Şimdi Ara

ASUS Notebook Laptop X515EA-BQ868 Intel Core i3-1115G4 İşlemci,Intel® UHD Graphics, 4GB 6899 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
5
Favori
7.077
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ASUS Notebook Laptop X515EA-BQ868 ,FHD Ekran, Intel Core i3-1115G4 İşlemci,Intel® UHD Graphics, 4GB RAM, 256GB SSD, FreeDOS
    6899 TL

https://www.amazon.com.tr/ASUS-Notebook-X515EA-BQ868-i3-1115G4-Graphics/dp/B0BL8G6K6R/ref=pd_aw_ci_mcx_mh_mcx_views_0?pd_rd_w=ufxV6&content-id=amzn1.sym.aa4d20d6-d37f-4b53-abea-cf082ef9cd37&pf_rd_p=aa4d20d6-d37f-4b53-abea-cf082ef9cd37&pf_rd_r=6B316ASYRDQ4EG5EV2K7&pd_rd_wg=xJFdW&pd_rd_r=cd211419-410a-487d-aa83-ce3cb1aa536c&pd_rd_i=B0BL8G6K6R
    4 GB ram olması kötü ama fiyatı güzel geldi alınır mı
    Yada tavsiye edeceğiniz başka model var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baba1993 -- 5 Temmuz 2023; 16:30:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Garantisi de sıfır duruyor mu :D Attığın linkte 10. nesil ve düz hd ekran var. Konu sahibinin paylaştığı full hd ve 11. nesil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetmaza12 -- 5 Temmuz 2023; 17:10:41 >
  • shadowmexo kullanıcısına yanıt

AHAHAHHAHAHAHAHAHAHA

Uzun zamandır bu kadar komik mesaj görmedim :d

Yahu birader bak adres satırına ne yazıyor orda? forum.donanımhaber.com

Burda enayi bulamazsın heleki donanım ve bilgisayar hakkında asla.

• baba1993 kullanıcısına yanıt
    6.500 TL idi fiyatı ben de kararsızdım almadığıma pişman oldum ben de almayı düşünüyorum sanırım bu fiyata daha iyisi yok

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bolahenk B kullanıcısına yanıt
    8 GB ram olsa harika olurdu ama böylede iyi gibi duruyor cihaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 adet boş ram slotu varmış bu yönden iyi Axess, world kampanyası olsaydı çok iyi olacaktı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Michael Giacchino kullanıcısına yanıt

Kayınpederi arkadaşı alacağına karşılık mı ne vermiş. Biraz tüfeye geldi yani. Aylardır bana sat diyor. Bende o para etmez diye diye fiyatını düşürüyorum. Durum bundan ibaret yani :)

İsteyen varsa akşam kayınpederlere gideceğim. Ataşehir Mevlana mahallesi buyursun gelsin satar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowmexo -- 5 Temmuz 2023; 19:5:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmetmaza12 A kullanıcısına yanıt

Yok be hacı faturası yok işletilmiş sanırım. Faturası eski olduğu için garantisi kesin başlamış belki bitmez üzeredir. Anlamıyor bu işlerden almış işte pahalıya birkaç ay önce

• Bu laptop ile ikisi arasında kaldım. Günlük kullanım için alacağım. Max intelij ideada basic projeler, lolde tft vs. Donanımsal olarak çok problem çekeceğimi düşünmüyorum 2 laptopta da konfor olarak hangisi daha iyidir ? ( ısınma,sessiz çalışma, film izlerken görüntü kalitesi vs vs )

• ozguner00 O kullanıcısına yanıt

yuha 9200 olmus

• unpop kullanıcısına yanıt
    Almayı düşündüğünüz birsey varsa çok ertelemeyin 22 gün önce 3800 den alıp iade etmeyi düşündüğüm monitör 7800 tl oldu o yüzden iade etmeye kıyamadım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Çok iyi fiyat, dolapta sahibinden de ikinci el makinalar bundan pahalı.

• unpop kullanıcısına yanıt

Valla sormayın hocam her şey anında artıyor laptop bugün geldi bana umarım intelijde darboğaza girmez :(

• Bu cihaza uygun kaç GB ram takviyesi idealdir. Örnek bir ürün linki koyabilir misiniz ?

• by_phtogpr B kullanıcısına yanıt

Asus x515ja 10. Nesil i3 işlemci ile adata 3200 MHz ram kullanıyorum. Fakat gömülü olanla birlikte 2133te çalışıyor . 10. Nesil i3ler düşük frekansta çalılıyor biliyorum . Çok kafaya da takmadım.

Adata 3200 MHz cl22 8 GB ram aldım hb den . 399 lira fırsattı .

• Babangida Babayaro kullanıcısına yanıt

HB linkini atar mısın.

Aynı ram den lazımdı.

• scorpman kullanıcısına yanıt

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.