Şimdi Ara

Asus T100 / T200 Hakkında Aklıma Takılanlar... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
3
Favori
9.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nette bir kaç yöntem buldum ama hepsi Windows 8 üzerinden anlatılmış 8.1 ile hiçbirini yapamadım maalesef olması çok iyi olabilirdi...
  • Yyi günler arkada?lar bir ?ey soracaktym, ben de ürünü alaly bir hafta oldu. Fakat sanal klavyeye aly?amadym. Android telefonlar gibi Google veya adres sayfasyna tyklady?ymda otomatik klavye çykmyyor veya enter'lady?ymda klavye inmiyor. Öneriniz olur mu acaba?

Vincent lord arkada?, 11 inc dese de, kasa büyük oldu?u için 13-14 Ynç gibi dü?ün makineyi. Sokakta elinde pek gezemezsin yani ama kullany?ly yine de bence.
  • maliaslaner kullanıcısına yanıt
    google chrome kullanmayı düşünürseniz, dediğiniz özellik var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanercskn

Cihazın kullanımını inceleyip satın aldım ve merak ettikleriniz var ise cevaplarım.
    Öncelikle kullanım alanı ofis ve bir kaç photoshop işlemleri şuan gayet tatmin edici diyebilirim bende atom işlemci den korkmuştum fakat korktuğum gibi çıkmadı. Bence bu tabletin normal günlük kullanım için tek eksiği herkesin belirttiği 32 gb dahili hafıza. Normal uygulamalar ve FUT 2015 kurdum kalan hafıza 9 gb marketten başkada oyun kurmaya korkuyorum açıkcası :)

Hocam genel kullanımda memnun musunuz....
    Sizce şunlardan hangisini almalıyım
    http://www.hepsiburada.com/m/asus-transformer-book-t200ta-cp004h-intel-atom-z3775-1-46ghz-2-39ghz-2gb-500gb-32gb-11-6-ikisi-bir-arada-bilgisayar-p-BD601195?productId=bd601195&categoryId=98

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-t100ta-intel-atom-z3740-18ghz-2gb-ram-32-500-gbdisk-101-win81.html

Daha önce hiç internetten ürün satın almadım hepsi burada iyimidir.... Tablette felan bir sorun olurmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: kartal0001903

quote:

Orijinalden alıntı: tanercskn

Cihazın kullanımını inceleyip satın aldım ve merak ettikleriniz var ise cevaplarım.
    Öncelikle kullanım alanı ofis ve bir kaç photoshop işlemleri şuan gayet tatmin edici diyebilirim bende atom işlemci den korkmuştum fakat korktuğum gibi çıkmadı. Bence bu tabletin normal günlük kullanım için tek eksiği herkesin belirttiği 32 gb dahili hafıza. Normal uygulamalar ve FUT 2015 kurdum kalan hafıza 9 gb marketten başkada oyun kurmaya korkuyorum açıkcası :)

Hocam genel kullanımda memnun musunuz....
    Sizce şunlardan hangisini almalıyım
    http://www.hepsiburada.com/m/asus-transformer-book-t200ta-cp004h-intel-atom-z3775-1-46ghz-2-39ghz-2gb-500gb-32gb-11-6-ikisi-bir-arada-bilgisayar-p-BD601195?productId=bd601195&categoryId=98

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-t100ta-intel-atom-z3740-18ghz-2gb-ram-32-500-gbdisk-101-win81.html

Daha önce hiç internetten ürün satın almadım hepsi burada iyimidir.... Tablette felan bir sorun olurmu

