Şimdi Ara

## Asus'un GDDR5 Bellekli Radeon HD 4870 Modeli Hazır ## (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
10.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hayırlısı bakalım
  • Bir de referans soğutuculu modellerinden kurtulsak da şöyle daha sessiz ve performanslı soğutucu modelleri görsek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CWaRRioR -- 22 Haziran 2008; 22:42:54 >
  • O işler öyle basit değil..22 monitörde öldürüyorsun XBOX u..Arkadaş lcd HD ready tv aldı da XBOX un farkına vardık..Monitörde falan olmuyor..

quote:

Orjinalden alıntı: :::LOSTPLANET:::

anlamıyorum hdmi diyor kutuda kartta hdmi çıkışı yok

gpunun üstündeki desen harbiden hoşuma gitti çiçeklerin renkleri

asus pahalıya satar alone in dark zaten öyle böyle elde ederiz(!) zaten paketin içinden bi poşetin içinde çıkacak oyun o sebeple fazladan para vermeye gerek yok

xbox360için çıkalı ne kadar zaman oldu 1000 adet oyun çıkması planlanıyorken biz bir gpu ile kaç tane oyun oynamayı planlıyoruz?(!)

siz elinizde 8800gtler hatta ultralar olanlar kartınızı çok zorlayan bir oyun mu çıktı? teklediğiniz oyun mu var?

ben 1950pro sahibiyim ve alet harbiden teklemeye başladı teklediği ilk oyunlar call of juarez ki çok seviyorum , ikincisi ise timeshift ama bu timeshiftte öyle böyle değil renkler tersine dönmüş gibi gösteriyor ve donuk gösteriyor ayrıca fps yerlerde 10-15gibi o yüzden ben ve benim gibi durumu olanlar yeni kaartı düşünmeliler. yine de siz bilirsiniz haddime düşmez karışamam zevk ve tercih meselesidir.

sonuç olarak size şunu öneririm oyun oynayın puanlarla 3Dmarklarla yarış oyunu oynuyorsunuz bi dinleyin size kaybetmeyeceğiniz bir teklif sunucam.siz de başkalarına anlatın bu teklifi.
    1 adet xbox360 alın 500ytlye ve istediğiniz tarz ve türde oyun 22"lcdnize takın hdmi-dvi ile görüntü kalitesine şaşıracaksınız.

ben 1 hafta oldu alalı ve coştum resmen bi de fullhd lcd im olsa kimbilir görüntü ne olur?

aklınızın bi köşesinde bulunsun lütfen bunu bi düşünün

• en guseli benim gibi yapın hep alıcam diye niyet edin yenisini bekleyin elinizde p4 1.6 256 mb sdram(pc133) bide 64 mb agp 4x geforce2 mx400 kalsın
    sadece internette gezin
    üstüne deli gibi SC taktikleri geliştirin
    (bilmeyenler olabilir bazı yaşı küçükler görüyorum ondan belirttim sc=STARCRAFT )

en guselini alsakta elimizde patlatacak oyunların çıkmasına yardımcı
    olanlar (bazı arkadaşların körkütük fanatikliklerini yaptıkları adı belli firmalar) elimizden parayı almanın yolunu çoktan bulmuşlar

sadece asus a pahalı satıyo diye kızmanın bi anlamı yok bence
    yapacağımız bişey de yok bu konuda bunuda hepimiz biliyoruz

dip not: eskicilik yapıyorum sizin elinizde kullanmadığınız her parça benimkilerden iyidir
    saygılarımla

• Arkadaşlar beklmeekten gına geldi biriniz bu kartın ne zaman tr ye gelceni solesin yalvarırım
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.