Şimdi Ara

ASUS N56VM-VZ Kullanıcıları Paylaşım ve Bilgi Platformu (372. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.271
Cevap
77
Favori
497.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar merhabalar. şuan asus n56vz modelini kullanmaktayım ve grafik, web tasarımla uğraşmaktayım. bilgisayarıma 23" lik full HD bir monitör bağladım ve sürekli o şekilde kullanıyorum bilgisayarı. bunun herhangi bir zararı olur mu ekran kartına işlemciye vs. yada donanımların ömrünü azaltması gibi bir durum söz konusu olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfrdmrc

arkadaşlar merhabalar. şuan asus n56vz modelini kullanmaktayım ve grafik, web tasarımla uğraşmaktayım. bilgisayarıma 23" lik full HD bir monitör bağladım ve sürekli o şekilde kullanıyorum bilgisayarı. bunun herhangi bir zararı olur mu ekran kartına işlemciye vs. yada donanımların ömrünü azaltması gibi bir durum söz konusu olabilir mi?

yok hocam herhangi bi zararı olmaz gerekirse 27 inclik monıtore baglayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: r4deon

quote:

arkadaşlar merhabalar. şuan asus n56vz modelini kullanmaktayım ve grafik, web tasarımla uğraşmaktayım. bilgisayarıma 23" lik full HD bir monitör bağladım ve sürekli o şekilde kullanıyorum bilgisayarı. bunun herhangi bir zararı olur mu ekran kartına işlemciye vs. yada donanımların ömrünü azaltması gibi bir durum söz konusu olabilir mi?

hdmi veya vga ile bağlamam arasında bir fark olur mu peki? pc'yi yormaz dimi bu tarz şeyler

• quote:

quote:

hdmi veya vga ile bağlamam arasında herhangi bir fark olur mu peki? (görüntü kalitesi dışında bilgisayara zarar verecek herhangi bir unsur teşkil eder mi) bilgisayara birde kablosuz klavye mouse aldım, notebookun kapağını dahi açmıyorum

• quote:

quote:

quote:

hdmi veya vga ile bağlamam arasında herhangi bir fark olur mu peki? (görüntü kalitesi dışında bilgisayara zarar verecek herhangi bir unsur teşkil eder mi) bilgisayara birde kablosuz klavye mouse aldım, notebookun kapağını dahi açmıyorum

çok iyi yapmışsınız hdmi kullanın daha kaliteli ayrıca havalandırmadan daha uzakta duruyor vganın kalın kablosu kapatmasın orayı

• http://www.youtube.com/watch?v=ZTA6Y2cqYqo ssd terfi videom kardeşim gelmese daha iyi olacaktı N.stor kargoya verilmiş yarın onuda ekliyicem
  • quote:

quote:

quote:

hdmi kullanırsanız physx gerektiren uygulamalarda nvidia'yı kullanırsınız. vga ile kullanamıyorsunuz diye biliyorum, nvidia ayar panelinde seçilemiyor çünkü. onun dışında her konuyu zarar vermeye bağlamanızı anlamadım, neden zarar versin korkmayın takın kafanıza göre

• Asus N56VZ nin yeni güncelleştirmesi var mı? Son 1 aydır pek takip edemedim de...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bay Exe

http://www.youtube.com/watch?v=ZTA6Y2cqYqo ssd terfi videom kardeşim gelmese daha iyi olacaktı N.stor kargoya verilmiş yarın onuda ekliyicem

USB den işletim sistemi kurmak için bios ayarlarını mı değiştirdiniz? USB bellekteki win8 crackli versiyondur sanırım. Hangi sürümünü kurdunuz ve driver sorunu var mı? Teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: autotechvw

quote:

http://www.youtube.com/watch?v=ZTA6Y2cqYqo ssd terfi videom kardeşim gelmese daha iyi olacaktı N.stor kargoya verilmiş yarın onuda ekliyicem

USB den işletim sistemi kurmak için bios ayarlarını mı değiştirdiniz? USB bellekteki win8 crackli versiyondur sanırım. Hangi sürümünü kurdunuz ve driver sorunu var mı? Teşekkürler...

