Şimdi Ara

ASUS N56VM-VZ Kullanıcıları Paylaşım ve Bilgi Platformu (374. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.270
Cevap
77
Favori
497.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 372373374375376
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bay Exe

ben daha önce ssd takmıştım biraz önce n.stor kargodan geldi ama ben blurayi yerinden çıkaramadım bu konuda bilgisi olan yardım edebilecek birisi var mı yaparken videoya çekiyordum ama çıkaramadığım için yarım kaldı kesmek zorunda kaldım yardım edebilecek olan varsa biraz acil bilgisayar masanın üstünde yatıyor dağıldı ortalık

Burada anlatılmış....

http://www.enpedi.com/2013/03/asus-n56v-serisi-ssd-terfisi.html

• quote:

Orijinalden alıntı: kijiro

quote:

Orijinalden alıntı: Bay Exe

ben daha önce ssd takmıştım biraz önce n.stor kargodan geldi ama ben blurayi yerinden çıkaramadım bu konuda bilgisi olan yardım edebilecek birisi var mı yaparken videoya çekiyordum ama çıkaramadığım için yarım kaldı kesmek zorunda kaldım yardım edebilecek olan varsa biraz acil bilgisayar masanın üstünde yatıyor dağıldı ortalık

Burada anlatılmış....

http://www.enpedi.com/2013/03/asus-n56v-serisi-ssd-terfisi.html

evet zaten ordan da yardım alıyorum ama sorunu çözdüm şimdi windows 8in açılışında bir hata veriyor onu yapmaya çalışıyorum yardım edebilecek var mı

• Windows 8 var Windows 7 ye nasıl çevircez bilgisi olan var mı bide garanti kapsamından çıkarmı.
  • N56VZ ye 750GB 7200rpm HDD taktığımız zaman win7 veya win8 kaç derece veriyor. Bilen arkadaşlarım söyleyebilirlermi. ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustyy16

N56VZ ye 750GB 7200rpm HDD taktığımız zaman win7 veya win8 kaç derece veriyor. Bilen arkadaşlarım söyleyebilirlermi. ?

akşam eve gidince söylerim asus laptopun içinde 1 tb 5400 lük hdd yi çıkarıp wd nin 750 gb 7200 rpm hdd sini taktım dün akşam dikkat etmedim kaç puan verdiğine
  • ben ssd takmıştım sorunsuz çalışıyordu dun n.stor ile yanına içinden çıkan hddyi taktım önce ssdnin içindeki win8 i açtım normal çalıştı sonra hdd deki win8i açtım otomatik onarma fln çıktı sonra onarım yapılamadı dedi bende tekrar ssd den açtım mavi ekran verdi ve

Recovery.
    Your PC needs to be repaired.
    The Boot Configuration Data for your PC is missing or contains errors.
    File \EFI\Microsoft\Boot\BCD.
    Error code: 0x000000f.
    You'll need to use the recovery tools on your installation media. If you don't have any installation media (like a disc or USB device), contact your system administrator of PC manufacturer

Press Esc for UEFI Firmware settings.

yazdı. usbden win8 kurulumu da yapılmıyor hdd deki win8i sildim ssdyi yedekleyip tamamen silsem taksam yine aynı hatayı verir mi ? sadece hddyi takıp usbden başlatmayı denedim yine aynı hatayı verdi ama arconis true imagenin bootable mediası çalıştı ama kurtaracak bir imaj yok win 7 dvdsi ile başlatmaya çalıştım oda 0xc0000185 diye bir hata verdi yardım edin lütfen kafayı yiycem
    videosu bile var hazırlayıp atıcam

Edit: videohttp://www.youtube.com/watch?v=PX-sO4OEFLw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay Exe -- 5 Nisan 2013; 13:44:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: soulflyy

quote:

N56VZ ye 750GB 7200rpm HDD taktığımız zaman win7 veya win8 kaç derece veriyor. Bilen arkadaşlarım söyleyebilirlermi. ?

akşam eve gidince söylerim asus laptopun içinde 1 tb 5400 lük hdd yi çıkarıp wd nin 750 gb 7200 rpm hdd sini taktım dün akşam dikkat etmedim kaç puan verdiğine

Tamam bekliyorum. :)
  • Asus N56VZ S4283H i7 3630QM modelini tavsiye eden var mı? Isınma sorunu falan oluyor mu? Ayrıca black ops 2, far cry 3 gibi oyunları hangi seviyede, takılmadan oynayabilirim? Yardımlarınız için teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lobelya20

Asuslara rakip şuanda en iyi iki seçenek manyak fiyat Y500 Notebooklarda

http://www.pcdepo.com/lenovo-ideapad-y500-59-360469-notebook-urun9304.html

http://www.pcdepo.com/lenovo-ideapad-y500-59-367293-notebook-urun8799.html

Y500 full hd (1920x1080) olmadığı için genellikle tercih edilmiyor. Böyle bir önceliğiniz yoksa dediğiniz gibi mantıklı. Servis durumunu da sorgulamanız lazım tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: xir38

ben de bu ürünü almayı düşünüyorum da fan sesi ile alakalı tam bir bilgiye ulaşamadım normal kullanımda ve yükte fan sesi durumu nasıl özellikle nette sörf yaparken falan gıcık etmesin istiyorum kullanan arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum...

fan sesi yok diyebilirim o derece az.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nonoer

Sistem derecelendirme puanında 'windows aero için masaüstü performansı' 5.9 çıkıyor arkadaşlar. Yabancı forumlarada baktım ama bi düzeltme göremedim. Default olarak nvidia gt650 çalıştırıyor, tekrar formatlayıp kurulum yaptım,nvidia driver da güncel ancak ne yaptıysam bunu fixleyemedim.
    Birde odd donanımı yerine sata hdd caddy aparatı için akasa n.store den daha kaliteli malzemesi olan bir cihaz arıyorum. Türkiye pazarında olan bir ürün olması tabiki güzel olur ancak kaliteli birşey bulamadım.

