Şimdi Ara

Asus X550JK XO012D GTX 850M (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.637
Cevap
46
Favori
130.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ciktigi gun alacagim valla hemen inceleyip paylasirim :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında biraz modifikasyonla (+4un ram +sed) ile müthiş bir canavara dönüşür ama oyunlarda ısınma konusunda bir şey diyemiyorum, N serisi gibi çift fun olsaydı müthiş olurdu

• Arkadaşlar sadece Notebook sitesinden bugün alabilirim sizce bu site güvenilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: anilion@

Arkadaşlar sadece Notebook sitesinden bugün alabilirim sizce bu site güvenilir mi?

Site guvenilir bir site de simdilik sadece on siparise acik.. Eline en az 7 gun sonra ulasir, kimsenin net bir bilgisi yok ama eylul'den once eline ulasmasini bekleme.

• http://www.ebrarbilgisayar.com/asus-x550jk-xo012d-notebook-pmu320557 Ürün 15 gün içinde kargoya veriliyormuş. Biraz beklemekte fayda var. Hemen gönderim yapan bir site beklemek iyi olur. Ram yetersiz geldi bana ve slot sayısı 1 diyor sitede. Bu biraz sıkıntı açacaktır. Bunun dışında f/p ürünü olabilir. Ekran kartı çok iyi özellikle.
  • 4 gb ram denmiş ram arttırılıyorsa güzel bir seçim olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. JOY

4 gb ram denmiş ram arttırılıyorsa güzel bir seçim olabilir

Bir 4 gb ram daha takilabiliyor. 4+4 en fazla 8gb ram e cikartilabilir.

• Bu haliyle gta5i oynatir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: qRiatuS

http://www.ebrarbilgisayar.com/asus-x550jk-xo012d-notebook-pmu320557 Ürün 15 gün içinde kargoya veriliyormuş. Biraz beklemekte fayda var. Hemen gönderim yapan bir site beklemek iyi olur. Ram yetersiz geldi bana ve slot sayısı 1 diyor sitede. Bu biraz sıkıntı açacaktır. Bunun dışında f/p ürünü olabilir. Ekran kartı çok iyi özellikle.

Bir haftadir 15 gun yaziyor ebrar'da. Sadecenotebook'da da birkac gundur 10 gun yaziyor. Pazartesi guncellerler sanirim. Asagi yukari eylul'un 2 si gibi satisa sunulacak diye tahmin ediyorum...

• Çok iyi bir f/p ürünü Rami de en az 8 yapsalardı tadından yenmezdi.
  • Bulunsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stoka girmesini bekliyorum direk alacağım, sadecenotebook'ta Eylül'ün ilk haftası geleceğini söylediler. Zar zor bekliyorum çok sabırsızlandım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Al Capone!

Bu haliyle gta5i oynatir mi?

Bu sorunun cevabı benim icinde cok onemli.

• quote:

Orijinalden alıntı: chuck_bartowski

quote:

Oynatır arkadaşlar orta ayarlarda rahat oynatır.. Hatta orta-yüksek ayarlarda bile oynatabilir çünkü notebook'un ekran çözünürlüğü 1366*768..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Renovatio90 -- 25 Ağustos 2014; 14:10:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Renovatio90

quote:

Orijinalden alıntı: chuck_bartowski

quote:

Oynatır arkadaşlar orta ayarlarda rahat oynatır.. Hatta orta-yüksek ayarlarda bile oynatabilir çünkü notebook'un ekran çözünürlüğü 1366*768..

Ram sorun cikartir mi? Mesela watch dogs min 6gb istiyodu onu oynatir mi?

• Sanmıyorum çıkarmaz arkadaşım merak etme..Watch Dogs'u 740m grafik kartı orta ayarlarda 25 fps civarı rahat oynatıyor mesela bu kart ondan çok daha üstün bir ekran kartı zaten ramde sorun yaşarsan alırsın bir 4 gb ram daha 8 gb yaparsın..
  • http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GTX-850M.107795.0.html

Buradan gtx 850 m'in oyun performansına bakabilirsin Watch Dogs'u normal ayarlarda 52 fps civarı yüksek ayarlarda full hd 21 fps civarı çalıştırmış ..
  • ramde sıkıntı çıkmaz benım arkadaş 2gb ramde oynuyordu akıcı calısıyordu yinede simdi 2gb daha ekledi .yinede yüksek ram herzaman iyidir.
  • 4gb ram eklemek garanti disi birakiyomus o yuzden ekleyemiycem ram sikinti cikarmaz diyosaniz alicam bilgisayari

• quote:

Orijinalden alinti: Al Capone!

4gb ram eklemek garanti disi birakiyomus o yuzden ekleyemiycem ram sikinti cikarmaz diyosaniz alicam bilgisayari

Ram takmak garanti disi birakmiyormus bu konuda arkadas Asus yetkilisine sormus Ram garanti disi birakmiyor diye cevap vermisler bir bak ana sayfada yazilar ;

Özelden linki gönderdim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Renovatio90 -- 25 Ağustos 2014; 15:14:51 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.