Şimdi Ara

Asus N56VZ Orjinal Adaptör Arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2,5 yıl önce aldığım i7 N56VZ bilgisayarımın adaptörü toptan gitti. Deneyip (adaptörden kaynaklı mı değil mi anlamak için) orjinal alabileceğim bir yer önerir misiniz? Gittiğimz yerlerde volt ve akım uyan farklı modeller gösterdiler onun da sıkıntı çıkarabileceğini düşünüp almadım. Asus Türkiye de 2 hafta sonra talep edebilrsiniz vs diyor.

• arkadaşlar bilgisayara windows 10 kurmak istedim sitesine bir girdim windows 10 sürücü desteği yok ve i3 işletim sistemine sahip saçma bilgisayarlarda bile win 10 desteği var
    asus desteğe mesaj attım bu ürün eskiymiş destek sunulmayacakmış dendi ben isyan ettim Asus N56VZ-S4402H model bilgisayar kullanıyorum.

benim gibi isyan edecekler olursa imza kampanyası düzenleyelim ve herkes desteğe windows 10 desteği istiyoruz yazarsa çok sevinirim. asusun sitesini ve sosyal medyalarını bombalayın lütfen
  • Merhaba

Ben de ASUS n56vz-S4255H (16GB RAM) modelini kullanıyorum ve Windows 10 64 bit yüklü. EK'te görebiliyor musunuz bilmiyorum.
    Bütün sürücüleri otomatik buldu.

Benim tavsiyem sıfırdan bir Windows 10Pro temiz kurulum yapın. İnternet bağlantınız da olsun.

Asus N56VZ Orjinal Adaptör Arıyorum
  • Bulabildiniz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.