Şimdi Ara

ASUS UPDATE programıyla bios güncelleme resimli anlatım Burda (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
6
Favori
150.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Programı kurmaya çalışıyorum The model does not support this application uyarısı veriyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Comandante

Programı kurmaya çalışıyorum The model does not support this application uyarısı veriyor ?

o uyarının Türkçesi Model bu uygulamayı desteklemiyor. anakartın modeli nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 9 Nisan 2013; 18:13:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkancan1993

Arkadaşlar Asus m2n-mx anakartım windows 7 bios güncellemesini nasıl yaparım yardım edin lütfen

bunu sormana gerek yokki tüm yanıtlar zaten konu başlığında anlatılmış bi zahmet okuyun
  • Asus P5kpl-vm
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Comandante

Asus P5kpl-vm

anakart asus ise kurulması gerek son versionunu deneyin programın
  • Son versiyon bu değilmiki ?

Version 1.04.03
  • şuan hatırlamıyorum anakartının sayfasına gidip ordan bakabilirsin programın yeni sürümüne
  • Anakartın sayfasında böyle bir program yokki.Arkadaşın konu başında verdiği yerden indirdim.
  • güzel kardeşim bende kendi anakartımın sayfasından indirdim ASUS Update programını o verdiğim linktede Utilities bölümünden bulacaksın programı. sen yinede kendi anakartının sayfasını aç ve Utilities yazan bölümden ASUS Update programının en yenisi hangisiyse bul ve kur bukadar ayrıca konuyu açan benim. belki senin anakartın sayfasındaki program uyar diye dene dedim gerçi hepsi aynıdır ama neyse bu arada en yenisi orda ASUS Update V7.18.02 bu. sen kendi kart modelini yazıp orda bul ve dediğim yerden en yeni ASUS Update programını bul ve kur hadi kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 12 Nisan 2013; 6:29:51 >

• asustan sonra asrock alınca baya bir kalite hissettim.

ayrıca bios uptade olayını bios girerek tek tuşla güncellliyor programa filan gerek yok
  • Kardeşim benim sorunum en başta başlıyor Asus Update'i kurmaya tıklayınca "No Asus Motherboard.Installation will be abooted now" diye bir hata alıyorum fakat anakartım Asus yardım eder misiniz?
  • hatayı araştırdım ama 3 kişide buldum yani sen 4. oluyorsun ilginç bir hata herkeste olmuyor demekki. anakartının sayfasında tüm sürümleri denemeni tavsiye ederim artı pcde sorun yoksa biosu güncellemek gereksizdir
  • Maalesef pc sorunlu 2 tane orjinal oyun aldım ama bios güncel olmadığı için açılmıyor.
  • ozaman son çağre pcye format atıp son sürüm asus updateyi kurmayı deneyin derim
  • mrb arkadaşlar saygı sevgiler.Asus k55vd leptop aldım ama acılışta cd roomdan ses geliyor.Bu normalmidir yoksa teknik bir problemmidir?6gb reme göre benim eski casper 3gb remli leptoptan daha yavaş.bu konularda cok uzman biri değilim bu problemleri düzelte bilirmiyim?cd roomda cd olmamasına rağmen böyle ses normalmi saygı sevgiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kum52

mrb arkadaşlar saygı sevgiler.Asus k55vd leptop aldım ama acılışta cd roomdan ses geliyor.Bu normalmidir yoksa teknik bir problemmidir?6gb reme göre benim eski casper 3gb remli leptoptan daha yavaş.bu konularda cok uzman biri değilim bu problemleri düzelte bilirmiyim?cd roomda cd olmamasına rağmen böyle ses normalmi saygı sevgiler.

merhaba sorunun konusu burası değil tavsiyem donanım yardım bölümüne konuyu açın bu konuda bios update bilgisi veriliyor. kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 1 Haziran 2013; 1:12:28 >
  • Benim Anakartım P5PKPL-AM SE asusun sitesinde bu anakart gelmiyor asus update proğramıyla yapmaya çalıştım beceremedim en kolayı update bios from internet ten yapıyım kolay olsun dedim hiç bir yere girmeden o seçeneği seçip 2 kere next e basıyorum 1-olarak: connecting to ftp.asus.com.tw 2-olarak: connecting with ftp.asus.com.tw diyor 3-olarak :Disconnet from server! Diyor ben bu anakartı nasıl güncelleyebilirm bir yardım edermisiniz çünkü cpu daki fan genelde sürekli çok hızlı dönüp ses çıkarıyor yavaşlarkende garip bir ses çıkarıyor önceden böyle bir sorunum yoktu yeni olmaya başladı
  • Arkadaslar bır yardım edın ben yapım dedım hepsını yaptım bılgısayar kendıne reset attı sonrada hep bıos ayarlarına gırıyor ordan cıkmıyor reset atıyorm gene oraya gırıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferjat22

Arkadaslar bır yardım edın ben yapım dedım hepsını yaptım bılgısayar kendıne reset attı sonrada hep bıos ayarlarına gırıyor ordan cıkmıyor reset atıyorm gene oraya gırıyor

Del tuşuna basmadan mı giriyor hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hapocod

quote:

Orijinalden alıntı: ferjat22

Arkadaslar bır yardım edın ben yapım dedım hepsını yaptım bılgısayar kendıne reset attı sonrada hep bıos ayarlarına gırıyor ordan cıkmıyor reset atıyorm gene oraya gırıyor

Del tuşuna basmadan mı giriyor hocam?

Evet kardeşim boot ayarlarına bakıyorum hicbirşey yok silinmiş ondan acılmıyor heralde nasıl gerı yuklıcez orayı anlamadım bir yardım edin

Bunlar yok yani

BIOS > BOOT sekmesi
    http://l1306.hizliresim.com/1b/t/pl40g.jpg

BOOT sekmesinden Add New Boot Option 'a tık
    http://l1306.hizliresim.com/1b/t/pl3zn.jpg
    Paylaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferjat22 -- 7 Ağustos 2013; 20:53:23 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.