Şimdi Ara

Asus N55SF (2GB nVidia GeForce GT 555M) (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.153
Cevap
27
Favori
396.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: skywalker12

"serzenişte" ve "mr izmir", asus açılıştaki ekran problemini intelin ekran kartını güncelleyerek çözdü...bir hayli de ilgilendiler...telefonla bile aradılar...3 gün pc yi test etmişler...herhangi bir sıkıntı kalmadı :) herkese bu güzel pc ile iyi eğlenceler...:)

İnanırmısın intel ekran kartını güncellemeden hiç bilgisayarı kapatmadım belkide bendede vardı bu problem Intel 2 3 gün önce bi sürücü daha yayınladı windows updatelerini güncel tut onuda yükle. Sevindim adına. Hayırlı olsun güle güle kullan

• quote:

Orijinalden alıntı: Bekir__

Asus un bu modeli ile Dell in hangisini kiyaslayabiliriz ?

en yakın DELLXPS-502S bu model var kardeş ama ekran kartı olarak alt modeli

http://www.vatanbilgisayar.com/notebook-netbook-tablet/dell-xps-502s63p45-xps-502s-core-i7-2630qm-20ghz-4gb-500gb-156-dvdrwbr-2048mb-gt540m-bt-cam-w7pr/productdetails.aspx?I_ID=54946

• quote:

Orijinalden alıntı: koasrmtaanl

quote:

http://www.vatanbilgisayar.com/notebook-netbook-tablet/dell-xps-502s63p45-xps-502s-core-i7-2630qm-20ghz-4gb-500gb-156-dvdrwbr-2048mb-gt540m-bt-cam-w7pr/productdetails.aspx?I_ID=54946

Ekran karti ram i işlemci si. Herseyi düşük değil mı 1194 den ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

ekran kartı ve ram düşük. işlemci farkını normal kullanımda anlamanız zor...

• quote:

quote:

quote:

aynen öyle ama en yakın modeli bu :)

• del pc lerinde güçlü kart kullanmıyor heleki bu orta segmentte 525m'ye kafayı takmış bazı arkadaşlar yazıyor 550m nin hızları düşürülmüş hali diye oc yaptınmı onlarseviyesine gelir oc yaptınızmı bir iki elinizde patlar.normal haliye oyunları kaldırabiliyor mu ona bakmalı.
  • N55SF-SX236V modeli neden Vatan'da satılmaz anlamam. İlla fullhd ekranlı mı almak zorundayız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serzeni$te

quote:

Orijinalden alıntı: skywalker12

"serzenişte" ve "mr izmir", asus açılıştaki ekran problemini intelin ekran kartını güncelleyerek çözdü...bir hayli de ilgilendiler...telefonla bile aradılar...3 gün pc yi test etmişler...herhangi bir sıkıntı kalmadı :) herkese bu güzel pc ile iyi eğlenceler...:)

İnanırmısın intel ekran kartını güncellemeden hiç bilgisayarı kapatmadım belkide bendede vardı bu problem Intel 2 3 gün önce bi sürücü daha yayınladı windows updatelerini güncel tut onuda yükle. Sevindim adına. Hayırlı olsun güle güle kullan

evet sende de olmuş olabilir...güncellemelri ve updateleri kaçırmamak gerekli...teşekkürler...probelmler ufak da olsa can sıkabiliyor...umarım bundan sonra sorunsuz ve prolemsiz kullanırız..;)

• 525 overclock ile 550 yi yakalar, yakalayamaz o denenir, görülür ama 550 overclock yapılamıyor mu? :) 850core 3dmark almıştım, 900ü de görecektir, ±5~10 düşer ama gt525 kaça çıkabilecek? :)
  • arkadaşlar bu cihaza SSD takıp kullanan var mı acaba ? taktıysa hangi model takıldı ve sorun yasandı mı soylense çok faydalı olur diye düşünüyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: skywalker1789

arkadaşlar bu cihaza SSD takıp kullanan var mı acaba ? taktıysa hangi model takıldı ve sorun yasandı mı soylense çok faydalı olur diye düşünüyorum...

Kardes uymaz diye sorun yapma. Her ikisi sata portludur tak kullan. Burda muhim olan sata 2 veya sata 3 olayi. Ben sormustum bu makina sata 3 destekliyomu diye. Vet dediler hm65 chipset falandi sanirim. Destek veriyor sata 3e yani. Bende ssd alip takmayi dusunuyom 120 lik insalah. Vatandaki corsair kirmizi model 500 tl idi sanirim sata 3.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

aynen öyle ama en yakın modeli bu :)

ben arkadasa katilmiom.bence senin bu dedigin toyota suprayla aston martin db9 u kiyaslama gibi bisey. 1194e rakip lenovo y570 dell xps 17 var

• SSD ile uçarr :) sd takıp test etse birisi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~H!ddeN

Şu an i5li versiyonunu satan tek yer pcdepo sanırım? Bu kadar çabuk gelmesini beklemiyordum ama iyi oldu vatan'a falan da gelse keşke biran önce.

http://www.netsiparis.com/detay/11201020302/ASUS-N55SF-S1235V-NOTEBOOK-I5-2410-6GB-500GB-15-6 bir kaç firmada görmüştüm i5 olanı almak sizcede mantıklı değilmiydir?
  • arkadaslar ben facebookta felan video izleyemiyorum flash playerın son surumu gerekli diyor sitesinden indiriyorum yinede açılmıyor nedir bunun çözümü yardımcı olabilicek varmı
  • arkadaşlar dartyde süper bir indirim var n55sf sx236v 1429 tl aldım ben...

http://www.darty.com.tr/e_commerce/NOTEBOOK/ASUS/N55SF-SX236V-p-65037-c-24.htm
  • asusta da %25 indirim var hem notebook hem netbook
  • quote:

Orijinalden alıntı: -K@-

SSD ile uçarr :) sd takıp test etse birisi :)

az kaldi kardesim.d yilbasina kadar alicam ve 120gb 500mb\s ssd alcam hayirlisiyla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -K@-

SSD ile uçarr :) sd takıp test etse birisi :)

az kaldi kardesim.d yilbasina kadar alicam ve 120gb 500mb\s ssd alcam hayirlisiyla

Sen al bir bakalım benim müfettişlik sınavına hazırlanmam lazım laptop sattım 5 6 ay sonra alacağım :
  • 3d bluray diski yada Iso dosyasi calistiran varmi? Ben 3d olarak calistiramadim bir turlu.
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.