Bios ayarı değiştirmedim zaten sadece boş SSD ve USB olduğu için direk USB boot edildi, USB deki Windows 8 Core Single Language 64 bit sürümü (http://8.enpedi.com/2013/02/windows-8-core-single-language-temiz.html ) cracklı değil kurulumdan sonra ürün anahtarını girdim etkinleştirildi driver sorunuda olmadı Türkiyede sadece burada var bu sürüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay Exe -- 3 Nisan 2013; 10:34:47 >

• Merhaba arkadaşlar.teknosadan asus n56vz-s4402h notebook aldım.nvidia gt650 ekran kartımı geldiği gün 314.22 sürümüne güncelledim. İlk gün oyun oynarken bir sorunla karşılaşmadım fakat 2. gün far cry 3 oyununu açarken sağ altta grafik sürücüsü cevap vermeyi kesti hatasını aldım. http://d1303.hizliresim.com/17/x/lkwml.jpg
    314.22 sürümü silip yerine eski sürüm olan 314.07 yükledim yine de geçmedi.Biraz araştırdım fakat bi çözüm bulamadım.Yardımınıza ihtiyacım var...:D
  • arkadaşlar bnde de bu üründav ner ama ürün anahtarım yok tekonsadan aldım ben ürün anahtarının nereden bulucaz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptanBlack28

arkadaşlar bnde de bu üründav ner ama ürün anahtarım yok tekonsadan aldım ben ürün anahtarının nereden bulucaz ?

http://8.enpedi.com/2013/01/biosa-gomulu-windows-lisans-anahtar.html

BIOS'a Gömülü (MSDM tablosundan) Lisans anahtarını öğrenme; bölümüne bak ben oradaki yöntemle öğrendim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay Exe -- 3 Nisan 2013; 13:01:26 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CaptanBlack28

arkadaşlar bnde de bu üründav ner ama ürün anahtarım yok tekonsadan aldım ben ürün anahtarının nereden bulucaz ?

http://8.enpedi.com/2013/01/biosa-gomulu-windows-lisans-anahtar.html

BIOS'a Gömülü (MSDM tablosundan) Lisans anahtarını öğrenme; bölümüne bak ben oradaki yöntemle öğrendim

eywl hocam bi bakayım :)

• Notebook Markası : Asus
    İşlemci Markası : Intel
    İşlemci Tipi : Intel Core i7
    İşlemci Hızı : İ7-3610QM - 2.3 GHz Turbo Boost ile 3.3 GHz'ye kadar
    İşlemci Cache : 6 MB
    Ekran Boyutu : 15.6
    Ekran Tipi : Full HD(LED)
    Ekran Çözünürlüğü : 1920x1080
    Ekran Kartı : Nvidia
    Ekran Kartı Belleği : 2 GB
    Grafik İşlemcisi : NVIDIA GeForce GT 650M 128Bit
    HDMI : Var
    Sistem Belleği : 8GB
    Bellek Tipi : 1600 MHZ DDR3
    Max Bellek : 8 GB
    Disk Kapasitesi : 1 TB
    Disk Hızı : 5400 RPM
    Optik Sürücü : SuperMulti DVD±R/RW + BluRay Okuyucu
    Ethernet : Gigabit Ethernet LAN
    Wireless : 802.11b/g/n
    Bluetooth : Var
    Usb Portu : 4 x USB 3.0
    Video Portu : 15 pinli VGA video konnektörü
    Klavye : Arkadan aydınlatmalı Numerik TR Q Klavye
    Hoparlör : ASUS exclusive / SonicMaster Technology
    Kart Okuyucu : Var
    Kamera : Var
    Parmak İzi Okuyucu : Yok
    Touchpad : Çok Fonksiyonlu Touch Pad
    Uzaktan Kumanda : Yok
    3G : Yok
    İşletim Sistemi (Yazılım) : Windows 7 Home Premium
    Paket İçeriği : Notebook/Adaptör/Pil
    Pil Teknolojisi : 6-cell Li-lon Pil
    Notebook Ağırlığı : 2.70 Kg
    Garanti Süresi : 24 Ay Resmi Asus Servisi
    Hediye : Asus SonicMaster Subwoofer

