Şimdi Ara

ASUS Transformer Pad Infinity (TF700T) KULLANICILAR KULÜBÜ ###--ANA KONU--###[ANDROİD 4.2.1 JELLY BEAN] (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
369
Cevap
7
Favori
31.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Asus tabletlerde servis ve garanti mağdurları gurubu.

https://www.facebook.com/groups/1404184239851111/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavishow

Asus tabletlerde servis ve garanti mağdurları gurubu.

https://www.facebook.com/groups/1404184239851111/

Servis ile hiç işim olmadı, fakat destek anlamında çok memnun kaldığımı söyleyebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mago

bu cihaza yazılım yükleyemiyorum.. nolur yardım edin..

Cihazınıza yazılım yükleyebildiniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: @CAN@

quote:

Cihazınıza yazılım yükleyebildiniz mi?

malesef yükleyemedim

sonunda anakartı aldığım yere gönderdim, 1 haftadır,uğraşıyorlar..

• quote:

Hocam sizin cihazın üzerinde Asus'un test yazılımı kalmış. Sitede SezerLED isimli bir arkadaş vardı, o da tableti bulgaristan'dan almış onda da bu test yazılımı vardı, herşeyi denememize rağmen yazılım yükleyemedik. En son cihazı Asus Türkiye servisine yollayıp yazılım yüklemelerini rica edecekti. İsterseniz o arkadaşla bir haberleşin.

Yurtdışında da bu durumla karşılaşanlar var, orada direkt cihazı servise vermişler ve değişim yapılmış bilginiz olsun ;)

• Arkadaşlar bu cihazın USB portuna USB çoğaltıcı taksak çalışır mı? Aynı anda hem fare hemde USB bellek kullanmak için. Şu cihazı inceliyorum :http://www.vatanbilgisayar.com/14591-4-port-usb-20-mini-hub-coklayici.html
  • quote:

Arkadaşlar bu cihazın USB portuna USB çoğaltıcı taksak çalışır mı? Aynı anda hem fare hemde USB bellek kullanmak için. Şu cihazı inceliyorum :http://www.vatanbilgisayar.com/14591-4-port-usb-20-mini-hub-coklayici.html

Farklı bir usb çoklayıcı ile denedim ve çalıştı. Klavye mouse rahat çalışıyor fakat aynı anda 2 harddisk gibi güç gerektiren şeyleri takarsanız çalışmayabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TacoNikky

quote:

Arkadaşlar bu cihazın USB portuna USB çoğaltıcı taksak çalışır mı? Aynı anda hem fare hemde USB bellek kullanmak için. Şu cihazı inceliyorum :http://www.vatanbilgisayar.com/14591-4-port-usb-20-mini-hub-coklayici.html

Farklı bir usb çoklayıcı ile denedim ve çalıştı. Klavye mouse rahat çalışıyor fakat aynı anda 2 harddisk gibi güç gerektiren şeyleri takarsanız çalışmayabilir.

Bilgi için teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Daha çok iş amaçlı tablet almayı düşünüyorum bu ürünü önerir misiniz?
    Güncelliğini kaybetti ise alternatif fikriniz nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pathetic

Daha çok iş amaçlı tablet almayı düşünüyorum bu ürünü önerir misiniz?
    Güncelliğini kaybetti ise alternatif fikriniz nedir?

Asus'un TF201 TF300 ve TF700 modelleri güncelliğini kaybetti ve ona rağmen hala yüksek fiyatlara satılıyorlar.

Asus T100'ü tavsiye ederim, normal windows 8 yüklü yanında orjinal office de yüklü geliyor. Yine klavyeli ve ayrılabilir.

Onun dışında ille Android olsun derseniz Asus TF701 düşünebilirsiniz.
  • TacoNikky T kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.
    Türkiye satışları varmı hemen bakıyorum.
  • Android L (4.5) tanıtıldı,bize hâlâ güncelleme yokk, herhalde bize güncelleme gelmicek yaa

• quote:

Orijinalden alıntı: det_ReSeD

Android L (4.5) tanıtıldı,bize hâlâ güncelleme yokk, herhalde bize güncelleme gelmicek yaa

Evet bende güncellemeyi bekliyorum fakat gelmeyecek gibi. Bu arada artık Android 4.X gibi terimler kalktı. Sadece Android L. Bilmiyorum artık ne değişir.

• quote:

Orijinalden alıntı: enkarizmanickbende

quote:

bu cihazda nerede usb bağlantısı var acaba? dock 'da mı ?

Evet. Dock üniteniz varsa 1 adet USB girişi var üzerinde. Ama daha USB çoklayıcıyı denemedim.

• ASUS Transformer Pad Infinity TF700T cihaza ait c21-tf301 batarya(pil) satın almak istiyorum.Ancak bulamadım.Türkiyede nereden alabilirim.(asus ve koyuncu elektronik hariç)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sivrihisarlı

ASUS Transformer Pad Infinity TF700T cihaza ait c21-tf301 batarya(pil) satın almak istiyorum.Ancak bulamadım.Türkiyede nereden alabilirim.(asus ve koyuncu elektronik hariç)

Türkiyede Asus servisi dışında orjinal pil bulunmaz gibi.Belki 2.el sitelerinde tabletin parçalarını satan bir satıcı bulursanız ancak o zaman olur diye düşünüyorum.

• @CAN@ kullanıcısına yanıt
    asus marka başka bir tablet bataryası uyarmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sivrihisarlı

asus marka başka bir tablet bataryası uyarmı acaba?

Uyacağını sanmıyorum. Çünkü her tabletin pil kapasitesi farklı. Aynı olsalar bile kalınlıkları farklı olabilir. Bu yüzden sadece modele özgü diye düşünüyorum. Belki bir ihtimal ASUS Transformer Pad TF300T vb. modellerin bataryası uyabilir. Asus servisine mesaj atarsanız, en doğru bilgiye onlardan ulaşırsınız.

• Ne güzel tablettin sen yaa, hâlâ kullanıyorum,ama sanki biraz yavaşladı gibi

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.