Şimdi Ara

asus p5b 2007 cıkıslı revizyon 1.4 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
2.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • evet arkadaslar bız dj_mercan_06 la aynı yerde calısıyorduk ben de rev 1.3 var ıkımız de de aynı ımzadakı sıstemden var ultımatede benım kı 10.5 sanıyede gecıyo cubuk u onun kı 4.5 arasında cok fark var kondansatıor fazlalıgı var bı de 1.4 rev vıstaya tam uygun olarak ayarlanmıs
  • evet arkadaslar beraber test ettık arkadasımızın dedıgı dogru rev 1.4 un kondANSATORULŞERIO deısık daha uzun bunların ve 5 6 tane mınık kondansator fazlalıgı var ses kartıda MUKEMMEL ama deıstırmıyecegım anlamına gelmıyoır tabıkı o kadar cok yuksek performanslı bır anakart deıl renkten kaybedıyor bırkere bok rengımuhendısler oturmuslar bır araya gelmısler hadı annakart cıkartalım demısler ertesın hazırlamıslar ıslem tamam hehehehehhe cıkartmıslar hemen
  • Arkadaşlar bendede Asus p5b var e rev. 1.0 olması lasım. 2006 son ayında almıştım. Makinama 1102 biosunu yüklememe rağmen Sıcaklığı geç ve fazla algılama, çok geç açılma gibi problemler var. Ürünü garantiye göndersem rev. 1.4 ünü gönderirlermi ve yeni bios kurulu olması bir sorun oluştururmu?
  • arkadaşlar benim p5b 2006 yılında aldım.vista felan bişi yazmıyor.kesinlikle rev 1.3....xp açılışta 10 çubukta açlıyor.ses kartında felanda hiç bişi yok.burda yorumlara bakıyorum rev 1.3 ler o kadar kötüleniyorki kartımda hiç bir sorun olmadığı halde kafama takılmaya başladı.başka benim gibi sorunsuz olan arkadaş hiç yok mu yahu.. tşk...:)
  • arkadaşlar ne yaptınız yav 16-17 çizgi pentium 2 ler bile daha hızlı açılır, ya yanlış bişeyler yapıyorsunuz yada kartta sorun var...
    ben ilk çıktığında aldım p5b yi linux'ü saymazsak hiç problem çıkarmadı çok memnunum maşallah, bu arada 6 çizgide açılıyor benimki...
  • soyle soyleyım 1.3 ler gec boot edıyor 1.4 ler %60 daha hızlı boot edıyor vede daha kararlı stabıl 1.3lerde cpu yanındakı kondansatorler dandık lerden ama 1.4 ler katı kapasator
  • quote:

Orjinalden alıntı: sokullu

soyle soyleyım 1.3 ler gec boot edıyor 1.4 ler %60 daha hızlı boot edıyor vede daha kararlı stabıl 1.3lerde cpu yanındakı kondansatorler dandık lerden ama 1.4 ler katı kapasator

arkadaşım ben elektronikçiyim inan bana bu katı kondansatör meselesi tamamen pazarlama stratejisi, kesinlikle performans farkı yaratmaz sadece ömürleri daha uzun, zaten aralarında fiyat farkı falan yok...gigabyte kafasını çalıştırıp topladı hava parasını...
  • quote:

Orjinalden alıntı: niyatovic

quote:

Orjinalden alıntı: sokullu

soyle soyleyım 1.3 ler gec boot edıyor 1.4 ler %60 daha hızlı boot edıyor vede daha kararlı stabıl 1.3lerde cpu yanındakı kondansatorler dandık lerden ama 1.4 ler katı kapasator

arkadaşım ben elektronikçiyim inan bana bu katı kondansatör meselesi tamamen pazarlama stratejisi, kesinlikle performans farkı yaratmaz sadece ömürleri daha uzun, zaten aralarında fiyat farkı falan yok...gigabyte kafasını çalıştırıp topladı hava parasını...

ben de elektonikciyim su an bilgisayar sektöründeyim rev 1.4 kullanmaktayım ama gercekten @60 yakın daha hızlı boot edıyor katı kapasitorlerden baska baska fark yok rev 1.3 lerde o zaman sebebi nedır bunun %60 daha hızlı boot etmenin soylermısın katı kapasitorlerden baska bı farklılık gormedım ben

• hemen söyleyeyim kapasitörle alakası yok bendeki rev1.0 6 çizgide boot ediyor...
  • benn de rev 1.3 vardı o sıstemı 16 cizgide boot edıyodu bu sıkıntıları yasayan bır tek ben deılıdm nerdeyse yarısı kullanıcıların sıkayetcıydı ama 1.4 rev veredıler sorunum duzeldı vista ultimate işletim sistemin de 4 cizgıde boot ediyor demekk ki katı kapasitorler le alakası olmadıgına gore bu boardların yarısı arızalı ki ole zaten
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.