Şimdi Ara

ASUS SERİ NUMARASI GARANTİ SORGULAMA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
22.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    bende yurt dışından gelme asus netbook var
    bunun garanti süresini sorgulamam lazım kendi sitesi ingilizce olduğundna birşey anlamıyorum
    bana yardım edebilirmisiniz

• bilen yokmu beyler ya bi yardım edin
  • yardım eden herkeze teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: grejuva6

yardım eden herkeze teşekkürler
    faturasını kaybettiğim eski asus bilgisayarımı serinin üretim tarihini baz alarak garanti kapsamına almışlardı. eğer eski seri değilse bakarlar sanırım ama gitmeden öğrenemezsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acer 3820TG

http://www.e-sistem.com/index.cfm?fuseaction=objects2.serial_no

ilgin için teşekkür ederim ama netbook yurt dışından geldi o site işime yaramıyor

quote:

Orijinalden alıntı: TGYüksel
    faturasını kaybettiğim eski asus bilgisayarımı serinin üretim tarihini baz alarak garanti kapsamına almışlardı. eğer eski seri değilse bakarlar sanırım ama gitmeden öğrenemezsin

mesaj için teşekkür ederim zonguldakta oturuyorum benim bildiğim burda asus servisi yok

ingilizcesi olan biri asus sayfasından nasıl sorgulya biliceğimi sölese
    lütfen arkadaşlar yardımınızı esirgemeyin

• Yurtdışından gelmiş ama nereden gelmiş? Nereden geldiğini ve seri numarasını özel mesajla yollayabilirsen, Asus'a e-posta gönderebilirim uluslararası garanti sorgulaması için.
  • mrb değerli arkadaşlar haftasonu vatandan notebook aldım.asus k53 serisi.28 nisan 2012 cumartesi almam rağmen asus sitesinde garanti sorgulamada garanti başlangıç olarak 4 nisan 2012 yazıyor.bu neden olabilir acaba.cvp verenlere çok teşekkür ediyorum...
  • normalde aldığınız günden itibaren geçerli olması lazım ama bazen kampanya zamanlarında veya sitenin siparişinin yoğun olduğu zamanda biraz geç düzenlenebilir kaldıki kardasınız 1 hafta bu sizin yararınıza çok da önemli değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dejavu4355

mrb değerli arkadaşlar haftasonu vatandan notebook aldım.asus k53 serisi.28 nisan 2012 cumartesi almam rağmen asus sitesinde garanti sorgulamada garanti başlangıç olarak 4 nisan 2012 yazıyor.bu neden olabilir acaba.cvp verenlere çok teşekkür ediyorum...

garantide esas fatura tarihidir
  • teşekkür ederim anlamadığım nokta neden 4 nisan yazıyor o tarih ne olabilir acaba.garanti sorgulamadaki tarih
  • Asus k53sd Bilgisayarımın garanti başlangıç və bitiş tarihleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.