Şimdi Ara

Asus X550JK XO012D Inceleme ve Kullanıcı Platformu (842. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.016
Cevap
236
Favori
706.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 840841842843844
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1024x768 çözünürlükte tam ekran oyun oynamak istiyorum ama ekranın kenarlarında siyah şeritler oluyor nasıl yayabilirim o görüntüyü ekrana?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jynxmonroe

1024x768 çözünürlükte tam ekran oyun oynamak istiyorum ama ekranın kenarlarında siyah şeritler oluyor nasıl yayabilirim o görüntüyü ekrana?

1366x768 de niye oynamıyorsun?
  • deli olucam artık 5 dakka da bir wifi kopup duruyo yok mu çözümünü bilen

• quote:

Orijinalden alıntı: ZiyaUksul

quote:

1024x768 çözünürlükte tam ekran oyun oynamak istiyorum ama ekranın kenarlarında siyah şeritler oluyor nasıl yayabilirim o görüntüyü ekrana?

Hem eski pcden kalma alışkanlık hemde çözünürlük düşük olunca modeller ekrana yataydan yayıldığı için adamlar daha geniş görünüyor ve daha rahat vurabiliyorsun.o yüzden

Zaten aylardir 1366x768i kullanıyorum

• quote:

quote:

quote:

Hem eski pcden kalma alışkanlık hemde çözünürlük düşük olunca modeller ekrana yataydan yayıldığı için adamlar daha geniş görünüyor ve daha rahat vurabiliyorsun.o yüzden

laptoplarda cs goyu öyle oynayamazsın. ekranın sag ve solu siyah olur. 21 inc monitorun olsaydı oynardın :)

• jynxmonroe kullanıcısına yanıt
    ekran çözünürlüğünü düşürebilirsin veya oyun ayarlarında varsa ekranı yayabilirsin(yok diye biliyorum ama yine de bak)
  • Kafam Kasınıyor kullanıcısına yanıt
    sağol kardeş bende ralink wifi ping ve kopmalardan dolayı geçmeyi düşünüyorum inşallah daha iyi olur...
  • Mühendis_adayı M kullanıcısına yanıt
    kardeş bende de var ralink wifi kartı eski driver a döndüm kopmalar azaldı ama hala var. Windows 8.1 kullanıyorum belki onla alakalıdır diye windows 7 deneyeceğim.
    Senin windows sürümün ve wifi kartı modelin nedir?
  • evet monitorum olsaydı oynayabilirdim ama yapacak bir şey yok :D

ekran yayma yok hocam.idare edeceğiz artık napalım
  • quote:

quote:

quote:

Driver ayarlarından ayarlaya bilirsin Google yaz zaten bir sürü kaynak çıkar.

• Arkadaşlar bugün windows10'a geçiş yaptım ama bilgisayarın sesi gitti.

Ses driverları yok. Siz nasıl çözdünüz bu durumu?

Edit: Win8 driverlarını yükledim ses geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seizure -- 15 Ekim 2015; 0:24:15 >
  • jynxmonroe kullanıcısına yanıt
    NVIDIA için:
    Konu: oyunlarda yarım ekran
    Şu yolları izlerseniz çözüme ulaşırsınız.

1.Masa üstünde sağ tıkla
    2.NVIDIA Denetim masasını aç
    3.Kenardan: Masa üstü boyutunu ve konumu ayarlayı seçiyoruz
    4.Ve orda 4 seçekenk gelecektir siz NVIDIA ölçeklendirilmesi kullanı seçin
    5.Oyunda çözünürlüğü 1024*768 yapın
    6.Ve uygula deyin; Ve artık oyunlarınız yarım ekran olmayacaktır

alıntıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _CONTRA_

NVIDIA için:
    Konu: oyunlarda yarım ekran
    Şu yolları izlerseniz çözüme ulaşırsınız.

1.Masa üstünde sağ tıkla
    2.NVIDIA Denetim masasını aç
    3.Kenardan: Masa üstü boyutunu ve konumu ayarlayı seçiyoruz
    4.Ve orda 4 seçekenk gelecektir siz NVIDIA ölçeklendirilmesi kullanı seçin
    5.Oyunda çözünürlüğü 1024*768 yapın
    6.Ve uygula deyin; Ve artık oyunlarınız yarım ekran olmayacaktır

alıntıdır.

