Şimdi Ara

Asus RP-N12 N300 Roaming Özellikli Evrensel Menzil Arttırıcı / Medya Köprüsü / Access Point (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
6
Favori
35.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kurulum sorunu yaşayanlara yardımcı olayım uzak bağlantı ile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreaman

Hepsiburadadan aldım 1 hafta oldu ama sürekli bağlantı kopuyir. Ip alınıyor da 2 dk bekleyip öyle bağlanıyor uyuz etti baya beni

konumlandırdığınız yerde çekim gücü nasıl? Işık yeşil yanıyor mu?
  • erkange E kullanıcısına yanıt
    Işık yeşil evet zaten 1 duvar arada 2mt mesafede

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • repeater.asus.com giriş yapmak istediğimde search ediyor fakat

Please connect your device to ASUS Range Extender via WiFi or Ethernet directly.

Access repeater.asus.com again.

Find more support and information:http://www.asus.com/Networking/Wireless_APRange_ExtenderBridges_Products/

şeklinde uyarı ile karşılaşıyorum. Arayüze giremiyorum reset attım denedim yine bulamıyor. Fakat yeşil ışık sabit wifide görebiliyorum. modemlede eşleşiyor arayüze giriş yapamıyorum neden olabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiYaH -- 3 Kasım 2016; 2:28:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiYaH

repeater.asus.com giriş yapmak istediğimde search ediyor fakat

Please connect your device to ASUS Range Extender via WiFi or Ethernet directly.

Access repeater.asus.com again.

Find more support and information:http://www.asus.com/Networking/Wireless_APRange_ExtenderBridges_Products/

şeklinde uyarı ile karşılaşıyorum. Arayüze giremiyorum reset attım denedim yine bulamıyor. Fakat yeşil ışık sabit wifide görebiliyorum. modemlede eşleşiyor arayüze giriş yapamıyorum neden olabilir?

Sorun devam ediyormu

• yücel52 kullanıcısına yanıt
    Aynen ediyor modem üzerinden hangi ip adresini aldığını bularak bağlanabildim. repeater.asus.com dan bulamıyor
  • Tp link wa855re mi asus'un bu modeli mi? desem.

Kullanan varsa, ikisine fikri olan...
  • Bir türlü modem ile aynı ssid kuramadım. Odalarda dolaşıma otomatik olarak yakın olandan internet alsın istiyorum. Fakat olmuyor. Nasıl ayarlamak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: chemsul

Bir türlü modem ile aynı ssid kuramadım. Odalarda dolaşıma otomatik olarak yakın olandan internet alsın istiyorum. Fakat olmuyor. Nasıl ayarlamak lazım.

Sorun devam ediyormu

• yücel52 kullanıcısına yanıt
    Evet roaming özelliğini kullanamadım

• quote:

uzak bağlantı ile bakalım isterseniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: yücel52

quote:

Teşekkürler. Evde pc yok telefonlar ile internet kullanıyoruz. O yüzden uzak yardım zor olacak. Şunları yaptım,

tplink router de roaming özelliğini - 70db yaptım. Fakat kendi modemin zyxel vmg3312-b10b de roaming modu bulamadım. Ana modem den düşük de olsa ağ olduğundan tplink yanında da olsam onun dağıttığı ağa otomatik bağlantı kuramıyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yücel52

quote:

Teşekkürler. Evde pc yok telefonlar ile internet kullanıyoruz. O yüzden uzak yardım zor olacak. Şunları yaptım,

tplink router de roaming özelliğini - 70db yaptım. Fakat kendi modemin zyxel vmg3312-b10b de roaming modu bulamadım. Ana modem den düşük de olsa ağ olduğundan tplink yanında da olsam onun dağıttığı ağa otomatik bağlantı kuramıyorum

roamin olayının bahsettiklerinizle alakası yok burda amaç iki cihazı tek ssid olarak kullanmak
    bunun için repeater yapan cihazın kaynak yayın şifresi kanalı ve adını kullanamsı gerek
    bu cihazlara bağlanan bir client iki cihaz arası geçişte anlık bir kopma durumu bir durum olur
    buda client cihaz hangi yayın yapan cihaza yakınsa bu durumdan kaynakanır
    benim bildiğim bu daha detaylı bilen arkadaşlar yardımcı olabilir

• arkadaşlar alet yeşil olarak yanıp sönüyor... çözümü nedir yardımcı olursanız çok sevinirim, uydunet 50mbit kullanıyorum modemimin markası netmaster cbw 383 zn (kablosuz modem)
  • sorunu hallettim... aynı sorunu yaşayan arkadaşlar için: modemdeki wps ayarını aktifleştirmek gerekiyormuş
  • Bu ürününün Xperia z5 telefonumdaki interneti paylaşmak için aldım.Ama otomatik kurulumda tel internetin görmesine rağmen internete girmiyor.Üst Ap ile bağlantı kurulamıyor uyarısı veriyor. sorunu nasıl çözebilirim aceba

• Arkadaşlar almaya değer menzil genişletici önerir misiniz? 100 lira bütçem var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ürün bütçeye uygun.

• Arkadaşlar aynı ürün sahibiyim. Birkaç problemim var.Bilgisayar ile bağlanıyorum daha sonra her şey düzgünken birden internet gidiyor ve wifi yeri sarı ünlem çıkıyor güvenli değil tarzı bir hata veriyor.Bazen kendi kendine bazende benim açma kapatmam ile düzeliyor.Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.