Şimdi Ara

Asus RP-N12 N300 Roaming Özellikli Evrensel Menzil Arttırıcı / Medya Köprüsü / Access Point (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
6
Favori
35.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Slm bende bu ürünü sipariş verdim bende asus ac68u modem var amacim. Evde kamera sistemi var bu ürünü ethernet kablo ile kamera kayıt cihazına bağlayıp kamera kayitlarini canlı olarak internetten izlemek bir nevi bu cihazı wirelles adaptör gibi kullanmak ne gibi ayar yapmam lazim şimdiden tesekkurler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Materyal_Clock Asus RP-N12 kullanıyormusun. Ürün hk düşünceniz nedir.
  • muratoto kullanıcısına yanıt
    Hayır iade ettim sorum çıkardı onun yerine airties 4443 aldım suan iyi çalışıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı günler ürünü bugün almış bulunmaktayım gerekli wps kurulumunu yaptım gayet basit bir şekilde ancak kurulum videosunda işlemler bittikten ürün modeme bağlandıktan sonra yeşil ışığın yanacağı söyleniyor benim cihazımda ise kırmızı ışık sabit olarak yanmakla birlikte belirli aralıklarla yeşil ışığa geçiş yapıyor ancak interneti gayet stabil bir şekilde kullanıyorum herhangi bi sorun yok. Ürünü kullanan arkadaslar kırmızı ışığın yanması bir sorun mu sizinkilerde nasıl acaba durum?
  • woojin kullanıcısına yanıt
    Sinyal az cektiginden kırmızı ışık yaniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: woojin

Hayırlı günler ürünü bugün almış bulunmaktayım gerekli wps kurulumunu yaptım gayet basit bir şekilde ancak kurulum videosunda işlemler bittikten ürün modeme bağlandıktan sonra yeşil ışığın yanacağı söyleniyor benim cihazımda ise kırmızı ışık sabit olarak yanmakla birlikte belirli aralıklarla yeşil ışığa geçiş yapıyor ancak interneti gayet stabil bir şekilde kullanıyorum herhangi bi sorun yok. Ürünü kullanan arkadaslar kırmızı ışığın yanması bir sorun mu sizinkilerde nasıl acaba durum?

Menzil arttırıcıyı sinyalin iyi çektiği bir yere koyarsanız daha iyi olur. Örneğin modemle uzak odanın ortalarında yeşil sinyal veren bir yere koyun.
  • Konunun başındaki hataları bende alıyorum. Asus servisini arıyorum çözüm yok. Destek merkezini arıyorum çözüm yok. Garanti servisine verdim en son mekanik bakım yapıldı diye geri yolladılar. Aldığıma alacağıma pişman oldum. Ayarlarını bulamıyorum bir türlü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lenwe

Konunun başındaki hataları bende alıyorum. Asus servisini arıyorum çözüm yok. Destek merkezini arıyorum çözüm yok. Garanti servisine verdim en son mekanik bakım yapıldı diye geri yolladılar. Aldığıma alacağıma pişman oldum. Ayarlarını bulamıyorum bir türlü.

aldığın hata nedir?
  • http://postimg.org/image/sw7m1reff
    http://postimg.org/image/7ntxkbzyj
    http://postimg.org/image/7cch7kjij

Bu hatayı alıyorum. Cihazı kapatıp açıyorum bir süre sorunsuz çalışıyor daha sonra bu uyarıyı veriyor.

• lenwe L kullanıcısına yanıt
    ana modem ile bağlantıyı kaybediyor sanırım.
    Şu anda bulunduğu yerin modem ile uzaklığı nasıl? Yeşil renk uyarı alıyor musunuz?

Fabrika ayarlarına getirip tekrar ayarlamayı denediniz mi?

Firmware güncellediniz mi?
  • Bir Sorum olacaktı ürünü 3 gün önce aldım.Ürün gayet iyi telefona bağlanıyor ama belli bir süreden sonra bilgisayarda kopma oluyor sınırlı moda geçiyor ama telefondan internete girmeye devam ediyorum sizce neden olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihkuru

Bir Sorum olacaktı ürünü 3 gün önce aldım.Ürün gayet iyi telefona bağlanıyor ama belli bir süreden sonra bilgisayarda kopma oluyor sınırlı moda geçiyor ama telefondan internete girmeye devam ediyorum sizce neden olabilir?

eğer başka cihazlar buradan internete çıkabiliyorlarsa sorun bilgisayarınızdan kaynaklı olabilir. Sürücü güncelleyebilirsiniz.
  • erkange E kullanıcısına yanıt
    Hocam bilgin varmı bilmiyorum ama sormak istedim sana

Bu cihazla wireless ı alıp hem ethernetten hem wireless tan internete çıkabilirmiyim.

TV de wireless yok ethernet lazım, bunu kullanmışken az çeken salonumda laptopla da bağlanmak isterim. Bu mümkünmü
    Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzunca961

Hocam bilgin varmı bilmiyorum ama sormak istedim sana

Bu cihazla wireless ı alıp hem ethernetten hem wireless tan internete çıkabilirmiyim.

TV de wireless yok ethernet lazım, bunu kullanmışken az çeken salonumda laptopla da bağlanmak isterim. Bu mümkünmü
    Teşekkürler

Mümkün
    Dediginiz şekilde çalışır

• uzun çıldırışlar sonucu bu gerizekalı aletin problemini çözdüm, bazı kanallarda uyuzluk yapıyor hızınızı kısıtlıyor...
    tavsiyem tüm kanalları tek tek main routerdan denemeniz,
    7 iyi
    11 harika
    13ü şimdi denicem .
    hadi bol şans
    (repeater mode için...)
  • ben de aleti dün aldım evde kurulum yaptım her şey çok iyi.Fakat roaming özelliği bende çalışmıyor. Telefon ana modeme bağlı olarak 2 diş çekerken asus 4 diş olmasına rağmen ona bağlanmıyor.Bunun çözümünü bulan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuev

ben de aleti dün aldım evde kurulum yaptım her şey çok iyi.Fakat roaming özelliği bende çalışmıyor. Telefon ana modeme bağlı olarak 2 diş çekerken asus 4 diş olmasına rağmen ona bağlanmıyor.Bunun çözümünü bulan var mı ?

yönetim panelinden ayarını yaptınız mı?
  • yönetim panelinden gerekli yeri tıkladım orada -70 db yazıyordu ama yine de otomatik bağlanmıyor
  • Hepsiburadadan aldım 1 hafta oldu ama sürekli bağlantı kopuyir. Ip alınıyor da 2 dk bekleyip öyle bağlanıyor uyuz etti baya beni

• quote:

Orijinalden alıntı: fuev

yönetim panelinden gerekli yeri tıkladım orada -70 db yazıyordu ama yine de otomatik bağlanmıyor

Aynı sorun bende de var. Çok uğraştım fakat raoaiming özelliği kullanamıyorum. Oda değiştirince ağıda tekrar değiştirmek zorunda kalıyorum. Teknik servisten da hayır yok. Bu işi tam yapabilen var mı. Oda değiştirince otomatik ana modem veya repaiterden bağlanma nasıl yapılıyor.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.