Şimdi Ara

Asus P8P67 Evo LGA 1155, Sata sorunu için yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi renklem -- 12 Şubat 2011; 0:42:44 >

• Arkadaşlar başka bir sorun da DWD-RW kullanımı, ben daha önce eski standart bağlantı ile DWD-RW'yi kullanıyordum ancak bunda o giriş yok anakartın üzerinde ve şuan DWD-RW'yi kullanamıyorum. Sata yuvasına bağlayabilmem için ne yapmam gerekiyor DWD-RW'yi bilgilendirebilir misiniz? Daha önce X58A-UD7, P55A-G55 gibi anakartlarda hep eski tip DWD-RW girişi olduğundan sorun yaşamamıştım. Kötü oldu bu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi renklem -- 8 Şubat 2011; 15:37:02 >
  • intel P67 anakartları için sata 2 portlarında sıkıntı olduğunu duyurdu. anakart değişimi başlattı. bir forumu kontrol et istersen
  • Biliyorum ancak durum farklı. windows ekranı gelmesine rağmen no hard drive dedected uyarısı alıyorum. bir de dediğim gibi eski sisteme döndüm çünkü DWD-RW'yi bağlayamadım eski standart bağlantı noktası yok ve nasıl yapacağımı bilmiyorum, sata yuvalarına mı bağlayacağım. bu konuda yardım bekliyorum.
  • Önce bios' unuzu güncellemenizi tavsiye ederim. Sonra anakart için çıkan sürücülerin son sürümlerini ASUS web sitesinden kurun. DVD için ise zaten fiyatları iyice ucuzlamış olan SATA DVD yazıcılardan alabilirsiniz bir tane.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BD91AF42D -- 8 Şubat 2011; 17:01:55 >
  • var mı önerebileceğiniz bir tane sipariş edeyim bugünden

• Dwd yazıcı olarak Pıoner Label flash alın piyasadaki en iyi dvd yazıcıdır..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.