Şimdi Ara

ASUS - Republic Of Gamers Anakart Kullanıcıları Kulübü

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
4.119
Cevap
34
Favori
129.767
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Anakart >> ASUS - Republic Of Gamers Anakart Kullanıcıları Kulübü
Giriş
    338 Mesaj
    Arkadaşlar anakartın bios sürümünü en güncel olan 1203 ile güncelleme yaptım. daha öncesinde sizlere bahsettiğim sorunum ile ilgili, cevaplayan arkadaşlar zaten hatırlayacaklardır. dün gece 3-4 saat benchmark çalıştırdım. herhangi bir kopma veya kapanma sorunu yaşamadım. bench yaptığım programda 3DMark. yani sorunumu çözebildiğime inanmak şuan daha ağır basıyor. daha öncesinde ne yaptıysam olmamıştı. bu akşam tekrar bench yapacağım ve hatta sürekli bench yapacağım. sormak istediğim, bios update ile ilgili olabilir mi boşu boşuna kendimi de kandırmak istemiyorum.
    |
    |
    Benim bir sorum olacak 4770K yı oc li şuanda 1.218V da 4.5 ghz da kullanıyorum. Speed Step açık masa üstünde 799mhz a düşüyor hızı ancak voltaj yüktede 1.218 boştada 1.218 offset voltaj ayarı nasıl yapılır 3.9 stok kullanır gibi onda 799 mbz da 0.700V a kadar düşüyordu. Aynı şekilde oc li kullanmak isitiyorum ben. Sistemim imzamdaki sistem.
    |
    |
    | MSI Z370 Gaming M5 | i7 8700K | Evga CLC 280 | Gskill RipjawsV 16gb 3000mhz | Sapphire Nitro RX 580 8gb |Samsung 850 Evo 250 Gb | Crucial M550 256 Gb | Corsair Hx750 | ASUS VG278HV | Steel Series Rİval 110 | Logitech G510 | Razer Goliathus Speed Cosmic L. | Logitech G633 Artemis Spectrum 7.1 | MICROSOFT XBOX360-PC COMMON CONTROLLER |
  • Onbaşı
    15 Mesaj
    ASUS MAXIMUS VI FORMULA INTEL Z87 SOKET 1150

bu anakartı alacağım
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Egemen|54| -- 16 Ocak 2014; 9:03:49 >
    |
    |

kardeş sağolasın değiştim ekran kartı, dediğin mantıklı geldi.

benim anakartta pch fanı çalıştıramadım bilen var mı ?

ayrıca önceki biosda 4900da bilgisayarım çalışırken artık çalışmaz hale geldi. mavi ekran alıyorum sebebi ne olabilir ?

oyüzden de size core temp programını yüklediğim halde gönderemiyorum.
    |
    |
    Bahsedilenler: Egemen|54| , .:Romeo_Redline:.
    Onumuzdeki gunlerde yeni bilg toplamayi planliyorum anakrt olarakta maximus 6 extreme ya da rampage 4 black edition almayi planliyorum ancak soket tipleri ciddi kafami kutcaliyor

Hangi soket tipinde overclockla daha yuksek degerlere cikarim ve daha stabil kullanirim

Uzun vadede 2011 mi 1150 mi daha karli bir yatirim olur

Almayi planladigim islemci 4820k ya da 4770k arasindaki fiyat farkida kurcaliyor klimi

Siz kullananlarda sorayim dedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

lga 2011
    maddi sıkıntı yoksa BMW 540 yerine m5 alınır tabikide... @BLCK-E
    |
    |
    BLCK-E kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ASUS - Republic OF Gamers Kullanıcıları Kulübü

İntel 4770K / Asus Maximus VI Hero Z87 / Asus GTX 780 DCII OC / Custom Water Cooling / GSkill 4x4GB 1866Mhz / CoolerMaster HafX 942 / Corsair HX850 / Samsung 840 EVO 120GB / Seagate 2x1 TB 7200 Rpm
    Samsung PX2370 Led / Tt eSPORTS Ultimate Klavye / Tt eSPORTS Theron Laser Mouse / Tt eSPORTS Ladon Mouse Pad

DETAYLAR VE FOTOĞRAFLAR İÇİN "Sistem ve Tercihlerim"E BAKINIZ
  • Yarbay
    2704 Mesaj

O.c performansi 2011 serisinde en iyi o yuzden R4e be ve 4930k en iyi secim olacaktir

|
    |

bu daemon toolsu ben yüklemiştim ve sorunsuz çalışıyordu ancak format attıktan sonra aynı seri no ile kabul etmiyor...nasıl çözerim bu işi?

