi Migzara

Arkadaşlar 1024x768 4/3 çözünürlük ve orta ayarlarda cs go kaç fps veriyor.

Hocam 1366x768 ve ultra ayarlarda 110 fps alıyorum . Sizin sordugunuz gibi değil ama genede belirteyim dedim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zendagi Migzara

Arkadaşlar 1024x768 4/3 çözünürlük ve orta ayarlarda cs go kaç fps veriyor.

Oyunda grafikten çok akicilik önemli olduğu için profesyonel oyuncularin ayarinda oynuyorum grafikleri genel anlamda medium denilebilir.catisma yokken yururken 220 230 fps normal çatışmalarda 140 150.en yogun çatışmada bile 130un altını görmedim.ha full ayarlarda da kasmadan oynatır ama ben böyle oynuyorum çözünürlük 1366x768

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jynxmonroe -- 10 Kasım 2015; 23:29:20 >
  • windows 10 yükledim asus un sitesinde 3 tane driver var onları nvıdıa drıverını yükledim başka driver yüklemem lazım mı ıntelde renk ayarları olmuyo sizdede mi öle
  • Arkadaslar wifi surucusunu kurarken ("update.cpp 1205" hatasi olustu ve Kurulum devam edemiyor.)hatasi aldim cozumu bilen varmi suan wifi kullanamiyorum

• Teşekkürler arkadaşlar bilgilendirme için.
  • arkadaşlar fallout 4 deneyen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jupe

arkadaşlar fallout 4 deneyen var mı?

https://www.youtube.com/watch?v=_0GguuNlySs

• Oyunu kurdum açılırken ekran bir siyah oluyor bir normal menü oluyor gidip gidipgeliyor. Oyundan mı yoksa bilgisayardan mıbilemedim. Sürümde çok sağlam değil gibi. Fakat bilgisayar 4gb ram ondanda oluyor olabilir. Eğer açarsa 4gb daha alıp 8 yapmayı düşünüyorum ama şimdilik hüsran
  • 
Sayfa: önceki 850851852853854
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.