Şimdi Ara

Asus TP300LD-C4089H Kullanıcı İncelemesi & Ram - SSD Takma - Genel Sorunlar (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
263
Cevap
12
Favori
21.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben de bilgisayarı yeni aldım. yalnız office yüklemeye çalışıyorum. internetten office 2013 için ücretsiz lisans veren bir iki program yükledim. maalesef virüslü çıktı. şimdi bilgisayarı ilk günkü haline getireyim diyorum. Sağlam bi office 2010 vardı onu kurucam inşallah. Acaba kurtarma seçeneklerinden birincisini seçsem. ilk açılışta gelen programlar yüklü olur mu tekrar yoksa sadece windows mu yüklü kalır? Hiç kurtarma yapan var mı?
  • CandleLight C kullanıcısına yanıt
    Bilgisayarı Yenilemeyi seçmen gerekiyor. İLk gelen tüm programlar yüklü oluyor. Sıkıntı yok yani
  • Fiyat 1699 lira HB de arkadaslar. Iyice artırdı HB. Baska alternatif yok mu? İ5 li model 1699 lira olsa anlarım da i3 bilgisayara 1700 cok fazla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suvari25

Fiyat 1699 lira HB de arkadaslar. Iyice artırdı HB. Baska alternatif yok mu? İ5 li model 1699 lira olsa anlarım da i3 bilgisayara 1700 cok fazla

Bu kadar fiyat artışı yapacaklarını düşünmezdim, bukadar çok mu tutmuş ki fiyatı bukadar arttırmışlar
  • elmaarmutportakal kullanıcısına yanıt
    Hocam tekelcilik bu. HB bunu çok yapar. İlk çıkan ürünleri önce kendi satıyorlar. kesin asusla anlaşmışlardır. 1.5sene Asus T100 tablet alacaktım. ilk başta sadece HB de ve teknosada satılıyordu fiyatlar hep yüksekti. Sonra her yerde satılmaya başladı ve fiyatlar yurtdışı seviyesine geldi. Bu benim tecrübem tabi ama o zaman dolar habire yükselmiyordu :)

Ürünü almayın diyemiyorum belki dolar yüzündendir. ihtiyaç varsa mecbur insanlar alacak ama HB satamayınca Asus başka perakendecilere de bu üründen dağıtacaktır diye düşünüyorum. Belki bir nebze fiyata yardımcı olur

Biraz amazona baktım. Fiyatlar gene yüksek geldi.

Amazonda bunun i5 lisi ve 8 GB ramlisi 700 dolarmış. Tr ye gelse fiyatı 1900 lira civarı olurdu herhalde
    Full HD yerine HD ekranlısı, i3, 4 gb ram lisi 430 dolar. - Bu ucuz ama Full HD yok o da önemli. Bunun fiyatı da 1200-1300 falan olurdu.

bi de bu var. İ5 6 gb ram full HD 820m ekran kartılı - 630 dolar - bu da işte 1700-1800 falan olurdu (http://www.amazon.com/TP300LD-RHI5T15-Convertible-Storage-i5-4210U-Touchscreen/dp/B00PVGPBES/ref=pd_sim_sbs_147_3?ie=UTF8&refRID=1EVY9FJY2540D7SCVJVC)

Belki çek puan vs. HB den almak yine normal gibi duruyor. Ederi 1500 gibi duruyor.

• Merhaba
    Bu cihazı çok az kullandım bir kaç kere ekran dokunmatiği ve flip lock çalışmamazlık yapmıştı. aç kapa yapınca düzelmişti şuan bir haftadır ekran dokunmatiği ve fliplock çalışmıyor. herhangibir donanim değişikliği format vs yapmadım. sadece windows 8.1 e güncelledi sanırım onun dışında birşey yok nededini ve çözümünü bilen var mı?
    çözemezsem asus teknik servise bırakmayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: themahzen

http://www.hepsiburada.com/asus-tp500lb-dn055h-intel-core-i5-5200u-2-2ghz-2-7ghz-6gb-1tb-24gb-ssd-15-6-full-hd-dokunmatik-tasinabilir-bilgisayar-p-BD601483

Bu nasıl ki?

