Şimdi Ara

ASUS ROG STRIX-GTX1080-8G-GAMING BASE CLOCK HAKKINDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, linkteki ürünü amazondan uygun fiyata buldum ancak diğer rog strix modellerine göre base clocku baya bir düşük. Hatta GTX 1070 kadar neredeyse. Bu kart nasıl olur da GTX 1070'in base clock'uyla eşit olur ?
    https://www.asus.com/us/Graphics-Cards/ROG-STRIX-GTX1080-8G-GAMING/
    https://www.amazon.co.uk/gp/product/B01GYLXUJ6/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&th=1

• Yanlıştır. Muhtemelen sayfa hatası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bahsettiğim satın aldığım GTX 1080 ROG STRIX Hızları:

OC Mode - GPU Boost Clock : 1771 MHz , GPU Base Clock : 1632 MHz
    Gaming Mode (Default) - GPU Boost Clock : 1733 MHz , GPU Base Clock : 1607 MHz

Bu da GTX 1070 ROG STRIX

OC Mode - GPU Boost Clock : 1860 MHz , GPU Base Clock : 1657 MHz
    Gaming Mode (Default) - GPU Boost Clock : 1835 MHz , GPU Base Clock : 1632 MHz

Tüm bilgileri Asus.com'dan kopyaladım. GTX 1080 Modeli ROG STRIX 8G diye geçiyor. Bunun haricinde 2 tane daha GTX 1080 var Modelleri ise O8g ve A8G. Bunların hızları epey bir yüksek. Benim aldığım kart ise 8G ve hızı gördüğünüz gibi GTX 1070 O8G'den düşük. Yani GTX 1070 modeli benim aldığım GTX 1080'den daha mı iyi performans verecek ?
  • 8g düz bios, yüksek hızlı agresif bios o8g modelindr var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lana-Del-Rey kullanıcısına yanıt
    Yani hocam sonuç olarak bu siparişi iptal edip GTX 1070 OC modeli alayım mı? Yoksa düşük hıza rağmen GTX 1080'de mi kalmalıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ocean-x

Yani hocam sonuç olarak bu siparişi iptal edip GTX 1070 OC modeli alayım mı? Yoksa düşük hıza rağmen GTX 1080'de mi kalmalıyım ?

Hocam şaka falan mı yapıyorsunuz? En kötü 1080 bile en iyi 1070den iyidir. Her şey saat hızına bakmıyor.

• Lana-Del-Rey kullanıcısına yanıt
    Teknik bilgim zayıf biraz, hızları karşılaştırıyordum genelde de o yüzden garip karşıladım. Teşekkürler bilgi için :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ocean-x

Teknik bilgim zayıf biraz, hızları karşılaştırıyordum genelde de o yüzden garip karşıladım. Teşekkürler bilgi için :)

Anladım hocam, dediğim gibi aldığınız kart kötü değil gayet güzel. Sakın iptal etmeyin. Hayırlı olsun şimdiden.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.