Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

## Asus'un GeForce 9800GTX+ Modeli Hazır ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
44
Cevap
0
Favori
14.343
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> ## Asus'un GeForce 9800GTX+ Modeli Hazır ##
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    29088 Mesaj

Nvidia önümüzdeki hafta itibariyle GeForce 9800GTX+ (Plus) modelini resmen duyurarak kullanıma sunacak. Rakip AMD-ATi'nin Radeon HD 4850 modeline karşı geliştirilem GeForce 9800GTX+ aynı zamanda firmanın 55nm üretim teknolojisine geçiş yapacağı ilk model olacak. Daha önce kullanıma sunulan GeForce 9800GTX (65nm G92 tabanlı) modelinden kullandığı 55nm G92b gpu'su ve arttırılan saat hızlarıyla ayrılan GeForce 9800GTX+ için üreticiler artık son hazırlıklarını yapıyorlar. Daha önce haberlerini verdiğimiz Leadtek ve ZOTAC gibi üreticilerden sonra Asus'un GeForce 9800GTX+ (EN9800GTX+) modeli de ortaya çıktı. Firmanın yeni modeli Nvidia'nın referans tasarımını kullanıyor ve rakip üreticilerin benzer modellerinden soğutucu üzerinde kullanılan çıkartması ile ayrılıyor. Çift slot tasarıma sahip olan ve 256-bit bellek veri yolunu destekleyen Asus GeForce 9800GTX+, 128 adet paralel işlem birimi ve 512MB GDDR3 bellek ile geliyor. Grafik işlemcisi 738MHz'de, paralel işlem birimleri 1836MHz'de ve bellekleri 2200MHz'de görev Triple SLI teknolojisini desteklerken yüksek tanımlı videolar için donanımsal hızlandırma da yapabiliyor. CUDA ve PhysX gibi Nvidia adına son derece önemli olan iki teknolojiyle de uyumlu olan model üzerinde çift DVI ve HDTV destekli tv çıkışı yer alıyor. Ülkemizde de kullanıma sunulması beklenen kartın fiyatı hakkında ise henüz net bir bilgi bulunmuyor.

|
    |

• Yarbay
    11210 Mesaj
    Fiyat tuzlu olur..
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: fx57

fiyatı hakkında ise henüz net bir bilgi bulunmuyor.

Aman iyiki belli değil. Uçuk kremi aramak zorunda kalmıycaz demekki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bulut_Taciri -- 11 Temmuz 2008; 13:39:04 >
    |
    |

Ölçülü davranmayı, yanlıştan korkmayı, belgeye dayanmayı, aklını kullanmayı, duyguculuğa kapılmamayı ve gerçekçi, düzenli, dengeli, tutarlı olmayı MUHASEBE öğretti bana. (Asım BEZİRCİ)

• Yüzbaşı
    314 Mesaj
    bakalım performans nasıl olacak testleri merakla bekliyorum haber için saol fx
    |
    |
    \\\ Asus P5K-E WİFİ/AP Edition _ Intel Core 2 Quad Q6600 2.4 GHz _ Kingston Hyper-X 2x1024 DDR2 800 MHz _ MSI 8800GTS OC Edition _ 320 GB WD S-ATA II _ Asus TA-250 _ Enermax Infınıtı 720W PSU _ Samsung LightScribe Multi DVD 12x DVD-RW ///

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Daha ucuzu ve iyisi varken ben şahsen almam.. Alana da kim ne der?
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: aQua~MaDooR`

4eVeR 4870

+1000

Yada 4870 X2
    |
    |

EN ÇOK OYNADIĞIM OYUNLAR : GOLDEN AXE - LOTUS - DANGEROUS DAVE -Heygidi günler hey. Tey Tey
  • Teğmen
    184 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: tolgaciik

quote:

4eVeR 4870

+1000

Yada 4870 X2

|
    |

---Thermaltake---

• Yüzbaşı
    575 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: tolgaciik

quote:

4eVeR 4870

+1000

Yada 4870 X2
    |
    |
    AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 6000+, MMX, 3DNow (2 CPUs), ~3.1GHz --- 2 GB RAM Kingston DDR 2 800 Mhz --- 9800Gt 512 MB --- 320 GB SATA II --- Gigabyte Supports Amd Am2+Phenom /Am2 Athlon 64 Series --- 5+1 Creative İnspire 5200.
  • Yarbay
    3961 Mesaj
    Çıkartması hoş olmuş.
    |
    |
    2253 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Drift_Kinq

bakalım performans nasıl olacak testleri merakla bekliyorum haber için saol fx

bence merak edicek bişi yok ortada
    |
    |
    max975

bu kartlar pek tutulacağını sanmam
    |
    |
    artık herkes bu kartlara dudak bükerek bakıyor.. bi 4850 haberi olsa idi daha iyi olurdu... zaten yeni kralın haberi de gelmiş bunlar demode oldu...
    |
    |
    |
    |
    AMD'nin şirket politikası artık en hızlısı değil, en uygun işlemcileri üretmek olacak... Ancak işlemci bazında en iyisi olmasa da, kendi chipset birimi ve grafik birimini AMD işlemci ile bir arada kullanmak en iyi oyun sistemi olabilir...
    (9850+790FX+SB750+R700(4870X2)
    DAİMA AMD (Benim için.)
  • Yüzbaşı
    944 Mesaj
    valla ben bu kartın çıkmasını bekliyorum, çıkarsa inşaallah alacam.
    |
    |
    |
    |
    Asus ne zaman ucuz bi mal çıkardı ki?En az 245$ den piyasaya girer diyorum.
    |
    |
    |

>>>oemod_frage35@hotmail.com<<<
  • Yüzbaşı
    303 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: ralfi07

Daha ucuzu ve iyisi varken ben şahsen almam.. Alana da kim ne der?

arabın yağı bol olunca g...ne başına sürermiş derler
    |
    |
    INTEL 9900KF,NZXT KRAKEN X62,MEG Z390 ACE,GSKİLL 32GB (4x8GB) TRİDENT_Z RGB DDR4 3200MHz CAS14,SAMSUNG 950 PRO 512 GB M2,2*240GB CORSAİR 240GB LS RAİD 0,3TB Caviar Green,MSI GTX1080 Tİ GAMİNG X,,COOLER MASTER V1200,CORSAİR 780T,LOGITECH Z5500,Razer ManO
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
üniversite
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,766
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.