Şimdi Ara

Asus Rog Strix Gtx 1060 inceleme(TESTLER GELDİİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
2.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar,Gtx 1060'lı inventus siparişli sistemim elime ulaştı öğlen gibi.Testleri,montajı falan yeni tamamladımŞu an steamden birkaç oyun indiriyorum(Batman Arkham Knigth,TW Attila vs..)en yakın zamanda sonuçları paylaşacağım beklemede kalın

BATMAN ARKHAM KNIGHT

Nvidia works kapalı yada açıkken bir performans değişimi olmadı fps bazında,60 fps kilidi var sanırım.Kart 56 dereceyi geçmedi.Arada fps droplar oluyordu oyun kaynaklı.Testler gelmeye devam edecek,Crysis 3 geliyor

CRYSIS 3

Herşey en dipte arkadaşlar.
    Sanırım yeni mimari getirisi olarak 60dereceye kadar fanlar çalışmıyor.Ben oynadığım oyunlarda yaklaşık iki saat süre ile 60 derecenin üzerine çıkamadım,59u gördüm maksimum.İşlemci fanı,hdd prm'leri,hatta SDD sesi bile bastırıyor GPU fan sesini siz hesap edinBatman performansından çok memnun kaldım açıkcası çünkü mektar 670mx ile 15 fps üstü göremiyordum.

TOTAL WAR ATTILA

herşey dipte.Gayet akıcı ve dropsuz aynı zamanda gürülüsüz oynayabiliyorsunuz.Testler gelmeye devam edecek inşallah,takipte kalın

RISE OF THE TOMB RAIDER
    Purehair kapalı en dipte;

Kart ısrarla 59 dereceyi geçmiyor

Arkadaşiar WITCHER 3 inmek üzere bu sırada oc potansiyeline bakayım dedim, CD'si ile gelen GPUtweak ile oc moduna aldım ve saat hızını kendisi duruma göre maks seviyeye almaya çalışıyıor, max 1924 olduğunu ve cinematikler harici 1900 üzerinde tuttuğunu söyleyebilirim 7 saatlik gameplayden sonra

SON EDİT : Arkadaşlar bugün çılgınlar gibi oyun oynadım acısını çıkarttım bir nevi senelerin,kart hiçbir şekilde 60 dereceyi geçmiyor,akaşama doğru şüphelendim ulan acaba tam güçle çalışmıyor mu diye furmark,heaven,valley ne varsa strese soktum yine 61 dereceyi görmedi,yani ben hala kartın fan seslerini duyamadım nasip olmadı ancak coil whine üzülerek söylüyorum ki var özellikle aydınlatmalı sahnelerde rahat duyulabilir şekilde hissediyorsunuz sahnesine göre ama eski 670e göre çok daha az hissediliyor merak edenler için paylaşayım dedim.

WITCHER 3

Allah ne verdi ise ultrada arkadaşlar cpu kullanımıda yüzde elli civarında idi darboğaz olsa bu oyunda olurdu sanırım bunun kadar işlemci kullanan sanmıyorum oyun olsun division hariç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afkazankayaa -- 28 Temmuz 2016; 4:43:18 >

• cw hakkında da yorumlarınızı bekliyorum güle güle kullanın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cool Whine sorunu olmazsa bu kartlarda amazondan 1060'a yönelebilirim bende belki. Stoklar falan yaygınlaşsında bi bakalım.
  • afkazankayaa kullanıcısına yanıt
    Beklemedeyim, amazondan aldım bende. Gelse de oyun oynasam artıkıııınn

Bu arada hayırlı olsun hocamm

• Matthew Murdock kullanıcısına yanıt
    EVGA Sc modelini mi aldınız ?

Size ve konu sahibine hayırlı olsun.

• Yok hocam aynısı. Asus rog strix modeli. Çok teşekkür ederim. Ah birde stok sorunu olmasa daha iyi olurdu ama yapacak bir şey yok

Evet hocam stok sorunu var ben de almayı düşünüyorum. Size totalde kaça geldi ?

• 1150 küsür hocam.

Tamam hocam. Bugün Zotac Amp vardı alabilirdim o da vergi ve kargo dahil 1150 idi. Ama soğutucusu pek güven vermedi.

• Sorunsuz kullanmanı dilerim, bekliyoruz incelemeyi
  • Herkese iyi niyetleri için teşekkür ederim , kart siparşlerini veren arkadaşlarada hayırlı olmasını diliyorum kartın ancak bugun yetişmeyecek sanırım henuz yüzde 20'ye gelmedi oyunlar.Şuanlık cw yok boş kullanımda , birtek Firestrike Performance testi yapabildim test esnasındada cw olmadı , skoru tam hatırlamamakla birlikte 11220 olması lazım Birde bilenleriniz için B150 pro anakart' killer ethernet ve audio boost gibi yazılımları yükleyemiyorum anakart kutusundaki support cd'sinde olmasına rağmen hata veriyor birinde external mac (audio boost yüklerken),birindede intel hw bulunamadı diyor(killer eth.),aydınlatırsanız sevinirim epey geceniz güzel olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afkazankayaa -- 22 Temmuz 2016; 22:25:35 >

• MSİ LİVE UPDATE'den bütün güncellemeleri yapabiliyorsun. Fakat bazı arkadaşlar biosu yanlış güncelliyebiliyor diyor. Ona göre riski'de sana kalmış..
  • Hocam sen sanırım 1500 lira civarına aldın bu ürünü sonrada stokta kalmamıştı.Biraz pahalı gibi sanki.keşke biraz bekleseydin amazondan al demiyorum çünkü Türkiye'de garantileri geçmiyor ama şöyle 1300 civarına olsa daha iyi olurdu.Gtx 970'den yüzde kaç daha performanslıki bu kart? taş çatlasın yüzde 20'dir herhalde.
  • Hocam epeydir bekliyordum dizüstümün ekran kartı yandığı için 2 aydır bilgisayarım yoktu aynı zamanda,projemde vardı bitirmem gereken yani o bahsi geçen 250-300 liraya göz yummak zorunda kaldım bir nevi.
  • orcun12122 O kullanıcısına yanıt
    Teknolojide risk almam hocam son riskimde elime almıştım gpumu
  • hocam merakla testlerini incelemelerini bekliyoruz =)=)=)
    bende strix çekecem amazondan stokta yok yazıyor siz nasıl aldınız ? stoka girincemi göndercekler
  • *GameOver* kullanıcısına yanıt
    Evet öyle hocam.
  • Bump
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.