Şimdi Ara

ASUS ROG GL752VW-DH71 (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
703
Cevap
11
Favori
20.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şöyle bir kit var hem ssd hemde hdd çalıştırmaya yarayan. MSİ uyuyor ama Asus içini görmek lazım.

http://www.amazon.com/dp/B015G463CS/ref=wl_it_dp_o_pC_nS_ttl?_encoding=UTF8&colid=K2X04QSSC71L&coliid=I1IPN6F3VZGKP5

Buda Videosu.

• kartel1 K kullanıcısına yanıt
    Eyecare switcher ve rog gaming center içinde biraz kurcala ayarları benim hiç dikkatimi çekmedi mavilik filan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • innocent_ kullanıcısına yanıt
    Iki programida kaldirdim zaten forumlardada rgb renklerinden birisinin baskin olduguna dair sikayetler var rog forumda bir arkadas quick gamma isimli bir programla butun renk degerlerini 222 olarak ayarlamis onun tavsiyesiyle bende yaptim maviligin tonu biraz yumusadi daha once gamma seviyesi cok yuksek gibi gozu yoruyordu ama hala net beyaz degil 2 laptopu yanyana koyup ayni goruntuleri test ediyorum hp ninkiler daha net

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartel1 -- 18 Şubat 2016; 20:42:57 >
  • Hipotermi kullanıcısına yanıt
    aynen öyle. mesajlarında da bu şekilde yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sdryvz -- 18 Şubat 2016; 22:34:31 >
    ekran görüntüsü aldım. translate den çevirdim ama saçma biraz. emin olmak için ingilizcen varsa tercüme eder misin

http://i.hizliresim.com/7MOyza.png
  • Hepsiburadada ki modeli almak istiyorum. + ve - leri nedir acaba bu modelin

• + ları;
    Ekran Kartı 4gb(Amazondaki modeli 2gb)
    Klavye Türkçe(Kesin değil söylenen bu)
    1 yıl daha fazla garanti

- leri;
    Amazondan daha pahalı
    8gb ram(Amazondaki modeli 16gb)

Benim bildiklerim bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UNNL -- 19 Şubat 2016; 0:31:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackTheSurvivor

+ ları;
    Ekran Kartı 4gb(Amazondaki modeli 2gb)
    Klavye Türkçe(Kesin değil söylenen bu)
    1 yıl daha fazla garanti

- leri;
    Amazondan daha pahalı
    8gb ram(Amazondaki modeli 16gb)

Benim bildiklerim bunlar

ısınıyormu hocam peki bu meret ? oyun oynuyoruz değil cs go full ayarlarda. rahatsız edicimi ? ve kasa kalitesi nasıl
  • sdryvz kullanıcısına yanıt
    İngilizcem varsa mı :D
    İngilizce öğretmeniyim de konuya olan yaklaşımınız, tutumunuz ve üslubunuzdan ötürü şahsınıza özel çeviri yapmayacağım.
    Ürün free of charge olduğu için extra gümrük vs uğraşmayıp sadece kargo ücreti ödeyeceksiniz ama sizden yapmanızı istedikleri şeyler olacak onları harfiyen yapıp sorunsuz şekilde iade edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi innocent_ -- 19 Şubat 2016; 0:46:21 >
  • ingilizce öğretmeni olduğunu bilmeme tabi ki de imkan yok. müneccim değiliz. translate den çeviri de benzer sonuç verdi ama emin olmak istedim. teşekkür ederim.

Once muhatap olduğun kişilerin profiline ufacık bi bak yaşları meslekleri neymiş müneccim olmana gerek yok. Siz mağdur olmayın diye şu olabilir diyoruz bilgin var mı bence tahmin Vs diyerek sanki senin zararını isteyen kisilermis gibi ön yargı ile bireylere yaklaşıyorsun. Translate ile baktığınız yeri çevirmedim ben bu arada bi ozet geçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi innocent_ -- 19 Şubat 2016; 13:18:09 >
    profili yaşı mesleği kimsenin umrunda olmaz. her cevap yazdığın kişinin profiline mi bakarım diyorsun. kaynak göstermeksizin sallayan, konu hakkında bilgisi olmayıp tahmini yorumlarda bulunan çoktur forumlarda. sen kaynak gösterdin sonradan tebrik ederim. özet gayet yeterliydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sdryvz -- 19 Şubat 2016; 14:16:16 >
  • kargo 1 saat önce geldi. iade ettim. iade süreciden haberdar ederim ya da merak edip soran olursa söylerim.
  • 194 dolarimi geri yatırdı amazon an itibari ile. Gümrük parası geri geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi innocent_ -- 19 Şubat 2016; 15:09:06 >
    Güzel kardeşim ben de sen mağdur olma diye yazdım zaten yoksa böyle bir genellemenin içinde yer almak istemem. Hayırlı olsun tekrar güzel Laptop aldın ister amazon olsun ister ulkemizden olsun.

siparişten ne kadar süre sonra. akılda soru işareti kaldı şimdi acaba ben de geri ödeme alır mıydım

• çok ciddi bir rakam neredeyse 600 tl

Amazonun talimatları 60 gün der iade için ama ben 31 aralıkta sipariş vermiştim. Yavaş kargo seçen herkese hemen hemen gümrük vergisi geri yatıyor gibi. Daha önce alan br arkadaşa da geri yatirmislardi şimdi bana da yatırdılar ki 999 dolara gelmiş oldu ürün. Ben hala amazonu daha karlı görsem de kesin yatacak diye bir genelleme yapamam ama çoğu kişiye 60 gün dolmadan iade yaptılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi innocent_ -- 19 Şubat 2016; 15:21:42 >
    varya günün en muazzam haberi,

eli kulağında bende bekliyorum,
    iade etmekle bence hata ettin en başından beri TR deki versiyonuyla amazon versiyonunun arasında fiyat farkının alışverişi TR ye yöneltmemesi gerektiğini bir kaç mesajda dillendirdim..
    ki vergi iadesi olmasa bile ben Amerika ya üretilen serilerle Tr ye üretilen serilerin her zaman farklılık göstereceğinin düşüncesindeyim.

Amerika dan getirtmek şahsen bana her zaman ucuza mal etmek oldu..

amazonu keşfettiğimden beri çoraplarımı bile amazondan alıyorum desem yeridir.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.