2 bin TL fiyatı bunu almaya karar verdim iyi bir fiyat iyi bir seçim yapmışmıyım sizcee

• quote:

Orijinalden alıntı: ManitoN

quote:

quote:

quote:

hdmi kullanırsanız physx gerektiren uygulamalarda nvidia'yı kullanırsınız. vga ile kullanamıyorsunuz diye biliyorum, nvidia ayar panelinde seçilemiyor çünkü. onun dışında her konuyu zarar vermeye bağlamanızı anlamadım, neden zarar versin korkmayın takın kafanıza göre

yardımlarınız için teşekkürler hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: alestra123

Notebook Markası : Asus
    İşlemci Markası : Intel
    İşlemci Tipi : Intel Core i7
    İşlemci Hızı : İ7-3610QM - 2.3 GHz Turbo Boost ile 3.3 GHz'ye kadar
    İşlemci Cache : 6 MB
    Ekran Boyutu : 15.6
    Ekran Tipi : Full HD(LED)
    Ekran Çözünürlüğü : 1920x1080
    Ekran Kartı : Nvidia
    Ekran Kartı Belleği : 2 GB
    Grafik İşlemcisi : NVIDIA GeForce GT 650M 128Bit
    HDMI : Var
    Sistem Belleği : 8GB
    Bellek Tipi : 1600 MHZ DDR3
    Max Bellek : 8 GB
    Disk Kapasitesi : 1 TB
    Disk Hızı : 5400 RPM
    Optik Sürücü : SuperMulti DVD±R/RW + BluRay Okuyucu
    Ethernet : Gigabit Ethernet LAN
    Wireless : 802.11b/g/n
    Bluetooth : Var
    Usb Portu : 4 x USB 3.0
    Video Portu : 15 pinli VGA video konnektörü
    Klavye : Arkadan aydınlatmalı Numerik TR Q Klavye
    Hoparlör : ASUS exclusive / SonicMaster Technology
    Kart Okuyucu : Var
    Kamera : Var
    Parmak İzi Okuyucu : Yok
    Touchpad : Çok Fonksiyonlu Touch Pad
    Uzaktan Kumanda : Yok
    3G : Yok
    İşletim Sistemi (Yazılım) : Windows 7 Home Premium
    Paket İçeriği : Notebook/Adaptör/Pil
    Pil Teknolojisi : 6-cell Li-lon Pil
    Notebook Ağırlığı : 2.70 Kg
    Garanti Süresi : 24 Ay Resmi Asus Servisi
    Hediye : Asus SonicMaster Subwoofer

2 bin TL fiyatı bunu almaya karar verdim iyi bir fiyat iyi bir seçim yapmışmıyım sizcee

bu cihazı bekle bence yine fiyatı hafta sonuna doğru düşebilir 2100 tl ye ben aldım aynısını

http://www.gold.com.tr/U217038/Asus-N56VZ-S4250H-Notebook

• N56VZ ye 750GB 7200rpm HDD taktığımız zaman win7 veya win8 kaç derece veriyor. Bilen arkadaşlarım söyleyebilirlermi. ?
  • quote:

Bios ayarı değiştirmedim zaten sadece boş SSD ve USB olduğu için direk USB boot edildi, USB deki Windows 8 Core Single Language 64 bit sürümü (http://8.enpedi.com/2013/02/windows-8-core-single-language-temiz.html ) cracklı değil kurulumdan sonra ürün anahtarını girdim etkinleştirildi driver sorunuda olmadı Türkiyede sadece burada var bu sürüm

Teşekkürler...

• 
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.