Şimdi Ara

Asus vp247h ledmi asus vc239h ıpsmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ekran farkı önemli değil fiyat farkı 10tl biri 23inç biri 23.6 tepkime süresi vp247h 1ms vc239h 5ms ama vatandaki arkadaş tepkime süresi çok önemli değil dedi ıps ledten daha kaliteli görüntü oyun içinde 1ms ile 5ms arasında gözle görülür bir fark olmaz dedi sizce hangisini almalıyım vc239 yeni teknolojileri varmış bu arada vp serisi eski modelmiş ne kadar doğru bilmiyorum bi yardım edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İkisi de yeni modellerden, ikisinde de düşük mavi ışık vs var. Ben olsam VP247H alırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: erkange

İkisi de yeni modellerden, ikisinde de düşük mavi ışık vs var. Ben olsam VP247H alırdım.

Hocam VP247H led değilmi hem film hem oyun için alıcam ledlerde görüş açısı düşük ve görüntü kalitesi kötü diyorlar ips yeni teknoloji olduğu için VC239H almak daha mantıklı değilmi vc239h 5ms oyunlarda o kadar fark etmez galiba 60hz de 10ms altı iyi diyorlar ama VP247H DE 23.6 bide o var bir türlü karar veremedim
  • oktay_42 kullanıcısına yanıt
    Oynadığınız oyuna göe değişir. VP247H LED ama onda da 170 derece görüş açısı var. Hızlı oyun oynuyorsanız her türlü VP247H, yok normal bir oyuncuysanız o zaman VC239H düşünebilirsiniz.
  • ips al hocam led monitore baktikca kafani bir asagi bir yukari bir saga bir sola kaydirip goruntu boyle daha mi iyi deyip duracaginiza ips ile keyfinize bakar gecersiniz. ms olayina hic bakmayin...

• quote:

Orijinalden alıntı: tr.duman

ips al hocam led monitore baktikca kafani bir asagi bir yukari bir saga bir sola kaydirip goruntu boyle daha mi iyi deyip duracaginiza ips ile keyfinize bakar gecersiniz. ms olayina hic bakmayin...

Siz ne kullanıyorsunuz dediğiniz gibi ips almak daha mantıklı gibi geliyor çok oyun oynayan birisi değiilim arada call of filan oynuyom oyunlarda 5msde çokta önemli değil gibi bugün gidip almayı düşünüyorumhttp://www.vatanbilgisayar.com/asus-23-vc239h-full-hd-hdmi-ips-monitor.html yorumunuz için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: erkange

Oynadığınız oyuna göe değişir. VP247H LED ama onda da 170 derece görüş açısı var. Hızlı oyun oynuyorsanız her türlü VP247H, yok normal bir oyuncuysanız o zaman VC239H düşünebilirsiniz.

Siz hangi monitörü kullanıyorsunuz hocam
  • oktay_42 kullanıcısına yanıt
    http://www.hepsiburada.com/aoc-i2481fxh-23-8-4ms-analog-2xhdmi-full-hd-ips-monitor-pm-bd804566

hocam bu urunu pazartesi almistim 667tl ye.

simdi fiyati artmis.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.