Şimdi Ara

Asus Tp200SA alinir mi yada tavsiyesi olan var mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhaba. Ogretmen esim icin laptop almayi dusunuyorum ve acikcasi daha once de forumda dile getirdigim hp faciasindan sonra korkar oldum. İkinci el lenovo thinkpad serisi birsey alayim hem saglam olur hem de az paraya iyi donanim olur diye dusunuyordum fakat sahibindende herkes havale ile satis yapmak istediginden guvenip alamadim.

İnternette arastirma yapmak, sinav sorulari hazirlamak ve bazen film izlemek icin kullanilacak birsey lazim.

Hal boyle olunca almisken sifir olsun dedim. Aklimda birkac gundur Asus TP200sa gozume carpip duruyor. Bu cihazin 4gb ram ve 64 gb emmc diskli olan versiyonu mediamarkt ve vatanda 1199 tl. İnternette 2gb ram ve 32 gb emmc diskli versiyonunun incelemelerini ve yorumlarini bulabildim ve tasarim haric kimse iyi birsey soylememis.

Bu cihazin beni cezbeden yanlari guzel tasarimi, kucuk boyutu, hafif agirligi, baya uzun batarya omru ve ne kadar kullanmayacagimizi dusunsem de dokunmatik ekrani oldu. Esim cantasina koyup okula rahatca goturup getirebilir diye dusunuyorum.

Ne dersiniz alinip kullanilir mi? upgrade imkani olmayan bu kullan at makineye bu para verilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yukari

• Hocam cihaza sahip değilim sadece dediğiniz mağazalarda beş on dakika inceleme fırsatım oldu. Dediğiniz gibi internette de sadece 2 gb versiyonu ile ilgili bilgiler var. Ama işlemcisi vs aynı olduğu için pek fark olmaz diye düşünüyorum. Benim inceledigim ve araştırdıgim kadarıyla 1200 gibi bir para etmez diyebilirim. Ama tekrar soyliyim uzun süre kullanmadım cihazi ama kime sorsam da bunları söyledi. Ha sizin dediğiniz işleri iyi kötü yine yapar belki memnun da eder dokunmatik ekran 360 derece dönmesi tasarımı ile hoşunuza gider ama fazlasını beklerseniz üzer. Dediğim gibi belki istediklerinizi yapar ama bunlar için 1200 lira vermek size uygunsa olabilir ama aynı işleri 500 liralık i3 lu ikinci el bişey alsanız da yapabilir. Yani karar sizin hocam

• Valla o parayı verip aldım cihazı. Bir süre kullanayım cihaz ile ilgili bir inceleme yazısı yazmayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: merdempc

Valla o parayı verip aldım cihazı. Bir süre kullanayım cihaz ile ilgili bir inceleme yazısı yazmayı düşünüyorum.

Bekliyoruz hocam, bende düşünüyorum yorumunuzu merak ediyorum 4gb versiyon için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.