Şimdi Ara

ASUS - Republic Of Gamers Anakart Kullanıcıları Kulübü (161. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.047
Cevap
31
Favori
135.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    lga 2011
    maddi sıkıntı yoksa BMW 540 yerine m5 alınır tabikide... @BLCK-E
  • BLCK-E B kullanıcısına yanıt
    O.c performansi 2011 serisinde en iyi o yuzden R4e be ve 4930k en iyi secim olacaktir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam üstadlar,

bu daemon toolsu ben yüklemiştim ve sorunsuz çalışıyordu ancak format attıktan sonra aynı seri no ile kabul etmiyor...nasıl çözerim bu işi?
  • mncs35 kullanıcısına yanıt
    valla sorununun cozumunu tam bilmiyorum ama format atmadan onceki bilgisayar adı ile simdiki adı arasında fark olabilir buna bir goz at eger fark varsa eski kullandıgın adı kullan

virus programında aynı sorunu yasamıstım boyle duzelttim umarım isine yarar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLCK-E -- 20 Ocak 2014; 17:33:14 >
  • BLCK-E B kullanıcısına yanıt
    kasperskyde sorun yok problemsiz kuruldu ama daemon tool olmuyor...
    zaten eski yeni pc diye bişey yok...daha önce hdd vardı ssd ye geçince format attım bu sorunla karşılaştım...
  • mncs35 kullanıcısına yanıt
    sanırım kendimi tam ifade edemedim :)

demek istedigim format atmadan once kullandıgınız isletim sisteminizin kullanıcı adı ile su an ki kullanıcı adı farklı olabilir

belki bu yuzden boyle bir sorunla karsılasmıs olabilirsiniz

yine de en temizi deamon tools ile iletisime gecmek
  • asus maximus anakartların biosuna windows üzerinden erişilebiliyormuydu böyle bir program vardı sanırım yanlışmı biliyorum yada bana maximus v gene kart için işlemci overlock yapmada yardımcı olucak arkadaş varmı
  • barut78 kullanıcısına yanıt
    2 çeşit yoldan yapabilirsin biri ai süite üzerinden diğeri bios üzerinden...

not: en sağlıklısı bios üzerinden.

ai suite:
    https://www.youtube.com/watch?v=BoaAT5TkXc4

bios:
    https://www.youtube.com/watch?v=Z7zPu9255ZI
  • eeee napıyonuz gençlik
    Egemencim naptın sistemi merak ettim uğrim dedim buralara
    Ben halen aynı zaten :D şu ara maddi olarak durunlar zor ekran kartım bile gtx670 hala vs
  • Teknolojinin sonu yok
    Al al bu işin dibi yok
    Gtx 670 deyip küçümseme
    BF4 bile sorun yok

• .:Romeo_Redline:. kullanıcısına yanıt
    hahah süper olmuş kardeşim valla kafiyeli şirin bir yazı olmuş ...yok gtx670imi seviomda millet yükseltince zoruma gidiyor dermişim
  • tek sıkıntın bu olsun bir şeyin sonu olmayınca ne kadar çıkarsın çık zirveye ulaşılmıyor zaten teknolojide böyle. Bende eskiden hobidir dedim eğlencedir dedim çok para döktüm bu oem işine ama artık sadece fiyat/performans hareketin deyim sadece ihtiyacım olanları alıyorum. Doktor hastasına der: ne yersen ye bir gün öleceksin buda aynı hesap kim ne alırsa alsın bir gün hurda olur
  • .:Romeo_Redline:. kullanıcısına yanıt
    işin şakası bir yana be bile soğudum eski heyecan kalmadı aynen f/p ürünü düşünürüm artık çok yorucu ve yıpratıcı olabiliyor bu donanım.......
  • quote:

Orijinalden alıntı: NecroCyber-777

eeee napıyonuz gençlik
    Egemencim naptın sistemi merak ettim uğrim dedim buralara
    Ben halen aynı zaten :D şu ara maddi olarak durunlar zor ekran kartım bile gtx670 hala vs

Ne yapalım 4930k alacak para arıyorum daha satamadım benim anakartı da bekliyoruz öyle. Dolar bir yandan kafayı yedi kaldık ortada

• Egemen|54| kullanıcısına yanıt
    valla bende 2 hafta önce ekran kartı alma kararı vermiştim forumdaki çoğu kişi doların düşmesini bekle diyordu ama kriz varken döviz düşmeyeceğini bildiğim için geçen hafta aldım...iyiki almışım
  • Arkadaşlar merhaba, sizlerle bir sorunumu paylaşmıştım. 'VGA No Signal' gibi bir hata alıyordum tavsiyeniz üzerine bu sorunumu bios update yaparak giderdim. şimdi yeni bir sorun ile karşı karşıyayım yine sizlerin yardımına ihtiyacım var :)

Sorunum ; Bilgisayarın düğmesine bastığımda kasa yarım saniye süresince açılıp kapanıyor. ve daha sonra tekrar açılıyor. windows falan geliyor. hiçbir sıkıntı yok. sadece güç düğmesine bastığımda yarım saniyelik kapanıp açılma faslı yaşanıyor. sizce bunu neden yapar... bios en son sürüm yüklendi, default ayarlarda denendi ve bios pili çıkartıldı. aklıma başka birşey gelmiyor. siz ROG kullanıcıları olarak bu duruma el atarsanız çok memnun olacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mncs35

valla bende 2 hafta önce ekran kartı alma kararı vermiştim forumdaki çoğu kişi doların düşmesini bekle diyordu ama kriz varken döviz düşmeyeceğini bildiğim için geçen hafta aldım...iyiki almışım

Bu gidisle benim islemci isi yatar keske islemciyi alamdan satmasaydim benimkini ama nerden bilinir boyle olacagi :)

• maxımus ıv extreme-z anakartım satılıktır duyurulur

http://forum.donanimhaber.com/m_87107427/f_//tm.htm#87107427
  • arkadaşlar 4 yıl önce topladığım pc mi yenilemeye karar verdim kullandığım anakart maximus 2 formulaydı çok memnunun bu memnuniyetten ötürü şimdidi maximus 6 formula aldım ilk adım olarak ekran kartı amd r9 290x aldım işlemci 4770k düşünüyorum ama ram lerde kafam karışık önceki sistemde corsair dominator kullanıyordum memnunum sizce yeni sisteme ne almalıyım yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: safe-e

arkadaşlar 4 yıl önce topladığım pc mi yenilemeye karar verdim kullandığım anakart maximus 2 formulaydı çok memnunun bu memnuniyetten ötürü şimdidi maximus 6 formula aldım ilk adım olarak ekran kartı amd r9 290x aldım işlemci 4770k düşünüyorum ama ram lerde kafam karışık önceki sistemde corsair dominator kullanıyordum memnunum sizce yeni sisteme ne almalıyım yardımcı olursanız sevinirim

Dominator e devam sadece hızını artırabilirsin düşükse

• 
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.