Şimdi Ara

Asus p5pl2-e mi / Gigabyte g31m-es2l mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sizce hangisi daha iyi özellik ve marka olarak yeni almicam elimde Gigabyte g31m-es2l var kullandığım ve şimdi arkadaşım yeni Asus p5pl2-e getirdi eğer asus daha kaliteli derseniz onu kullanıcam.

• gigabyte taki chipset daha yeni ama diğerindede ram slotu sayısı fazla..gigabyte taki ram slotları yeterli ise onu kullan,zaten asus olanın işlemci desteğide zayıf,45nm olanları desteklemiyor(E7000,E8000,Q8000,Q9000 serileri gibi).
  • quote:

Orijinalden alıntı: usb2.0

gigabyte taki chipset daha yeni ama diğerindede ram slotu sayısı fazla..gigabyte taki ram slotları yeterli ise onu kullan,zaten asus olanın işlemci desteğide zayıf,45nm olanları desteklemiyor(E7000,E8000,Q8000,Q9000 serileri gibi).

Gigabyte'daki slot sayısı 2 hocam. Asus'ta 4 evet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: popu1er

quote:

gigabyte taki chipset daha yeni ama diğerindede ram slotu sayısı fazla..gigabyte taki ram slotları yeterli ise onu kullan,zaten asus olanın işlemci desteğide zayıf,45nm olanları desteklemiyor(E7000,E8000,Q8000,Q9000 serileri gibi).

Gigabyte'daki slot sayısı 2 hocam. Asus'ta 4 evet.

asus un artısı o ama diğeri daha yeni çipsete ve daha fazla model işlemci desteğine sahip
  • Anladım hocam teşekkür ederim.
  • ga 31in işlemci desteği iyi q extremeye kadar yolu var ram olayı 4 gb destekliyor ben kullanıyorum memnunum giriş seviyesi işimi görüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaNq3rB0y

ga 31in işlemci desteği iyi q extremeye kadar yolu var ram olayı 4 gb destekliyor ben kullanıyorum memnunum giriş seviyesi işimi görüyor

Asus kaç GB destekliyor hocam? Asusda 4 ram slotu var gigabyteda 2 gigabayteda 2 olduğu için 4 gb kullanmak zorundayım ama asus eğer 6 gb ram destekliyorsa 6 gb ram kullanma şansım var.
  • quote:

quote:

ga 31in işlemci desteği iyi q extremeye kadar yolu var ram olayı 4 gb destekliyor ben kullanıyorum memnunum giriş seviyesi işimi görüyor

Asus kaç GB destekliyor hocam? Asusda 4 ram slotu var gigabyteda 2 gigabayteda 2 olduğu için 4 gb kullanmak zorundayım ama asus eğer 6 gb ram destekliyorsa 6 gb ram kullanma şansım var.

http://www.asus.com/Motherboards/P5PL2E/specifications/

max 2gb destekliyor,4 slot birşey değiştirmiyor çünkü çipset eski bir versiyon 945G

• quote:

quote:

quote:

http://www.asus.com/Motherboards/P5PL2E/specifications/

max 2gb destekliyor,4 slot birşey değiştirmiyor çünkü çipset eski bir versiyon 945G

4 slot 2 GB ram büyük saçmalıkmış.

• g31 kullanmaya devam et

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.