PM

• T200 kullanıcısıyım. Bilgisayarı kapattığımda da şarj tüketimi oluyor. Çok hızlı açılmasından anlaşılıyorki bilgisayar tam olarak kapanmıyor, uyku modu gibi bir moda girip bekliyor. 3-5 gün kullanmadığım zamanlar oluyor, şarj tüketimi olmaması için tamamen kapatma gibi bir özellik varmıdır acaba.
    Not: "Bilgisayarı kapat" seçiminden kapatıyorum.
  • Merhaba arkadaşlar, başka konu başlığı bulamadığım için buraya yazıyorum. Geçen gün ikinci el Asus T300LA aldım.Full hd ıps ekranlı i5 işlemcili. Yalnız tek sıkıntım ekran parlaklığının çok az olması. Acaba diğer t100-t200 serilerinde de ekran parlaklığı konusunda şikayeti olan var mı acaba? Maksimum açıklıkta bile ekran parlaklığı sanki az görüyor.. Ya da bana mı öyle geliyor. Eski bilgisayarım hp dv5 serisi bir bilgisayardı. Ona göre ekran parlaklığı çok düşük.
    Yardımlarınızı bekliyorum.
  • T100 almayı düşünüyorum ama benim için kalem özelliği kesinlikle olmalı, t100 için ayrıca kalem alıp (S-pen gibi) kullanabilir miyim? Yada win8 tablet/laptop kalem özellikli 1200 tl ye kadar bütçeyle başka seçenekler var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • t200 bazı forumlarda önermiyorlar 4 5 sekmede kasıyor müzik bile arkada çalmıyor diyorlar kullananlar sizce öylemi
  • zkn0606 Z kullanıcısına yanıt
    evet kastığı doğrudur bende hepsişburada dan t200 aldım 500 hdd lik modelden en kötü özelligi mağaza uygulamalarının hdd ve ya extra karta yüklenememesi dogru düzgün uygulama yükleyemiyorsunuz ben iş için kullandıgım için işimi görüyor ama media playerden müzik attığpınızda bile kasıyor bazen sekme acık olmasa bile performans cok iyi degil yani
  • t100e bahsettiğin gibi hiçbir sorun yok
  • Merhaba arkadaşlar,

Bende de T200 modeli var. 2015 FIFA ULTIMATE de kasma yapıyor sizdede aynı problem var mı ? ASPHALT 8 stabil oyantıyor ama.

1080P video internet vs sorun yaşamadım.

Ayrıca ekranda siyah ağırlıklı bir görüntü olduğunda kenarlarda ışık sızmaları belli oluyor.

Bu duruma dikkat eden oldu mu ? Yoksa sadece benim makinede mi var ?
  • Bilgisayara oyun yüklemediğim için test imkanım olmadı.
    "1080P video internet vs sorun yaşamadım. " youtube üzerinden 1080p tam ekran video izlemeye çalıştığımda takılma yaşadım.
    "Ayrıca ekranda siyah ağırlıklı bir görüntü olduğunda kenarlarda ışık sızmaları belli oluyor." özellikle bilgisayar açılırken gösterilen siyah ekranda sağ tarafta ışık sızması görünüyor. Ayrıca bu ışık sızmalarının olduğu yerlerde dokunmayı algılamama problemide oluyor.
  • erensifiralti kullanıcısına yanıt
    Servise falan gönderdiniz mi cihazı acaba.
  • Kronik sorun olduğunu düşündüğüm için göndermedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erensifiralti

T200 kullanıcısıyım. Bilgisayarı kapattığımda da şarj tüketimi oluyor. Çok hızlı açılmasından anlaşılıyorki bilgisayar tam olarak kapanmıyor, uyku modu gibi bir moda girip bekliyor. 3-5 gün kullanmadığım zamanlar oluyor, şarj tüketimi olmaması için tamamen kapatma gibi bir özellik varmıdır acaba.
    Not: "Bilgisayarı kapat" seçiminden kapatıyorum.

Denetim Masası\Donanım ve Ses\Güç Seçenekleri\Sistem Ayarları (soldan "Güç düğmelerinin yapacaklarını seçin" e tıklayarak)

Üstten "Şu anda kullanılamyan ayarları değiştir", altta kapatma ayarlarından "Hızlı başlatmayı aç" tikini kaldır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AhmetYasir -- 18 Mart 2015; 20:22:29 >
  • Cevabın için teşekkürler. Yalnız daha önceden burayı denemiştim sanırım ama yine aynı olmuştu diye hatırlıyorum. Şimdi yeniden test edip yazacağım.
    @AhmetYasir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erensifiralti -- 23 Mart 2015; 11:33:00 >
  • bu ürünün satışı durduruldu mu ne oldu? :) iki gündür bakıyorum ama hiçbir sitede bulunmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AND1

bu ürünün satışı durduruldu mu ne oldu? :) iki gündür bakıyorum ama hiçbir sitede bulunmuyor.

Sadece hepsiburada.com üzerinden satılıyordu, şuan bu sitede de bulunmuyor.
  • Arkadaşlar bilgisayara format atarsanız güç seçeneklerindeki yüksek performans modu ile düşük performans modu seçenekleri kalkıyor. Takmamıştım herhalde aynı hızda çalışır diye. Attığım ilk formattan beri o şekilde kullanıyordum. Bugün şans eseri şu videoyu gördüm. Video açıklamasında indirme linki var indirip bat ı yönetici olarak çalıştırıp konsola 0 yazıp enter layın. Yeniden başlattığınızda yüksek performans ve düşük performans modlarının geldiğini görecekseniz. Bilgisayar artık çok daha kullanılabilir halde. 30 fps aldığım oyunda ısınma olmazsa 80 fps oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.