İntel 4770K / Asus Maximus VI Hero Z87 / Asus GTX 780 DCII OC / Custom Water Cooling / GSkill 4x4GB 1866Mhz / CoolerMaster HafX 942 / Corsair HX850 / Samsung 840 EVO 120GB / Seagate 2x1 TB 7200 Rpm
    Samsung PX2370 Led / Tt eSPORTS Ultimate Klavye / Tt eSPORTS Theron Laser Mouse / Tt eSPORTS Ladon Mouse Pad

• Er
    5 Mesaj

valla sorununun cozumunu tam bilmiyorum ama format atmadan onceki bilgisayar adı ile simdiki adı arasında fark olabilir buna bir goz at eger fark varsa eski kullandıgın adı kullan

virus programında aynı sorunu yasamıstım boyle duzelttim umarım isine yarar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLCK-E -- 20 Ocak 2014; 17:33:14 >
    |
    |
    mncs35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

kasperskyde sorun yok problemsiz kuruldu ama daemon tool olmuyor...
    zaten eski yeni pc diye bişey yok...daha önce hdd vardı ssd ye geçince format attım bu sorunla karşılaştım...
    |
    |

• Er
    5 Mesaj

sanırım kendimi tam ifade edemedim :)

demek istedigim format atmadan once kullandıgınız isletim sisteminizin kullanıcı adı ile su an ki kullanıcı adı farklı olabilir

belki bu yuzden boyle bir sorunla karsılasmıs olabilirsiniz

yine de en temizi deamon tools ile iletisime gecmek
    |
    |
    mncs35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    asus maximus anakartların biosuna windows üzerinden erişilebiliyormuydu böyle bir program vardı sanırım yanlışmı biliyorum yada bana maximus v gene kart için işlemci overlock yapmada yardımcı olucak arkadaş varmı

2 çeşit yoldan yapabilirsin biri ai süite üzerinden diğeri bios üzerinden...

not: en sağlıklısı bios üzerinden.

ai suite:
    https://www.youtube.com/watch?v=BoaAT5TkXc4

bios:
    https://www.youtube.com/watch?v=Z7zPu9255ZI
    |
    |
    barut78 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    4306 Mesaj
    eeee napıyonuz gençlik
    Egemencim naptın sistemi merak ettim uğrim dedim buralara
    Ben halen aynı zaten :D şu ara maddi olarak durunlar zor ekran kartım bile gtx670 hala vs

Teknolojinin sonu yok
    Al al bu işin dibi yok
    Gtx 670 deyip küçümseme
    BF4 bile sorun yok

|
    |
    Bahsedilenler: NecroCyber-777

/// Intel® Core™ i7-6700K /// ASUS ROG MAXIMUS VIII FORMULA /// G.SKILL RipjawsV 2xDual kıt 32GB 3000 Mhz CL14
    /// ASUS ROG GTX1080 STRİX /// SAMSUNG 950 PRO 512 GB/// /// SAMSUNG 850 EVO 1 TB /// /// Corsair Force GT 240 GB /// Creative X-Fi Titanium Fatal1ty Champion /// WD Caviar Green 2 TB
    /// AeroCool XPREDATOR ROG MOD /// CORSAİR AX1200® /// ASUS VK278Q 27'' LED /// TT eSPORTS Challenger Pro /// Logitech G502 Proteus Spectrum
    ///
    Corsair H100i v2 ///Logitech G27/// Logitech X-530 /// SHARKOON X-Tatic PRO 5.1 Gaming Headset
  • Yarbay
    4306 Mesaj

hahah süper olmuş kardeşim valla kafiyeli şirin bir yazı olmuş ...yok gtx670imi seviomda millet yükseltince zoruma gidiyor dermişim
    |
    |
    .:Romeo_Redline:. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

tek sıkıntın bu olsun bir şeyin sonu olmayınca ne kadar çıkarsın çık zirveye ulaşılmıyor zaten teknolojide böyle. Bende eskiden hobidir dedim eğlencedir dedim çok para döktüm bu oem işine ama artık sadece fiyat/performans hareketin deyim sadece ihtiyacım olanları alıyorum. Doktor hastasına der: ne yersen ye bir gün öleceksin buda aynı hesap kim ne alırsa alsın bir gün hurda olur
    |
    |
    Bahsedilenler: NecroCyber-777

/// Intel® Core™ i7-6700K /// ASUS ROG MAXIMUS VIII FORMULA /// G.SKILL RipjawsV 2xDual kıt 32GB 3000 Mhz CL14
    /// ASUS ROG GTX1080 STRİX /// SAMSUNG 950 PRO 512 GB/// /// SAMSUNG 850 EVO 1 TB /// /// Corsair Force GT 240 GB /// Creative X-Fi Titanium Fatal1ty Champion /// WD Caviar Green 2 TB
    /// AeroCool XPREDATOR ROG MOD /// CORSAİR AX1200® /// ASUS VK278Q 27'' LED /// TT eSPORTS Challenger Pro /// Logitech G502 Proteus Spectrum
    ///
    Corsair H100i v2 ///Logitech G27/// Logitech X-530 /// SHARKOON X-Tatic PRO 5.1 Gaming Headset
  • Yarbay
    4306 Mesaj

işin şakası bir yana be bile soğudum eski heyecan kalmadı aynen f/p ürünü düşünürüm artık çok yorucu ve yıpratıcı olabiliyor bu donanım.......
    |
    |
    .:Romeo_Redline:. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: NecroCyber-777

eeee napıyonuz gençlik
    Egemencim naptın sistemi merak ettim uğrim dedim buralara
    Ben halen aynı zaten :D şu ara maddi olarak durunlar zor ekran kartım bile gtx670 hala vs

Ne yapalım 4930k alacak para arıyorum daha satamadım benim anakartı da bekliyoruz öyle. Dolar bir yandan kafayı yedi kaldık ortada

SEO
kolayoto.com
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,813
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.