Teşekkürler deneyeceğim

• bilgisayara win7 format atmadan önce bilgisayarın d sinde usb3 driverini bulundurun yada cd ye çekin bilgisayarın 3 girişide usb3 olduğu için usb3 driverini kurmadan usb ler çalışmıyor en azından bende böyle oldu
  • yenal5353 Y kullanıcısına yanıt
    Sağdaki USB 2.0 sizin sorununuz farklıdır.
  • Arkadaşlar selamlar.Bende de bu pc den var wifi sorunu için garantiye göndermiştim. PC nin hdd sini ve fanını değişip göndermişler ve içine bi çok program kurmuşlar. PC artık 2-3 saniyede değil 30 saniyede açılıyor ve açılırken ekranda asus yazıyor bu yazıyı nasıl kaldırabilirim?
  • Bu cihaz suan satiliyormu ve ikinci el fiyatlari nekadar

• Merhaba arkadaşlar,

Ben bu bilgisayarın bir kullanıcısıyım ve bütün kullanıcıların da bildiği gibi bilgisayarın en zayıf noktası HDD. Ben de bu zayıflığı gidermek amacıyla Harddisk'i SSD'yle değiştirmeye karar verdim. Zaten bütün verilerimi harici HDD'de sakladığım için sadece windows ve oyunları kurmak için bir 240 GB SSD almaya karar verdim. Ama hangi SSD'yi alacağıma karar veremedim.

Öncelikle ne tür bir SSD alacağımı bilemiyorum. Piyasada en çok SATA 3.0 ürünler var ama bunu benim bilgisayarım destekliyor mu bilemiyorum. Daha önce değişim yapan arkadalardan yardımlarını bekliyorum.

İkinci olarak da markayı belirlemeye çalışıyorum. Fiyat oranına göre Sand Disk Ulta II'yi düşünüyorum. Baktığım benchmark'larda daha pahalı olan Kingston V300'e göre daha iyi performans verdiği yazıyordu.

Düşüncelerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

• @ekremre
    Dostum bende garantiye harddiskimi bios okumuyor diye göndermiştim benim de fanı değiştirip harddisk değişimi yaptıklarını söylediler ama bence harddiskimi değiştirmemişler ve üzerine güya orjinal asusa kalibre edilmiş windows 8.1 SL kurmuşlar.. Başlangıçta ki asus logosu bios ayalarından kaldırılır ama ben elime aldığım ikinci gün format atmaya kalktım ki birde ne göreyim, Harddis ki NTFS'den GPT formatına dönüştürmüşler. Böyle olunca format atamıyorsun.. Gparted adlı linux programıyla harddiski tekrar ntfs e çevirip o şekilde format attım. Haberin olsun bilgin olsun pc elinde kalmasın....

@red01

Dostum x550jk'nin fiyatları x550jx den daha pahalı. Bunun nedenini bilmiyorum. Ben şahsen bi alıcı bulursam bilgisayarımı satmak istiyorum yoksa da SSD alıp öyle kullanıcam ama şuan ssd alacak param yok öğrenciyim kredi kartına taksit de yapınca iyice fiyatlar fırlıyor ucuz yerlerde. Neyse piyasayı bende bilmiyorum ama bugün pcdepo da bu ürünün fiyatı
    Kdv Hariç Fiyatı 730.00 USD
    Kdv Dahil Fiyatı 2,489.45 TL
    Havale ile Fiyatı 2,240.50 TL
    Tek Çekim Fiyatı 2,464.56 TL

8 gb model için. Benim gibi bilgisayarı sadece gündelik işler için kullanmış temiz pclerin ortalama ikinci el fiyatları 1600den ucuz olmaz ki gerçekten piyasası yüksek ve tutulan bir model. Kendi ürünümü pazlarlar gibi konuşuyorum şuan :D Neyse hayırlısı herşeyin.

• suheylbas kullanıcısına yanıt
    Yok bende Dell 7537 vardi sattim onu kardesimdeki Asusu kullaniyorum suan i5 gtx 850m li model.

4 gb ram ve ssd ile kusursuz hale gelir.

Ssd hdd bolumune takiliyormu yoksa ssd hdd ayni anda takabiliyormuyuz.

Dediginiz gibi i7 olan model daha ucuz

• 
Sayfa: önceki 840841842843844
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.