Şimdi Ara

ASUS Transformer Pad TF300TG KULLANANLAR BURAYA [ ana konu ] (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
508
Cevap
17
Favori
65.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nie olu bu komu yaff hepiniz sattimi aleti noldunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asus tabletlerde servis ve garanti mağdurları gurubu.

https://www.facebook.com/groups/1404184239851111/

• Ben Asus tablet ile ilgili sıkıntımı kendilerine ilettim tüm sıkıntılarımı giderdiler ve gönderdiler henüz test etmedim ama anakart değiştikleri için tablet sıfır gibi geldi bana. İlk aldığım gibi yani... Ben bu anlamda şanslı biriyim galiba
  • 3G, USB, HDMI (mini mikro vs fark etmez) ve de ayrılabilir klavye olmasa olmazlarım.
    Bu cihazı almayı düşünüyorum, ama çok yeni bir model olmaması aklıma takılmıyor değil. Ne dersiniz?

Klavyesiyle birlikte eşim okulda sunum vs için kullanacak (ara kablo ve dönüşt6ürücü aparatlarla VGA dan projektöre bağlarım diye düşünüyorum), o kullanmadığı zamanlarda ben de tablet olarak kullanmayı planlıyorum.
    Uygun başka bir cihaz da bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mulan -- 14 Nisan 2014; 16:35:11 >
  • mulan M kullanıcısına yanıt
    Hocam Asus T100 alın hem normal win8 hem de office ile geliyor. TF300'e güncelleme kesildi. Ayrıca sunum, projektör gibi işlerde TF300 ile çok verim alamazsınız.
  • Asus servise gitmeden önce 4.2.2 idi ama şimdi cihaz sıfirlandi tertemiz sorunsuz geldi lakin 4.1.1 ile geldi bu sürümde yukarı çıkmayacak mı

• mehmeterzincan M kullanıcısına yanıt
    İlginç bir durum olmuş. Acaba anakartı mı değiştirdiler?

TF300 için son sürüm 4.2.1 olması lazım. Asus'un kendi sitesinden indirip hafıza kartından güncelleyebilirsiniz.
  • 2 senedir kullandığım Asus TF300T tabletim farkedilir biçimde yavaşladı. Tablette ne oyun yüklü ne de fazla uygulama var. Fabrika ayarlarına döndürmeme rağmen eski hızında değil geçişlerdeki yavaşlığı yine çok net belli oluyor. Root yapsam rom değiştirsem diye düşündüm ama gördüm ki çoğu kişi problem yaşamış cihazları brick olmuş servise göndermek zorunda kalmışlar. (anakart değişim 500TL civarı). Cihazı ilk performansına döndürebilmem için önerileriniz var mıdır ?
  • runoxbjk R kullanıcısına yanıt
    Cihazı rootlayın ama bootloader kilidini açmayın. Bu sayede garantınız gitmez. Marketten clean master ya da lagfix uygulamasını yukleyin root yetkisi verin ve 2 günde 1 bu uygulamayi çalıştırın.
    Program ara belleğe alınan gereksiz dosyaları siler cihaz daha hızlı tepki verir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TacoNikky

Hocam Asus T100 alın hem normal win8 hem de office ile geliyor. TF300'e güncelleme kesildi. Ayrıca sunum, projektör gibi işlerde TF300 ile çok verim alamazsınız.

Tf300 e 4.3 verecedi hani ne oldu değişti mi sonradan?

• ASUS Transformer TF300T CyanogenMod tarafından resmi olarak desteklenen cihazlar arasına girdi.
    Android 4.4 kitkat CM 11 şu an yüklenebilir.

http://www.transformerforums.com/forum/transformer-pad-300-development/41508-guide-how-root-install-roms-tf300-jelly-bean-kitkat-roms.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: okuvedinle

ASUS Transformer TF300T CyanogenMod tarafından resmi olarak desteklenen cihazlar arasına girdi.
    Android 4.4 kitkat CM 11 şu an yüklenebilir.

http://www.transformerforums.com/forum/transformer-pad-300-development/41508-guide-how-root-install-roms-tf300-jelly-bean-kitkat-roms.html

300T için yayınlanan Bu CM 11 300 TG ile uyumlumu, rahatlıkla yükleyebilirmiyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ydemirci -- 1 Temmuz 2014; 18:31:39 >

