Şimdi Ara

Asus TUF Gaming VG27WQ ışık sızması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 15 saat 13 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 24
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Leejun (3 mesaj) Normandia_06 (1 mesaj) [__Zahid__] (1 mesaj) BilgisayarMeraklısı (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (6 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Monitör >> Asus TUF Gaming VG27WQ ışık sızması
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    42 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Monitörü bugün vatan bilgisayardan aldım. Ölü piksel felan kontrol edelim dedim. Görevli arkadaş ekranda hasar var mı ,çalışıyor mu ve siyah ekranda renkli ölü piksel kontrolü yapabilirim dedi. Kontrol ettiler ölüpiksel yok dediler. Monitörü aldım masama kurarken içinde tıkır tıkır bir şeyler gezdiğini duydum bildiğiniz içinde vida unutulmuş gibi. Tekrar topladım geri götürdüm. Kontro ettiler ve değiştirdiler. Değişen monitörü kurdum ölü piksel testi yaptım piksel sorunu yok.Sızma testi yapayım dedim fotodaki manzarayla karşılaştım. Bu modelde benden başka aynı sorunu yaşayan varmı diye araştırdım ama sanırım yeni bir model olduğundan kimse almamış. Burak şolt'un incelemesinde başka bir model tuf monitörde de de aynı yerde benim ışık sızmalarından var. Şimdi ben bunu iade etsem sonuç ne olur. Olduki değişim olayı olsa bu Tuf ların hepsimi böyle. Varmı aranızda tecrübe eden.

Burak Şolt'un incelemesi
    https://www.youtube.com/watch?v=wT8y1dbuzxA&feature=youtu.be&t=329

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leejun -- 30 Temmuz 2020; 23:34:34 >

|
    |

• Yarbay
    3056 Mesaj
    Curved / kavisli ekranlı monitörlerin tümü böyle samsung'da alsan lg'de alsan ne alırsan al ışık sızması kaçınılmazdır Forumda bağırıyorlar CURVED denen monitörleri almayın diye 5 para etmez bunlar Zaten çok saçmadır monitörün kavisli olması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Normandia_06 -- 30 Temmuz 2020; 23:55:8 >
    Gigabyte Aorus X570 Elite | Ryzen 7 3700X | Crucial 16GB Ballistix Tactical Tracer RGB DDR4 3200MHz CL14 1.35V | Samsung 970 EVO Plus (256 GB)+ Samsung 970 EVO (500 GB) | Xigmatek Hera 850W GOLD PLUS PSU | Xigmatek Overtake Full Tower | Asus Dual 8GB RX580 | Xigmatek Aurora 240 Liquid Cooler
  • Çavuş
    42 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Aslında düz istiyordum. Kavis işine hiç ısınamadım oldum olası ama bunun özellikleri cazip geldi. Kavislerde ışık sızması olur diye iade almama gibi bir durum olur mu ?
    |
    |
    Normandia_06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bu sorun karanlık odada maksimum parlaklıkta genelde çok can sıkıcı olur. Ancak bu gerçek kullanım senaryosu değil. Gündüz vakti yüksek parlaklıkta ve karanlıkta düşük parlaklıkta nasıl göründüğü önemli. Ben olsam bu dediğim senaryolarda gerçekten rahatsız ediyorsa iade ederdim. Çünkü yeni alacağınız monitör de gene benzeri olabilir.
    |
    |
    Konu Sahibine Özel
    Gündüz ve oyunlarda çok rahatsız etmiyor zaten parklığı kısarak kullanıyorum bütün monitörleri. Biraz böyle kullanayım olmadı çok rahatsız erderse garantiye veririm diye düşünüyorum.
    |
    |
Reklamlar
Bitcoin
SEO
Radyo Dinle
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.