Şimdi Ara

Asus ve Smsİnfo Dolandırıcılığı Rezilliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba zenfone telefonumu defalarca servise yolladım ama ısrarla arıza yok diyorlar ve geri yolluyor ama arıza var vatan bilgisayar personeli de arıza olduğunu teyit ediyor dolandırıcılık yapıyor smsinfo servisi arızalı cihazı birşey yok diyorlar geri yolluyorlar bide telefon ile sizi aradık bilgilendirmek için ama ulaşamadık diyorlar çocuk oyuncağına döndü ben yolluyorum onlar geri yolluyorlar eskiden asusun servisine bir şey yolladığımızda hemen herşeyi sıkıntısız yaparlardı Asus gibi firmaya yakışmıyor , modemimden bilgisayarın her parçasına kadar asustu artık asus da bitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaCiT[35] -- 24 Şubat 2019; 4:35:1 >

• ASUS' un anlaşmalı olduğu teknik servislerin ve kendi müşteri hizmetlerinin rezilliğini ne yazık ki geç fark etmişsiniz. Neyse geç olsun da güç olmasın diyelim. En basitinden THH' ye gidebilirsiniz veyahut yetkili çalışanlarına ulaşmaya çalışabilirsiniz. Kim olursa, genel müdür, ceo, pazarlama müdür gibi gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-22C714979 -- 25 Şubat 2019; 13:22:41 >
  • Uğraşcam artık şimdi kendim kargoya verip yollucam bakalım ne olacak geldiğinde telefonda self diagnostic dlye uygulama yüklenmiş servis test uygulaması orada arızalar çıkmış ama yapmamışlardır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.