Şimdi Ara

Asus Phoenix GTX 1650 Super 4GB Ekran Kartı 1932 TL Hepsiburada Tükendi- inventus link eklendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.571
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jeormormont -- 9 Şubat 2021; 15:56:11 >

• Tükenmiş.

• Bu ekran kartı piyasasına ne olmuş öyle, neredeyse biraz ekleyip benzer chipsetli notebook alınacak hale gelmiş :/

• Ekran kartlarında böyle kıtlık olacağı aklıma gelmezdi . Bitcoin ilk patladığından böyle stok problemi yoktu fiyatlarda bu kadar uçuk değildi.

2018-2019 arasında 1070-1070ti 3000 TL altında olabiliyordu.

Gigabyte Aorus GTX 1060 6G 192b GDDR5 GV-N1060AORUS-6GD Bu kartı 23.03.2018 tarihinde 2000 liraya almışım. O kur ile 500 dolara denk geliyor ama en pahalı 1060 denebilirdi.

Bu zamanın 3060Ti'ı denebilir 500 dolar desek 3500 lira eder şuanki kurla.

https://www.akakce.com/ekran-karti/en-ucuz-zotac-rtx-3060-ti-twin-edge-gaming-oc-zt-a30610h-10m-256-bit-gddr6-8-gb-fiyati,914012853.html

Bakıyorum şimdi 3-4 katı :)

Var bu işte bir bit yeniği. megabitmi gigabitmi terabitmi bilmem :)

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çevrenizde ve internet üzerinde tespit edebildiğiniz Coin kazıcılarını, MENKUL VE GAYRiMENKUL EMVAL İLE BUNLARIN İNTİFA HAKLARININ VE DAİMİ VERGİLERİN MEKTUMLARINI HABER VERENLERE VERİLECEK İKRAMİYE HAKKINDA KANUN uyarınca, elde ettiğiniz bilgileriyle herhangi bir vergi dairesi başkanlığına ihbar edebileceğinizi ve bu ihbarınız kapsamında %30'a varan ikramiye kazanabileceğinizi biliyor muydunuz?

Şuan öğrendiniz. Gereğini yaparak, bu işi paraya dönüştürebilir, vergisiz-haksız kazanç sağlayanları devletin sırtından ve doğal olarak bizlerinden sırtından indirebilir, kazanç sağlayabilirsiniz.

• gtx 1060 6gb çıkış fiyatı 250 dolar

rtx 3060 ti çıkış fiyatı 400 dolar. arada yüzde 60 fark var. bu zamanın 3060ti denemez. 1660 super-ti arası sayılabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi board728 -- 9 Şubat 2021; 17:50:12 >
  • Kerros kullanıcısına yanıt

Bununla ilgili detaylı bir rehber var mıdır acaba? Kripto paralar menkul kıymet veya para olarak geçmediği için yaptırımı yok diyorlar. Yurt dışındaki borsalardan ülkeye döviz soktukları için varlık barışı kapsamında vergiden muaf olduklarından falan bahsediyorlar, bunun aslı var mıdır? Tam olarak nasıl şikayet etmemiz gerek? Aynı mantıkla csgo gibi oyunlarda oyun içi eşya sahiplerini de şikayet edebilir miyiz? Sonuçta onları da satınca parasal bir karşılığı oluyor.

• Türkiye sınırları içerisinde istisna kapsamında ve tutarında olmayan her kazanç vergilendirilmelidir. Bitcoini rig kurup “ticari amaç gütmüyorum hebele” diyen ve ispat edebilecek delikanlı varsa buyursun :)

Kanunu attım oraya, okuyun, yakalayın, stalklayın ve ihbar edin. Gerisi teferruattır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kerros kullanıcısına yanıt

Bana zararı olmayacağını bilsem sırf inadına uğraşıp şikayet etmek istediklerim var ama sonuç çıkmazsa bana yaptırımı olur mu belli değil. Herhalde rastgele herkesi şikayet edip hukuk sistemini tıkamasınlar, suçsuz birilerine rahatsızlık çıkarmasınlar diye önlem mekanizmaları vardır. Dönüp dolaşıp bana patlamayacağından emin olsam yarın gider işlemleri başlatırım.

• Gerçekten bu işi yaptığını bildiğiniz kişiyi ihbar etmekte bir sorun yok. Gerekli somut emarelere sahipseniz, araştırdıysanız, neden korkacaksınız? Herkes korkunca işte böyle oluyor ne yazık ki.

İsterseniz tüm somut verilerinizi benimle paylaşım, ben seve seve şikayet ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.