• ydemirci kullanıcısına yanıt
    Sim kart takılan cihazlara uymuyor cihazınız brick olur
  • Merhaba arkadaşlar, tf300 tg cihazıma Asphalt8 yükledim. Yükledikten sonra ilk oynadığımda oyun çok düzgün çalıştı. Sonrasında denediğimde oyun yavaş çalışmaya başladı bende oyunu sildim. Sildikten sonra ekran dokunmadan tepkiler vermeye başladı bir süre sonra düzeldi. Dün oyunu tekrar yükledim. Bu sefer ilk denemede oyun yavaş çalıştı. Akşam oynarken gayet düzgün oynadım ama ekran oyun yüklüyken kendi kendine tepkiler vermeye başlayınca zor bela oyunu sildim. Bu sabaha kadar ekran kendiliğinden tepkiler veriyordu. Son 1 saattir düzgün çalışıyor. ghost touches sorununu okumuştum bende ki problemde bu olabilir mi. Şu anda sıkıntı yok gibi görünüyor ama ghost touches tekrar eder mi bilmiyorum. Bu arada Asphalt8 sanırım kaldırmıyor bizim cihaz :(
  • Beyler lütfen yardımcı olun Tf300 tabletim var günceleme yaptıktan sonra hem donmalar baladı hem hattı takınca alet kafayı yiyor.HDMI çevirici aldım taktım fakat ondada hatta yaptığı gibi sorunlar verdi bilgisi olan var mı?
  • Tf300tg tablete güncelleme gelmez değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Misafir_Terliği

Tf300tg tablete güncelleme gelmez değil mi?

Artık gelmez.Custom romlara bakmaya başlasan iyi edersin.Son sürüm custom romlar var.Mesela ben crombi kk kullanıyorum

• elinde hurda asus tf300tg olan varmi? bana subboart v1.3 lazim makul fiyatan satan olursa alabilirim
  • hacı1992 kullanıcısına yanıt
    Hort ettireyim konuyu.

O SMS infocom var ya Allah'a havale ediyorum onları! Terbiyesiz lanet servis bozuntuları. Haram zıkkım olsun!
    3 kere servise gittim ben de. Telefonda yüzüme siz bu ürünü kendi çıkarınız için servisten değiştirmek ve paranızı almak istiyorsunuz bile dediler. Niyetleri belliydi, vaktim olsa mahkeme ile uğraşır fitil fitil burunlarından getirtirdim onların.
    Asus'a da şikayet ettim onlar da tınlamadılar pek anlaşılan.

Garanti bitti hala arada sırada tablet sapıtıyor adamı sinir ediyor.
    Kronik problemli ürün Zamanında o kadar da para verdik.
    Yurtdışında çatır çatır değişim veya iade var. Bizim ülkede pislik servisler hem parayı yer hem müşteriyi yer bitirir.

Edit: Tek bir ürün ve aptal bir servis yüzünden tüm firmayı silmemek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Speedy9355 -- 29 Ekim 2014; 22:51:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Speedy9355

Hort ettireyim konuyu.

O SMS infocom var ya Allah'a havale ediyorum onları! Terbiyesiz lanet servis bozuntuları. Haram zıkkım olsun!
    3 kere servise gittim ben de. Telefonda yüzüme siz bu ürünü kendi çıkarınız için servisten değiştirmek ve paranızı almak istiyorsunuz bile dediler. Niyetleri belliydi, vaktim olsa mahkeme ile uğraşır fitil fitil burunlarından getirtirdim onların.
    Asus'a da şikayet ettim onlar da tınlamadılar pek anlaşılan.

Garanti bitti hala arada sırada tablet sapıtıyor adamı sinir ediyor.
    Kronik problemli ürün Zamanında o kadar da para verdik.
    Yurtdışında çatır çatır değişim veya iade var. Bizim ülkede pislik servisler hem parayı yer hem müşteriyi yer bitirir.

Edit: Tek bir ürün ve aptal bir servis yüzünden tüm firmayı silmemek lazım.

Bizi servis ile baş başa bırakan onlar değil mi? neden silmeyecekmişim? Üstelik ben bu aletin 2.ayından beri uğraşıyorum. Daha önce teknoseyirde Asus un pazarlama müdürüydü galiba bunların ağzına bakarak beni yalancı konumuna düşürecekti de Allah tan ss ni almıştım dediği olayın. Yine ilgileneceğini söylemişti ama o da fıs çıktı.

Şu an başka bir sebepten serviste tabletim( bilgisayara ne yaptıysam bağlayamadım.). Bakalım ne diyecekler. Sırf bu olaylar yüzünden notebook alırken asus u baştan eledim.

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.