Şimdi Ara

Asus Rog Ally [ANA KONU] (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: krem07 , matea3535 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
6.372
Cevap
173
Favori
236.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
25. Sırada  bugün en iyi #9
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim dockta geldi cok kaliteli duruyor,cok ufak taşınabilir bir yapıda olmus 😊

Asus Rog Ally [ANA KONU]

Asus Rog Ally [ANA KONU]

Asus Rog Ally [ANA KONU]

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Dostlar kur artışından dolayı apple yine zam yaptı bütün ürünlere. Diğer firmalarda görüp benzer şeyler yapabilir. Rog Ally da etkilenebilir kararsız olan varsa değerlendirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anatolianwarrior kullanıcısına yanıt
    Hocam haklısın apple tr 3 gunde 2 zam yaptı

• arifgs1995 kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun hocam

• Alin bu cihazi demistim simdi de diyorum daha da artacak fiyati ilk alanlar karda bi ay sonra cok daha karda olucak

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Barisijenn kullanıcısına yanıt
    Yok degilim, bu ülkede kurdan habersiz yasayabilen var mi? Eski fiyattan Vatan devam etseydi, 22 civarlarina nasil satacaklar?? 4 bin farka herkes gider TR garantili alır. Azıcık mantık

Resmi fiyatı ile grey market makası ne kadar artarsa o kadar iş grey markete kayar. Çıkın gözlemleyin.

O getirecek insanlarin hepsi ürünü aldi, siparişi verdi, kredi kartlarina TL olarak yansıdı bile...

Alaycı tavrınız hoş değil !

• Arkadaşlar size güzel bir soru daha şimdi bu makinenin ekran kartı çok iyi değil galiba buna harici ekran kartı nasıl takılıyor nerden alabiliriz bu kartı dolar çıkmadan alalım cevap lütfen

• Agres1vee A kullanıcısına yanıt
    Ustundeki Xg portundan

ASUS ROG XG MOBILE RTX 3080 (EXTERNAL GÜÇ CANAVARI!) - SIFIR AY. İlan No: 1103599710https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-asus-rog-xg-mobile-rtx-3080-external-guc-canavari-sifir-ay-1103599710/detay

• Agres1vee A kullanıcısına yanıt

Dostum bildiğim kadarıyla bu ürünün harici ekran kartı yok. Zen1 extreme işlemcisi apple ın silicon işlemcileri gibi. Hem cpu hemde gpu içeriyor. Ayrıca güçsüz falanda değil gayet güçlü. Yukarıda detaylı anlatmıştım. Harici ekran kartı 4K yüksek grafik ayarlarında oynamak için gerekiyor. Masaüstü veya tv de illa 4K high oyun oynarım dersen o zaman alınır. Ben el konsolu olarak düşündüğüm için şu anda istemiyorum.

• Arkadaşlar gerçekten ne kadar destek alacağı mechul yepyeni bir cihaza şu ekonomide 30k verecekmisiniz ? (Aşırı bütçeli teknoloji delisi arkadaşları tenzih ediyorum) yani normal bir vatandaşın şu cihaza bakmaması lazım

• https://www.gpnteknoloji.com/urun/asus-rog-ally-rc71l-nh008w-ryzen-z1-extreme-16gb-ram-512gb-ssd-7-inc-fhd-freesync-dokunmatik-120hz-windows-11-oyun-el-bilgisayari

Alacak olan kaçırmasın 26k bende geçtim ön sipariş

• ertandu E kullanıcısına yanıt

Hocam site bilindik bir site değil. Daha önce alışveriş yaptınız mı? Sıkıntı çıkmaz inşallah.

• Evet gpn bilindik ve güvenilir satıcı daha öncede rog strix scar laptop aldım.

• ertandu E kullanıcısına yanıt
    28 K olmuş maalesef

22 K ya yurtdisindan getirecek var. Kisinin telini ozelden verebilirim

• Arkadaşlar asus ally ipad pro ekranına yansıtıp oynayabilirmiyiz

• oguzmete kullanıcısına yanıt
    Steam link ile veya moonlight ile olur. Windows olduğu için o konuda avantajlı

• Arkadaşlar merhaba asus rog ally ve ps5 alıcam önerdiğiniz bir tv var mı 120 hz olması önemli fiyat çok yüksek olmazsa sevinirim

• Bu ürün Steam Deck gibi main el konsolu olamayacak. O yüzden fiyatlar evet yüksek ancak düşeceğini düşünüyorum. Steam Deck kadar destekleneceğini de düşünmüyorum. Zaten globalde buna benzer cihazlar mevcut. O yüzden mesafeliyim. Açıkcası Steam Deck (16-20) fiyatına olsaydı belki düşünebilirdim (TR garantili olduğu için) ancak ne kadar destekleneceği belli olmayan bir ürüne bu kadar para vermeyi düşünmüyorum.

Zaten kura göre çok yüksek fiyattan satışa sunulan bu cihazın kur artışında zam alması da mantıklı gelmiyor. Zaten arada acayip bir makas vardı. Kurdan korunmak, riskleri azaltmak + kâr koyularak epey üst tepeden fiyatlanmıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagkan007 -- 9 Haziran 2023; 21:40:22 >
  • Sahibinddnde bir arkadaş 23.000₺ bırakırım 3-4 güne getirecem bir tane diyor. Sizce mantıklı mı? Daha doğrusu ürün çıktımı yurtdışında satılıyor mu? Yoksa olmayan ürünmü satmaya çalışıyordur?

• byorkouk kullanıcısına yanıt

abd kargolanmaya başlanmış alanlar var facebook ally gurubu var takip ediyorum bugün itibariyle teslim alanlar var

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.