Şimdi Ara

ASUS ROG THETA 7.1 Oyuncu Kulakligi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 ASUS ROG THETA 7.1 Oyuncu Kulakligi
    Satıldı
    Fiyat : 1999 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 17 Haziran 2024 Satıldığı Şehir : İstanbul, Ümraniye Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

• Hocam bu mu iyi yoksa Asus ROG delta mı müzik ve film açısından özellikle?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr.Unstoppable kullanıcısına yanıt
    İkisine kullanmış birisi olarak kesinlikle bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkanydn -- 16 Temmuz 2022; 1:35:22 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Furkanydn kullanıcısına yanıt

Logi G pro X ide öneriyorlar hocam yine tetha iyidir demi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyat takip

• Mr.Unstoppable kullanıcısına yanıt
    Onu denimyelemedim fakat sennheiser game one , game zero, steel series arctis 5 ve 7, hyperx cloud alpha s, cloud 2, sennheiser gsp 500 ve gsp 600 kullanmış birisi olarak aralarindan en çok beğendiğim theta oldu. 7.1 deneyimi oyunlarda çok fark yaratıyor fakat filmlerde kullanilmiyor. Desteklemesi lazım. Biraz ağır bir kulaklık ama hissetmiyor kafada fazla. Gercek hifi kulaklık, kablolari vs kaliteli. İyice araştır hocam, istanbuldaysan denettirebilirim bile farkı anlarsın. Ses kartı masrafını yok, mikrofon masrafin yok. Kulaklık zaten hifi. Bence bu fiyata ses çok iyi. Müziği dinlemiyorsun, yaşıyorsun. Satmak için söylemiyorum. Dursada bana zararı yok kulakligi seviyorum, bazen satmaktan vazgecesim geliyor, aynı kalitede ses almak için masraf yapmam lazım çünkü.

• oinblgue kullanıcısına yanıt
    Hocam fiyat olarak 1900den aşağısına düşünmüyorum daha altına vereceksem satmam dursun öyle diyim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.