Bu mukemmelmiş yalnız kesinlikle değer parasina

• bu laptopun klavyesi kötü diyorlar
  • Ekran dokunmatiği ve g sensör hatalası ile karşılaşmıştım aygıt yöneticisindeki algılayıcıları devre dışı bırakıp tekrar devreye alınca sorun düzeliyor. Bunun dışında klavye güzel ama speaker kesinlikle berbat yani doğru düzgün bir şey dinlemek hayal Asus bu kadar kötü bir speaker nasıl koyar anlamadım bir de üzerinde net ve güçlü ses yazıyor :)
  • Arkadaşlar selamlar ben Rusya'dan saf gibi 1TB'lık daha ucuz olmasına rağmen 128GB SSD versiyonunu aldım ancak şimdi ağzına kadar doldu.

Ben de bunu telafi etmek için Seagate 1TB + 8GB Hibrit SSHD aldım ancak tam monte ederken yerine oturmadığını, daha doğrusu kalın olduğunu ve sığmadığını farkettim.

Üzülerek iade ediyorum hard diskimi ancak yine de bir genişleme bilgisayarım için şart.
    SSD'ler de gayet pahalı en fazla alabileceğim 240'tır SSD'de ama yine de az.

Almam gereken harddiskin boyutları ne olmalı? Bilgilendirir misiniz? Veya güzel bir harddisk önerir misiniz?
  • İ3 modeli hala alinirmi arkadaslar !!

• quote:

Orijinalden alıntı: thewhitewolf

İ3 modeli hala alinirmi arkadaslar !!

Alınır ben memunum 3 aydır hiçbir yavaşlık yok win 8.1 ile. ssd ile kullanıyorum yalnız belirteyim.
  • arkadaşımdan 1500tlye alabilirim bu ürünü ne dersiniz arkadaşlar? ürünü üniversite için kullanacağım

• Beyler Windows 10 yükseltmesinden sonra cihaz kapanmamaya başladı, yani bilgisayar kapanıyor ama güç ışığı yanmaya ve fanlar çalışmaya devam ediyor şarjı bitene kadar, basılı tutarak kapatmazsam yeniden açamıyorum bilgisayarı. Çok sık bir şekilde oluyor nedendir?
  • Pc'yi alalı 2 ay oldu. Alacaksanız kesinlikle Win10'a yükseltmeyin. Deli olursunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: JrMakyol

Pc'yi alalı 2 ay oldu. Alacaksanız kesinlikle Win10'a yükseltmeyin. Deli olursunuz.

Ne gibi sorunlar var hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: GencAvrasya

quote:

Pc'yi alalı 2 ay oldu. Alacaksanız kesinlikle Win10'a yükseltmeyin. Deli olursunuz.

Çok kararsız çalışıyor. Flip lock kesinlikle kafayı yiyor o kadar uğraştım hala duzeltemedim. win10 driverlarinda sıkıntı var.
    Bir de kapanışı açılışından uzun sürüyor
    8.1 nasıldı bilmiyorum, yazılımsal sorun yaşıyorum şuan yoksa güzel bilgisayar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GencAvrasya

quote:

Çok kararsız çalışıyor. Flip lock kesinlikle kafayı yiyor o kadar uğraştım hala duzeltemedim. win10 driverlarinda sıkıntı var.
    Bir de kapanışı açılışından uzun sürüyor
    8.1 nasıldı bilmiyorum, yazılımsal sorun yaşıyorum şuan yoksa güzel bilgisayar.

1500tl verilir mi sizce bu bilgisayara? yoksa o fiyata ya da 200-300 fazlasına şunu al dediğini bir model var mı (dokunmatik ve daha büyük ekran olması şartıyla)

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.