Şimdi Ara

Asus R9 270 Ekran Kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
1.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Konya İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Asus R9 270 Ekran Kartı
    satılmıştır.
    Fiyat : 475 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Konya Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• techpowerup.com verilerine göre kartınızdan ortalama %25 kadar daha hızlı olan hd7870 xt model kart forumda 400 tl iken ve izin kalkıp sahibinden sitesindeki akıl dışı fiyatları referans almanız söz konusu iken, insanların iyi niyetinizden şüphe etmesi kadar normal bir şey yok
    Siz pek tabii forum üyelerini ölücülükle suçlamakta özgürsünüz. Şahsen biz de bir ürün satarken daha iyisi daha ucuzken daha kötüsüne daha fazla isteyen kişilerin ilanlarına eleştirel yorum atmakta ve diğer uygun ürünü görmemiş olası üyeleri bilgilendirmek konusunda özgürüz
  • :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • türkerrr kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum. Başka ürünleri referans alarak fiyatı belirlemedim. Aynı marka ve model ürünlerde sorunsuz olarak çalışan en düşük fiyatlı üründen aşağı bir fiyat belirledim. Dilerseniz gönderdiğiniz ilandaki ürüne talip olabilirsiniz. Selamlar.

• Bu yaklaşımla dolar 11 tl olsa ortalama 8 ayda satılır
  • emrekaradag kullanıcısına yanıt
    Üründen kâr etme gayreti içerisinde değilim, işim bu değil ancak forumdaki ölücü kültürüne de paye bırakmayacağım maalesef. Baktım 1-2 ay satılmaz, kardeşiniz gibi bir öğrenciye hediye ederim. En azından adı belli olur.

Asus R9 270 Ekran Kartı

• techpowerup.com verilerine göre kartınızdan ortalama %25 kadar daha hızlı olan hd7870 xt model kart forumda 400 tl iken ve izin kalkıp sahibinden sitesindeki akıl dışı fiyatları referans almanız söz konusu iken, insanların iyi niyetinizden şüphe etmesi kadar normal bir şey yok
    Siz pek tabii forum üyelerini ölücülükle suçlamakta özgürsünüz. Şahsen biz de bir ürün satarken daha iyisi daha ucuzken daha kötüsüne daha fazla isteyen kişilerin ilanlarına eleştirel yorum atmakta ve diğer uygun ürünü görmemiş olası üyeleri bilgilendirmek konusunda özgürüz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BessiR B kullanıcısına yanıt
    İstenilen fiyat ile satinilan fiyat hic bir zaman ayni olmaz sarı sitede.. R9 390x e de oranin kitlesi 950-1250 arasi fiyat cekmis, iş mi bu sence. Ben 650ye aldim burada, 2 hafta oluyor.

• Pek sevgili @emre karadağ,
    düşünce tarzın mantıklı olabilir ancak gerçekçi değil maalesef. zira bir ürünün satış değeri tespit edilirken o ürün özelinde fiyatlandırma esas alınır. Bilgisayarcı değilim ancak fiyatlandırmanın tek unsuru performans değildir. Eğer siz bugün sarı siteye ve aktif ilanlara bakıp en düşük fiyat üzerinden fiyatlandırmayı pahalı olarak nitelendiriyorsanız yapacak bir şey yok.

Pek sevgili @cs-beta
    işim ekran kartı almak-satmak değil, ayrıca foruma da bu ilan sebebiyle girip çıkıyorum sadece. Ancak bir kişinin ürün fiyatına 100 lira yazıp 50 liraya satmasını da çelişkili buluyor, bu kişilerin iş ahlakını sevmiyorum, tasvip etmiyorum. ürün satılmasa dahi böyle bir çelişkiye kendimi düşüreceğimi sanmıyorum.

Buradan gelecek paraya ihtiyacım yok, dediğim gibi satılmazsa birine hediye veririm en azından adı belli olur. Ancak başka ilanlarda bu ilanı referans gösterilerek "bak orada 250TL'ye satıldı, seninki pahalı." cümlesinin konusu olmak istemiyorum. ölücü geleneğe paye bırakmamaktan kastım budur. Siz kıymetli alıcılar için yapabileceğim en büyük iyilik sarı sitede taban fiyatı aşağı çekmek olur, belki benden sonraki ilanlar alt fiyattan fiyatlandırılır. hadi yine iyisiniz köftehorlar.

Sizlere çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BessiR -- 5 Ağustos 2020; 12:24:32 >

• Şansını sarı sitede dene

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.