Şimdi Ara

asus rog strix g531gt i5-9300h gtx1650 inceleme (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
559
Cevap
12
Favori
35.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 gün içinde cevap geliyor, baya ilgililer sıkıntı yok.
  • gu serisi almayı düşünüyordum ben de ama şu sağ taraftan gelen ses muhabbetini kafamı kurcaladı. Videosunu falan eklme şansınız var? Garantiden değişti hala geliyor mu bu ses ?
  • 5700 hepsiburadada tavsiye ediyormusunuz bu bilgisayarı
  • video ekleyemem de fanlardan sağdaki gevşemiş muhtemelen anakartımı değiştirirken tekrar taktıkları için düzeldi lakin geçen hafta tekrar başladı. muhtemelen fan en baştan bozuktu ve değişmesi lazım. garantiye gönderirsiniz yaparlar büyük bir şey değil.
  • spawnis S kullanıcısına yanıt
    5700 bu laptop için çok iyi fiyat ben 7300'e almıştım. beklentilerinizi yazarsanız laptopun size göre olup olmadığını söylebilirim ama 1660ti'lı bir laptop alsanız daha ileriye dönük olabilir.

ben aldığımda 1660ti'lı bir laptop yoktu ve 1650'lilerde çıkalı 1 ay falan olmuştu :D bir tık pahalıya aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiimesdeath -- 19 Şubat 2020; 17:13:8 >
  • Aynı fiyata msi gl65 var 1650 ekran kartlı aynı özelliklere sahip ikisi arasında kaldım
  • Merhaba arkadaşlar. Bende i5 9300h ve 1650 olan modeli kullanıyorum. Özellikle sormak istediğim bir durum var. Aranızda Bf1 oynayan varsa fps değerleri nasıl bilgi almak istiyorum. 32x32 oyunda fps orta ayarlarda 45 kadar düşüyor. Sizce ramden mi kaynaklı?
  • Srcntsc S kullanıcısına yanıt
    ramden kaynaklı hocam alıp 8gb ram takın düzelir. fps de ortalama 5-10 artıyor. (çift kanal olduğu için)
  • Merhabalar bu bilgisayar ile Asus x571 arasında kaldım. Çok oyun oynayan biri değilim skyrim ve forza oynuyorum genelde mühendislik okuyorum ince ve hafif olması da önemli benim için. Siz olsanız hangisini tercih edersiniz danışmak istedim sizlere
    https://www.hepsiburada.com/asus-x571gt-al136x-intel-core-i7-9750h-16gb-512gb-ssd-gtx1650-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-pm-HB00000NXH1S
  • S A M C R O kullanıcısına yanıt
    x571 daha ince gozukuyor. incelik ariyorsaniz aslinda 531gt de gayet ince ve sogutmasinin x571'den daha iyi olacagini zannediyorum.m
  • Arkadaşlar laptopu yarın sipariş edecem. Satın almış arkadaşlardan biri bana PM atabilir mi acaba?
  • S A M C R O kullanıcısına yanıt
    Ben bunu aldım hocam memnunum. İnce ve hafif olması okulda taşıyacağım için önemliydi. Soğutma konusunda bir sıkıntı yaşamadım. ACE Combat 7, fortnite, cs go, F1 2019 oynuyorum. Ve rog serisi çok renkli ışıltılı geliyor. Bence bu cihaz tam bir productivity bilgisayarı gamingden yanı sıra. Ha ben oyuncuyum dersen rogu yapıştır bence.
  • arkadaşlar merhaba,https://www.hepsiburada.com/asus-rog-g531gu-al337-intel-core-i5-9300h-16gb-512gb-ssd-gtx1660ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000QC0W0

8k'ya bu alınır mı? eve dönemiyorum,oyun vs oynamadan zaman geçmiyor + mecburen işlerimi yürüteceğim bir laptop almam gerek. ya one x + macbook air alacağım, ya bunu alacağım.
    Fikir verirseniz makbule geçer.
  • swashbuckler55 S kullanıcısına yanıt
    i7-9750h' lisini alsaniz daha muko olur ama bu da isinizi gorur. 8 bine de gayet deger.
  • Merhaba

Öncelikli amacım oyun oynamak ve film izlemek. Oyunlarda simulasyon (ETS 2, Farming 19) ve PUBG oyunlarını min 60 fps te yüksek ayarlarda oynatır mı yoksa 1660ti mı bakmalıyım?

Numpad'in sanal olayı yok mu? Sanki vardı diye hatırlıyorum? Son olarak ta klavye ışıklandırmasını kendimiz seçebiliyor muyuz?
  • Farmer Jax F kullanıcısına yanıt
    dediginiz oyunlari ultrada 60'ta oynatir.

klavye isiginin rengini kendiniz secebiliyorsunuz.

benimkinde sanal numpad yok. hangisinde var ben de bilmiyorum.

edit: bu laptoptaki 1650, masaustu 1650 den %10 daha performansli. masaustu testlerinde alinan fpslerin daha yuksegini aliyorum. 1650 mobile, 1650 desktoptan daha iyi.

mutlaka rami cift kanal 16gb yapin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiimesdeath -- 23 Mart 2020; 11:25:25 >
  • swashbuckler55 S kullanıcısına yanıt
    i5 9300H 1660Ti'da darboğaz yapıyor diye okumuştum hocam.
  • hiimesdeath kullanıcısına yanıt
    Tesekkürler

Dün Vatan'da 17.3' olanı vardı maalesef tükenmiş. 1660TI için boşa para vermeme gerek o zaman? (Zaten 17.3' 10K'dan aşağı yokta)
    17.3 için ne düşünüyorsunuz? Ona da fazladan ödeme yapmaya değer mi?
  • Farmer Jax F kullanıcısına yanıt
    ben yazilari minik yaparim, ekrani da kucuk severim tamamen kisisel tercih.

arkadasimda 17 monster var, benim laptopta film izlerken bile bunaliyor.

ben daha kucuk oldugu icin seviyorum. cantama sigiyor, tasimasi kolay oluyor ama tv gibi ekran istiyorsaniz deger bence 17'ye. seveni ayri seviyor

1660ti'ye gerek yok, zaten oyle asiri bir oyun oynamiyorsunuz. 1650 de gelecek oyunlari med-high arasi oynatir. cok sikinti yapmayin.
  • hiimesdeath kullanıcısına yanıt
    Abi günaydın kolay gelsin, bende g531 yeni aldım bu aurasynch ve armour diye uygulamaları indirdim ama tam çalışmıyor, ayrıca aurasynch hiç çalışmıyor, Asus satış temsilcisi ile görüştüm Windows crack se doğru çalışmaz dedi, windowsum dediği gibi crack, car mı bi bunun çözümü aura synch url si felan indirelim normal siteden indirdiğimde çalıştırmadı çünkü
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.