Bunun sebebi ekran kartının çalışma prensibi. NVIDIA optimus teknolojisi sayesinde windows normal kullanımda batarya dan çok yememek için on board intel ekran kartına geçiyor. O performans intel ekran kartının performansı yani . Ne yazık ki performans değerlendirmesinde ekran kartını nvidia olarak zorlayamıyoruz. Ya da varsa böyle bir yöntem ben bilmiyorum. Araştırdığımda yoktu.

• BİOS GÜNCELLEMESİ NASIL YAPILIR?????

Arkadaşlar n56vz 4037v kullanıcıyım . Biosun son sürümü olan bios 216 sürümünü yükledim. Ancak Nasıl güncelleyeceğimi bilmiyorum. flasha atıp yeniden başlat diyince f2 ye basarak yapılıyodu sanırım ancak tam nasıl oluyor Bios güncellemesi nerden nasıl yapıcam bir anlatabilir mi birisi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -K@-

gittigidiyordaki urun sifir degil yemilenmis. dikkat edin

Kafama takıldı bak şimdi bu konu başından geçen bir olay mı var yada şahit oldun mu veya bu konu altında toplanan arkadaşlar sizler ne diyorsunuz bu gittigidiyordaki ürünlerin yenilenmiş ürün oldunun hakında
    varmı bir hikayesi olan ben o siteden alış veriş etmek için neredeyse baş vurmuştum satış alış veriş yaptım bir site ama bukadar büyük bir ürün almamıştım ufak tefek şeyler aldım sattım varsa bir şikayeti olan yazarsa çok çok iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: soyluozan

BİOS GÜNCELLEMESİ NASIL YAPILIR?????

Arkadaşlar n56vz 4037v kullanıcıyım . Biosun son sürümü olan bios 216 sürümünü yükledim. Ancak Nasıl güncelleyeceğimi bilmiyorum. flasha atıp yeniden başlat diyince f2 ye basarak yapılıyodu sanırım ancak tam nasıl oluyor Bios güncellemesi nerden nasıl yapıcam bir anlatabilir mi birisi ?

http://www.enpedi.com/2011/05/asus-bios-guncelleme.html adresinde ayrıntılı olarak anlatılmış, işinize yarayabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: soyluozan

BİOS GÜNCELLEMESİ NASIL YAPILIR?????

ben güncelledim hiçbir şeye katkısı olmadı çok eski değilse yapma, güncelleme biraz korkunç oluyor ama istersen

http://www.enpedi.com/2011/05/asus-bios-guncelleme.html

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: soulflyy

quote:

Tamam bekliyorum. :)

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/748400/cfaaa7ca-c2bb-4b7f-a8b0-04c20e04fe6d.PNG

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adsızusers -- 5 Nisan 2013; 20:16:32 >

• Merhaba arkadaşlar. Konuyu uzun süredir takip edemedim. Benim bir sorum olacaktı. Aslında sorunun cevabı konu içerisinde olabilir ama sayfa sayısı çok fazla olduğu için ve fazla vaktim olmadığı için sormak istedim.

Bende Windows 7'li model var. Sanırım S4037v'ydi. Şimdi ben Windows 8'e geçiş yapmak istiyorum. Performans, destek vs. açısından bir sıkıntı yaşar mıyım, yani daha önceden geçiş yapanlar izlenimlerini kısaca bir yazarsa çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drtagg

Merhaba arkadaşlar. Konuyu uzun süredir takip edemedim. Benim bir sorum olacaktı. Aslında sorunun cevabı konu içerisinde olabilir ama sayfa sayısı çok fazla olduğu için ve fazla vaktim olmadığı için sormak istedim.

Bende Windows 7'li model var. Sanırım S4037v'ydi. Şimdi ben Windows 8'e geçiş yapmak istiyorum. Performans, destek vs. açısından bir sıkıntı yaşar mıyım, yani daha önceden geçiş yapanlar izlenimlerini kısaca bir yazarsa çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

ben geçiş yaptım 2 aydırda sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. çokta memnunum windows 8 den. açılış kapanışlar 7 ye göre çok daha hızlı oldu. tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: alestra123

quote:

Orijinalden alıntı: -K@-

gittigidiyordaki urun sifir degil yemilenmis. dikkat edin

Kafama takıldı bak şimdi bu konu başından geçen bir olay mı var yada şahit oldun mu veya bu konu altında toplanan arkadaşlar sizler ne diyorsunuz bu gittigidiyordaki ürünlerin yenilenmiş ürün oldunun hakında
    varmı bir hikayesi olan ben o siteden alış veriş etmek için neredeyse baş vurmuştum satış alış veriş yaptım bir site ama bukadar büyük bir ürün almamıştım ufak tefek şeyler aldım sattım varsa bir şikayeti olan yazarsa çok çok iyi olur

yanlış anladınız beni. ben gittigidiyordaki urunler sifir degil denedim. arkadaşın bahsettigı ürün icin gittigidiyordaki ürün sifir degil dedim. yeni üründe sifir yemilenmis üründe yemilenmis yazıyor. gittigidiyorda sorun yok yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 372373374375376
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.