Şimdi Ara

Asus X550JK XO012D Inceleme ve Kullanıcı Platformu (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.016
Cevap
236
Favori
706.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O konuda bir bilgim yok,Asus Türkiye yi aramanı tavsiye ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tw1sted kullanıcısına yanıt
    aynı anahtarı sanırım aynı microsoft hesabı ile kullanabilirsin

Senin fotoğraflar ne oldu cidden ?
  • Cihaza bugun itibariyle isletim sistemi kurdum. Ama cihazin tasarimi ni hic mi hic begenmedim, keske canli gormeden karar vermeseydim, pismanim. Ses cikis kuvveti ve kalitesi baya hosuma gitti. Touchpadde sol tus basiyormus da biraz zorlamak gerek. Cidden touchpadi olmamış bu cihazın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar alacak olan varsa satiyorum cihazi ben tasarimi soguttu beni cihazdan. Windows 8.1 pro kurdum driverlar yukledim. Almak isteyen Ankarada(Hacettepe beytepe kampusundeyim.) elden bakabilir. 1700 e birakacam.
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=97535630&p=1#97535630

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazkopat_6144 -- 21 Eylül 2014; 14:20:41 >
  • lazkopat_6144 kullanıcısına yanıt
    En azından buraya yazsaydın sana bahsederdik tasarımından.Şekil peşindeysen dell 7537 idealdir
  • menagon61 kullanıcısına yanıt
    Şekil peşindeysen ne demek ya, eğer göze hoş gelen bir seyi istemek şekil peşinde olmaksa sekil peşindeyim. Cihazı kötülemek gibi bir niyetim yok uçabilir, her oyunu oynatabilir ama tasarımı cidden beni hayal kırıklığına uğrattı. Zaten satarsam dell 7537 alacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: lazkopat_6144

Arkadaslar alacak olan varsa satiyorum cihazi ben tasarimi soguttu beni cihazdan. Windows 8.1 pro kurdum driverlar yukledim. Almak isteyen Ankarada(Hacettepe beytepe kampusundeyim.) elden bakabilir. 1700 e birakacam.
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=97535630&p=1#97535630

sıfır 9 taksitle 1690 a alınabilen cihazı 2.el peşin 1700 e satmak , iyimiş
  • 1-Nerden alınabiliyor?
    2-İlana baktıysanız pazarlık payı vardır yazmışım.
    3-1809 liraya 2 gün önce ebrarbilgisayardan aldim bilgisayari.ayni siteden guncel fiyata bakabilirsin. Fiyat size uyuyorsa gelin konusalim, yoksa istersem 2700 e satarim haksiz miyim?

• Ekran karti surucusu kuramiyorum donanim bulunamadi diyor ayni sorunu yasayan ve cozen var mi?

Laz olduğumuzu belli etmesek
    sen bence de 7537'ye bak

http://forum.donanimhaber.com/m_86382689/tm.htm
  • 7537 daha şekil bir makine o bir gerçek,bu biraz daha performans isteyenlerin cihazıdır ben iki makineyi de gören birisiyim,7537'nin de touchpad'i çok iyi değil baya ses yapıyordu sesi hemen hemen aynı sayılırdı kasa olarak alüminyum olduğu için kaliteyi hissettiriyordu

Alırsan aldığın gibi intel speedstep'i kapat sonra bu makine bozuk mu diye dolaşırsın

buyur buda benim inceleme videom :http://www.youtube.com/watch?v=7Bnve0aMeIY

ETS2 Gameplay ;http://www.youtube.com/watch?v=sGXHpH3oneg

karar senin ama bence bu makineyi verip 7537 almak biraz delilik,herşey görsellik değil x550jk'nın plastik oluşu adi veya kalitesiz olduğu anlamına gelmez boşunu paranı sokağa atma + kimse o senin bahsettiğin fiyata 2.elini almaz ben 1.613 TL'ye PCDEPO'da gördüm nakitim olmadığı için kaçırdım o derece

• Hocam merhaba çoktandır sana sormak istediğim bir şey var.

Dell'in tasarımı ve kasa kalitesine hastayım lakin bu asus cihazdaki ekran kartı da oldukça cezbedici. Oyun oynayan birisiyim lakin öyle aşırı performans meraklısı değilim. Fifa, nba2k ve call of duty gibi klasik oyunları oynarım sadece.

Sence tasarım ve kasa kalitesinden dolayı dell tercih etmek aptallık olur mu? Sonra pişman olur muyum?

Son olarak iki cihaz arasında ekran kalitesi olarak fark var mı? Hangisi daha iyidir?

• Güzelmiş. Online oyunlarda lag durumu nasıl. Dell gibi bunda da wifide sıkıntı yaratıyor mu? Bağlantı kopup duruyordu dell de.
  • Herhangi bir sorun yok cihazın wi-fi donanımıyla herşey güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Belegurth

Herhangi bir sorun yok cihazın wi-fi donanımıyla herşey güzel

Hangi wireless kartı kullanılıyor? Aygıt yöneticisine girip ağ bağdaştırıcıları sekmesine gelip orda yazan modeli söyler misin sana zahmet...
  • Broadcom 802.11n
  • quote:

Orijinalden alıntı: Belegurth

Broadcom 802.11n

Teşekkürler...
  • şuan sadecenetbook satıyor sanırım her yere gelsede fiyat biraz düşse artık
  • Ustadlar ben almak istiyorum bu notebooku ebrar bilgisayarda stoklarda mi?

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.