Şimdi Ara

ASUS Transformer Pad TF300TG KULLANANLAR BURAYA [ ana konu ] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
508
Cevap
17
Favori
65.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • flashplayer yüklemek için google dan lashplayer for android yaz cıkan sitelerden seç beğen =) facebook sornu ile ilhili olarak app den bahsediyorsanız app yi kaldırıp yeniden kurmayı deneyin yanı sıra eğer yüklü geldiyse uyguluamalar kısmından facebook u sectiginzide güncellemeri kaldır der kaldırıp o şekilde giriş yapmay deneyin sorun yoksa sistem oto güncelleme vericektir zaten ardından tekrardan bir güncellemeyi deneyin sorun düzelicektir
  • Bunların hepsini yaptım olmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu ürün için klavye yi ayrıyeten nereden alabilirim. Mavi renkte.

teşekkür ederim.
  • merhaba arkadaşlar bu tabletin bir sürü farklı kodlusu var aralarında ne fark ben bir türlü anlyamadım...mesala:1a124a-1k136a-1g053a gibi arasında ki farkları bilen varsa v-cevaplarsa sevinirim çok acil birkaç güne alacam...birde dockllu mu alsm acaba..
  • sayın asus kullanıcıları
    yeni asus tf300tg aldım.eve geldim int.bağlanmak istedim bağlanmadı.modeme bağlandı diyor fakat int.bağlanmıyor.sonra hemen aldığım bayiye gittim orada bağlanıyor.eve geldim tekrar denedim fakat yine modeme bağlandı diyor fakat internete bağlanmıyor.tekrar aldığım bayiye gittim orada modemin farklı şifreleme olduğunu farkettim.tekrar eve geldim modemden bayideki şifrelemeyi yaptım yine bağlanmadı internete.modeme bağlı gözüküyor fakat internete giremiyor.lütfen bilen bir arkadaş yardımcı olursa çok sevineceğim.gerçi şimdiden pişman oldum üstelik 1300 tl ye aldık.lütfeeeeeeeen yaaaaaarrrrrrrdıııım
  • quote:

Orijinalden alıntı: cycladol_2624

merhaba arkadaşlar bu tabletin bir sürü farklı kodlusu var aralarında ne fark ben bir türlü anlyamadım...mesala:1a124a-1k136a-1g053a gibi arasında ki farkları bilen varsa v-cevaplarsa sevinirim çok acil birkaç güne alacam...birde dockllu mu alsm acaba..

tahminimce ekran çözünürlükleri ve harddsisk kapasiteleri farklı. bence dock kesinlikle al çok işe yarıyo.ayrıca kullanmasanda satarsın 400 tl ye satılıyo.benc dock la beraber 1130 tl ye vatan dan aldım tavsiye ederim hafta sonları indirime giriyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahcan67

sayın asus kullanıcıları
    yeni asus tf300tg aldım.eve geldim int.bağlanmak istedim bağlanmadı.modeme bağlandı diyor fakat int.bağlanmıyor.sonra hemen aldığım bayiye gittim orada bağlanıyor.eve geldim tekrar denedim fakat yine modeme bağlandı diyor fakat internete bağlanmıyor.tekrar aldığım bayiye gittim orada modemin farklı şifreleme olduğunu farkettim.tekrar eve geldim modemden bayideki şifrelemeyi yaptım yine bağlanmadı internete.modeme bağlı gözüküyor fakat internete giremiyor.lütfen bilen bir arkadaş yardımcı olursa çok sevineceğim.gerçi şimdiden pişman oldum üstelik 1300 tl ye aldık.lütfeeeeeeeen yaaaaaarrrrrrrdıııım

http://www.teknolojidedestek.com/android-tablet-manuel-ip-ve-dns-vermek/ buraya bi bak istersen

• Arkadaslar s3 ile bu cihazi bluetootle ile eslestirdim tabletten gonderim yapiyorum herhangi bir sey ama s3 tlfondan tablete bisi gonderilmiyor nasil yapacaz
  • Samsung wave2 telefonumdan denedim şimdi sorunsuz dosya gönderiyor ve aliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: falldaemon

Samsung wave2 telefonumdan denedim şimdi sorunsuz dosya gönderiyor ve aliyor.

bende anlamadım tabletten geliyor ama tlfondan tablete gitmiyor gönderilemiyor uyarısı veriyor bişi sorcam hocam daha önce wave2 kullandım badadan dolayı sattım gına gelmişti bada da artık bitti bu tlfonlar için android yayınlandı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: menem

quote:

Orijinalden alıntı: falldaemon

Samsung wave2 telefonumdan denedim şimdi sorunsuz dosya gönderiyor ve aliyor.

bende anlamadım tabletten geliyor ama tlfondan tablete gitmiyor gönderilemiyor uyarısı veriyor bişi sorcam hocam daha önce wave2 kullandım badadan dolayı sattım gına gelmişti bada da artık bitti bu tlfonlar için android yayınlandı mı?

wave1 android cikti ama ondada sebeke calişmiyor tablet görevi görüyor:) hem bada hem android dual kuruluyor hanginden acarsan onu kullanıyorsun
  • arkadaşlar .rom uzantılı dosyaları daha doğrusu oyunları tablette çalıştırabileniniz varmı? varsa nsıl yapmamız gerekir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: profescobar

Arkadaşlar bu ürün için klavye yi ayrıyeten nereden alabilirim. Mavi renkte.

teşekkür ederim.

