Şimdi Ara

Asus Rog Maximus vııı Hero Büyük İndirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
2
Favori
846
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Vatan bilgisayar webe özel indirim uygulamış. Normal fiyatı 1100-1300 aralığında olan anakartı 530TL civarına satıyorlar.
    http://www.vatanbilgisayar.com/asus-maximus-viii-hero-intel-z170-soket-1151-ddr4-3800mhzoc-hdmidp-anakart.html

• Allah razı olsun değerli kardeşim

Anazon' dan bilem ucuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi sen almadın sanırım hepimiz aldık

• Ranger ile Hero'ları eritti bu forum, herkes intelciymiş meğer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nexcore -- 25 Nisan 2017; 18:43:3 >
  • Günaydın arkadaşım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: nexcore

Ranger ile Hero'ları eritti bu forum, herkes intelciymiş meğer

Forumdaki bazı kişilerin özeti

Asus Rog Maximus vııı Hero Büyük İndirim
  • daha önce bir konu vardı oda aynı fiyat mıydı? ryzen sistem toplamayı planlıyordum fakat anakart indirimleri hep intellere oluyor. herhalde ryzenin başarısı sonrası rağbet görmez diye stok tüketiyorlar.
  • Eyvallah kaptım bir tane.

• ysakay kullanıcısına yanıt
    Yeni haberim oldu hatta bende yeni anakart almak için forumda konu açmıştım 800TL ye kadar limit belirtmiştim ancak bu ürünü almadım :)) HB KDV indirimi ile MSİ Z270 Gaming Pro Carbon modelini az önce sipariş verdim. 80TL MSİ Anakart ücret iadesiyle birlikte 650 liraya geldi.
  • ahmetfx kullanıcısına yanıt
    Hocam forumu inceleyince 23 Nisan'da bununla ilgili konu açılmış. Malum her an takip edemiyoruz yeni haberim oldu. Olduğu gibi de foruma yazdım ve sanıyorum ki yararlananlar olmuş. Önemli olanda buydu :)
  • juba09 kullanıcısına yanıt
    Evet, aynı fiyatmış. Bende sonradan gördüm konuyu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: draqpit42

Hocam forumu inceleyince 23 Nisan'da bununla ilgili konu açılmış. Malum her an takip edemiyoruz yeni haberim oldu. Olduğu gibi de foruma yazdım ve sanıyorum ki yararlananlar olmuş. Önemli olanda buydu :)

Geçen haftalarda da açılmıştı. 500 lira idi sanırım. Ranger da 470-480 civarında idi. Yine de paylaşım için teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.