Şimdi Ara

Asus X550JK XO012D Inceleme ve Kullanıcı Platformu (850. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
21.017
Cevap
236
Favori
706.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 848849850851852
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende de x550jk var.ssd aldım hardisk yerine taktım.notebook hdd sini de kutuya takıp kullanmaya başladım.cihaz artık baya iyi ssd ile win 10 hoşgeldiniz yazısı 6 sn ye de geliyor bilgisayarın kendine gelmesi de 10 sn felan oluyor.16 sn ye de kullanabiliyorum cihazı.orjinal hdd ölmüş cidden.notebook hdd si c d ye dosya aktarırken %98-100 arası gidiyor.ssd ile usb flash ile win 10 kurumu 6-7 dk,office 2013 kurulumu 1,5-2 dk sürüyor.ssd yi yeni kullandığım için çok bir şey yazamadım.(samsung 650 Basic)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu bilgisayar icin en.iyi windows surumu hangisi olur sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blogisa

Bu bilgisayar icin en.iyi windows surumu hangisi olur sizce?

W10

• kasımda win10 için büyük bir güncelleme gelecek.bu güncellemeyi bekleyin o zaman windows10 u kurarsınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Notebookta oyunları max 1366x768 de ayarlanabiliyor.Merak ettiğim laptopu full hd bir led tv ye bağladığımızda oyundaki çözünürlüğü 1920x1080p ye getirebilirmiyiz
  • Evet tv ye göre yükseltebilirsin.
  • Beyler rica ediyorum birisi şarj aletinin altına bakıp volt amper ve watt değerlerini yazabilir mi şarj aleti aldım 19v 3.42a 65 w şarj ediyor ama oyuna girince veya çok sekme açınca şarj gidip geliyor sorunun amperde olduğunu düşüyorum birisi bi yardım edip bakıp yazabilir mi lütfen ona göre hareket edeceğim
  • darkknıght34 D kullanıcısına yanıt
    İnput: 100-240v 50-60Hz 2.0A
    Output:19v 6.32A

• Vram konusunda hangi program doğru söylüyor?

http://gpuz.techpowerup.com/15/08/12/fnw.png

http://imgur.com/iflVq09

Forumda arama yapayım dedim ama forum sürekli hata veriyor her zamanki gibi. :)
  • X550jk gtx 850m ile 1080p de high ayarlarda kaç fps alır

• X550jk gtx 850m gta 5 high ayarlarda 1080p kaç fps alır

• hknoksuzz H kullanıcısına yanıt
    FPS bakmadım ama akıcı oynatıyor 8 gb ram ile.
  • Carfreak kullanıcısına yanıt
    Bende de x550jk 8gb var.ben bunu hdmi ile tv ye bağlayıp gta V @açıyorum.akıcılıkta sorun yok ama oyunun kontrolünde zorlanıyorum mesela araba sürerken S e bassam araba hemen kendini sola atıyor.bunun için bi ayar var mı?

4gb ram ile 1366 (kendi ekranında) high ayarlarda 40-50 fps

• Bilmiyorum ben monitörde oynadım.
    25-30 tahmini

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bilgisayarı yaklaşık 1 yıldır ssd+ram takviyesiyle kullanıyorum. artık görenlerin kulananların nasıl makine lan bu falan diyerekten nazar değdirmelerine dayanamadı ve klavyem bozuldu. 2,w,s,x,z tuşları çalışmıyordu. 25.10.2015 te servise kargoladım, bu ayın 4ünde geri geldi. yani söylemek istediğim sıkıntısı olan arkadaşlar 1 ay bilgisayarsız naparım diye düşünerek servise göndermemezlik etmesin, araya bayram girmesine rağmen 10 günde geri geldi pc. şimdilik söyleyeceklerim bunlar. iyi bakın bilgisayarlarınıza
  • Arkadaşlar merhaba. Ben yaklaşık 8 aydır bu bilgisayarı kullanıyorum. Son 1 aydır mavi ekran olayını çok sık yaşamaya başladım. Bunun sebebi tam olarak nedir ? Ayrıca SSD almayı düşünüyorum. Fiyat olarak 250 TL bütçe ayırabilirim. Önerebileceğiniz ürün var mı ? Teşekkürler.
  • arkadaşlar black ops 3 oynayan var mı ? açar mı ?
  • Windows 10 dan sonra sanki sistem yavaşladı.gibi.boyle olan var mı.

• 
Sayfa: önceki 848849850851852
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.