ayrı klavye için biraz araştırman lazım bu chaza tf201 , tf300, tf700 klavyeleri uyumlu aklında olsun e-bay üzerinden bulabilirsin forumda arada bir satışa cıkan tf201 klavyeleri oluyor birde sanalmarketim.com da satılıordu galiba yanlış hatırlamıyorsam

quote:

Orijinalden alıntı: cycladol_2624

merhaba arkadaşlar bu tabletin bir sürü farklı kodlusu var aralarında ne fark ben bir türlü anlyamadım...mesala:1a124a-1k136a-1g053a gibi arasında ki farkları bilen varsa v-cevaplarsa sevinirim çok acil birkaç güne alacam...birde dockllu mu alsm acaba..

benim bildigim hdd kapasitesi + renk + klavye bunlara göre ayarlanıyor ama kısaca 3g li istiosan 3g li de 32 gb istiosan 32 gb de klavyeli de öyle al bu model numaraları ile uğraşma derim =)

• Tablete pin koymuştum kaldırmak istiyorum fakat kalkmıyor.eskisi gibi kaydırma yapmak istiyorum ama guvenlik sekmesine girince kaydırma devre dışı yazıyor duzeltemiyorum
  • Bende ki 1TB seagate harici harddiski sorunsuz çalıştırdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalerguven

Herkese selam;
    07.09.2012 itibarı ile ASUS Transformer Pad TF300TG sahibi oldum. eksenbilgisayardan satın aldım. ilk izlenimlerim çok iyi gayet hızlı ve başarılı bir ürün. kullanmaya başlamadan önce min 8 saat şarjda tutmanızı öneririm. özellikle tegrazone 'dan oyun indirim grafik ve işlemcinin gücünü görmenizde büyük faydaya var.
    Tecrübelerimizi burada paylaşalım..
    Henüz ürüne kılıf bulamadım :P silikon kılıf lazım arka kısmı için sanırım.
    Sevgiler.

Merhaba;
    Ben de 20.10.2012'de Vatan Computer'den dockıyla birlikte 1131 TL'ye aldım.3G(Avea hat kullanıyorum hiçbir ayar gerektirmeden bağlandı.) ve wi-fi bağlantısında bir sorun yaşamadım.Telefonla internet paylaşımıda sorunsuz çalışıyor.Adobe'nin flash desteğini çekmesi bazıları için sıkıntı yaratabilir ama genel kullanımda pek sorun değil.
    Bu arada ilgilenen arkadaşlara uyumlu ekran filmi;
    http://www.hepsiburada.com/liste/search.aspx?q=fh_location%3d%2f%2fcatalog01%2ftr_TR%2f%24s%3dasus%26fh_eds%3d%C3%9F&sc=8

• Arkadaşlar Merhaba,3g li tablet arayışı içindeyim,araştırmalarımız sonucu 300tg modelini almaya karar verdim,sizlerden yardım istiyorum,takılma donma gibi ya da karşılaştıgınız kusurları ve cihazın artılarını eksilerini söylerseniz sevinirim.
    İlk sayfada bir arkadaş yazmış mynet ten okey oynayamıyorum diye,flash kurulmuyor mu acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsncck

Arkadaşlar Merhaba,3g li tablet arayışı içindeyim,araştırmalarımız sonucu 300tg modelini almaya karar verdim,sizlerden yardım istiyorum,takılma donma gibi ya da karşılaştıgınız kusurları ve cihazın artılarını eksilerini söylerseniz sevinirim.
    İlk sayfada bir arkadaş yazmış mynet ten okey oynayamıyorum diye,flash kurulmuyor mu acaba ?

Ben yazmıştım mynetten oyun oynayamıyorum diye. Evet flash kurulmuyor oynanmıyor mynetten oyun. Satın almak istersen ben kendi cihazımı verebilirim 0'dan farksız Vatan'dan aldım yaklaşık 40-50 günlük. İzmir'de özel bir okulda öğretmenim ve tableti kullanmaya hiç zamanım olmadı. Bomboş yatıyor...

İlanım:http://forum.donanimhaber.com/m_68034983/mpage_1/f_/key_//tm.htm#68034983

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onuryildirim -- 14 Kasım 2012; 14:22:26 >

• Arkadaşlar, asus tf300tg' me Asus Dual Sleeve kılıf aldım ama verdiğim paraya değdiğini düşünmüyorum. Foto falan çekip koyacaktım ama 3 gün oldu alalı, fakat pek kullanmadım. Yeterince düzgün yapılmamış gibi, sadece tablet varken fena değil ama dock' ı takınca biraz dar geliyor gibi, kapak gereğinden fazla gergin oluyor, tabletin konduğu kısımlarda yapşkan bölümler var, çerçevesine yapışıyorlar sanırım, o şekilde kullanmadım belki satarım diye. Linki şurada, sadece tabletin kendisiyle kullanacaklar için daha kullanışlı olabilir.

http://ae.asus.com/en/Peripherals_Accessories/Eee_Pad_Accessories/ASUS_Transformer_Pad_TranSleeve_Dual/#specifications

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theadramelech -- 13 Kasım 2012; 23:32:50 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar bende tf300t var ekrana ıslak elle ekrana dokununca sapıtıyor dokunmatigi normalmi malum elim terliyor sorun yaratıyor soyle ornek vereyim mesela amazing spidernan oynarken sol alttaki haraket yerine dokunuyorum okumuyo fln garantiye gondereyim mi 1 ay oldu alali
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.