Şimdi Ara

ASUS ROG GL752VW-DH71 (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
703
Cevap
11
Favori
20.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O kadar uğraşmışın, sat bari burdan birisine, elbet alıcı çıkar :)
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    yarın yurtiçiyle görüşüp detaylı bilgi yazarım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • XR9 kullanıcısına yanıt
    sana satayım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sdryvz kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam takip ettiğim almak istediğim bir notebook ama bu aralar fazla nakit çıktı cebimden, birde yeni telefon siparişi verdim yurtdışından arkadaşa. Kısmet değilmiş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sdryvz

4 şubatta amazondan sipariş edip defalarca iptal talebinde bulunduğum cihazım bugün geldi fakat verdiğim adresten farklı yerde olmam dolayısıyla teslim alamadım. sabah ilk işim arayıp iade etmek ve hepsiburada dan tekrar sipariş etmkek. hiçbir avantajı kalmadı bildiğiniz üzere ama amazondan alışveriş olarak harika bir tecrübe oldu. gümrükte hiç beklemedi. hatta site ödemeyi 3742 tl olarak belirlemesine rağmen. 3614 tl kesti kartımdan. site gayet güvenilir olduğunu ıspatlamış oldu bir kez daha. alan arkadaşlar hiç detaylı resim koymamışlar. sorular soruluyor detaylı cevap yok. inşallah yarın iade edip hemen siparişimi verecem ve tüm sorulara tek tek sıkılmadan cevap verecem. hayırlı geceler.

Neden iade edip hb den alacaksınız? Ne + sı var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ASUS ROG GL752VW-DH71 için Yeni bios sürümü '' Version 211 ''yayınlandı dileyen arkadaşlar asus global sitesinden indirip gerekli yükseltmeleri yapabilirler. Ben sorunsuzca yaptım.

https://www.asus.com/ROG-Republic-Of-Gamers/ROG-GL752VW/HelpDesk_Download/
  • tr klavye, garanti,fiyat yakın, satmayı düşündüğünde uğraştırır ki ben hiçbir teknolojik cihazı 1 sene kullanmışlığım yok satarım.

• HB den aldım elime dün ulaştı.
    SSD olmadan acı çektiriyor
    250gb M.2 alırsam tadından yenmez
  • Ürün 32 gb ram destekliyor iki slot var SSD takarken yanlış görmedi isem. Burda bilinçli şekilde sorulan sorular es geçilmiyor herkesin bir özel hayatı ve işi var. Akşam da yeni bios güncellemesini yapıp tekrar bir şeyler yazabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi innocent_ -- 18 Şubat 2016; 17:00:55 >
  • İade sırasında gümrük vergisi size ait olabilir iyice konusmak lazim amazon ile.

• innocent_ kullanıcısına yanıt
    bu konuda bilginiz var mı yoksa öylesine bir tahmin mi. bence tahmin
  • quote:

Orijinalden alıntı: sdryvz

sana satayım

Ne kadar istiyorsunuz ve hangi modeli aldınız.
  • PanikAtak kullanıcısına yanıt
    http://www.amazon.com/gp/product/B01578ZK9A?redirect=true&ref_=ya_st_dp_summary

3616 tl ye aldım. ürün henüz bana ulaşmadı. sipariş adresinde değilim. satış konusunda elden teslim edemem Hakkari de pöh üm. internetten satış da masraflı . sahibinden gittigidiyor dan satışa koysam siteler kar payı kesiyor bildiniz üzere. nasıl yapmsam emin değilim
    Ben tüm masrafları amazon karşılıyor diye biliyorum. Amazon genel konusunda yazıyordu.

• Bios guncellendi

Yurtdisina tamire giden urunlerde bile donuste vergi istendigi oluyor mevzuati arastirmak lazim.

Hocam merhaba nerelerdesin hic sesin cikmaz oldu. Biosun yeni surumunde hangi degisiklikler olmus biliyormusun. Birde bizim ekran beyaz goruntulerde maviye kaciyordu ne yaptiysam saf beyaz elde edemedim sende de oyle mi

http://www.amazon.com/gp/help/customer/display.html?nodeId=200572810

İlgili konuyu okur iseniz daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

• kartel1 K kullanıcısına yanıt
    Atama işlerim var da sancılı bir süreç yaşıyorum şu sıralar o yüzden belli bir düzenim yok.

• Hipotermi kullanıcısına yanıt
    O ücretsiz geri iade seçeneği olan ürünler için geçerli. Arkadaş biraz ön yargılı konuşuyor kendisi araştırıp mağdur olmasın da gerisi önemli degil

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.