Şimdi Ara

Asus TUF GAMING H3 incelemem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun aramadan ve incelemelerimden sonra TUF GAMING H3 almaya karar verdim. Birkaç yıldır kullanıyorum.

Kulağa tam oturuyor.

Fazla Terletmiyor. Fazla diyorum çünkü yazın uzun süre kullanınca arada havalandırmam gerekiyor. Soğuk havalarda problem olmadı.

Ses seviyesi aşırı yüksek değil ancak yeterli. Bazen biraz kısmam da gerektiği oldu.

Sesi neredeyse hiç dışarıya vermiyor.

Ses kalitesi ve ayrıntılar çok iyi. Oyunda, film de ve müzik için kullanıyorum. Daha çok oyunda.

Malzeme kalitesi çok çok iyi. Görüntüsüne söylenecek söz yok. Benimkisi Gun Metal ya da Silver olarak da geçiyor.

Uzatma kablo ile gelmesi çok iyi oldu. Kendi kablosu çok uzun değil.

Baş üstüne gelen kısmı yumuşak ve uzun süre kullanımda bile rahatsız etmiyor.

Şuanda 6 adet kablolu ve kablosuz kulaklığım var farklı fiyat ve kalitelerde. Bu kulaklık dan daha pahalı olanlar da var. Ama uzun süreli kullanımda ya da oyun için bu kulaklık ideal.

Asus TUF GAMING H3 incelemem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukkarahan -- 5 Temmuz 2022; 16:52:42 >

• merhaba, driver'ı var mı acaba. bugün kullanmaya başladım 7.1 ve 3D'yi açmak istiyorum fakat driver'ını bulamadım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.