Şimdi Ara

Asus ROG-STRIX-GTX1080TI-O11G 2784 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.649
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.teknolojipazar.com/asus-rog-strix-gtx1080ti-o11g-90yv0ak0-m0na00
    Sıcak oluyor sanırım pek bilgim yok. Değilse özür dilerim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Dünde konusu vardı, stok 1 adetti. Bugün stok 2 olmuştu.

Tekrar tükendi.
  • GasiOr kullanıcısına yanıt
    Evet stok tükenmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5000 TL olan bir ekran kartını ürün görseli bile olmadan nasıl 2784 TL den satıyorlar?
  • Teknolojipazar göndermez. Göndersede geri ister

• site güvenilirmi normalde arkadaşlar ?
  • Ben satis acik oldugunda chate yazmistim,yani dun.Hemen cevap geldi fuyat dogrudur alabilirsiniz diye.Sonra bitti tabi ki alamadan,biri alsi burdan sanirsam.Ya da onlar geri cekti.

Bir daha gelir mi dedim,pazartesi stok durumu guncellenir,kontrol edebilirsiniz dedi,genel bir cumle diye kabul ediyorum bunu,urune stok geleceginden degil.

• 1080ti değilde 1080 gelebilir :)
  • Bu kadar pahalı ekran kartını mining ciler mi alıyor?

• ikinci el 1070 lere 2500 TL isteyen zavallı forumdaşlarımın yanında bu kartın fiyatı sıcak değil yanıyor yanıyor.
  • internet sitelerinde genelde ürün adı yanlış bile yazsa da ürün kodları doğru yazılıyor. İlandaki ürün kodu 90YV0AK0-M0NA00. Bu kod da Asıs 8gb RX 580 a ait. 2756tl gerçekten bu kart için yanıyor

• stoğa gelmiş tekrardan 1 adet
  • Az önce geçtim 1 tane sipariş ne gelir artık bilmiyorum tutupta rx580 yollarlarsa direk tüketici haklarında alırız soluğu yapacak bir şey yok. :)
  • ardaalisahin kullanıcısına yanıt
    Ben sipariş vermiştim kredi kartı ile. Dün yazdım, kontrol ediyoruz falan dediler. Bugün tekrar sordum, aradılar. Stokta yokmuş falan filan. İade istedim bende.

Bekleyen varsa arasın veya yazsın yoksa siz yazmadan aramıyorlar. Boşuna paranız onlarda beklemesin.
  • Stokta yok, tedarik edemiyoruz dediler 5000 TL'den satışa çıkarmışlar :)

Hatalı fiyat desen yine iade isteyeceğiz, bu yalan dolan ne diye.

https://www.teknolojipazar.com/asus-rog-strix-gtx1080ti-o11g-90yv0ak0-m0na00
  • quote:

Orijinalden alıntı: GasiOr

Stokta yok, tedarik edemiyoruz dediler 5000 TL'den satışa çıkarmışlar :)

Hatalı fiyat desen yine iade isteyeceğiz, bu yalan dolan ne diye.

https://www.teknolojipazar.com/asus-rog-strix-gtx1080ti-o11g-90yv0ak0-m0na00

Bana bugün bile stok yok dediler. Ben bunları rezil etmesini bilirim.
  • GasiOr kullanıcısına yanıt
    Hocam stokta yok dediği e mail ise email görüntüsü ve satış yaptığınin görüntüsü ile thh ye başvurun. Bir aksilik çıkmazsa başvuru olumlu sonuclanir, hakkınız olan malı alırsınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmetfx kullanıcısına yanıt
    Hocam acayip bunlar, bana da tedarik için uğraştık fakat tedarik edemedik, isterseniz iade edelim ücreti dedi.

Tedarik edemeyeceksen ücreti iade et dedim, iade etmişler ücreti.

Bugün baktım satışta.

Bende mail attım, klasik bahanaler sundular.

Yok 12000 ürün var, yok tedarikçilerimiz, yok fiyat değişiyor, yok stok artıyor, azalıyor...
  • oguzhan441907 kullanıcısına yanıt
    Bizim buradaki THH işi yokuşa sürüyor hocam. 4-5 defa gitmiştim böyle ürünlerden. Onlara göre satıcı paranı iade ettiyse sıkıntı yok.

Hepsi de olumsuz sonuçlandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GasiOr -- 25 Ocak 2018; 14:36:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GasiOr

Hocam acayip bunlar, bana da tedarik için uğraştık fakat tedarik edemedik, isterseniz iade edelim ücreti dedi.

Tedarik edemeyeceksen ücreti iade et dedim, iade etmişler ücreti.

Bugün baktım satışta.

Bende mail attım, klasik bahanaler sundular.

Yok 12000 ürün var, yok tedarikçilerimiz, yok fiyat değişiyor, yok stok artıyor, azalıyor...

Fiyat 10'da 1'i bile olsa bunlara para bağlamaya gerek yok. Özür bile dilemezler. Bana bir süre sonra iletişimden cevap bile vermediler.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.