Şimdi Ara

Asus N55SF (2GB nVidia GeForce GT 555M) (308. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.153
Cevap
27
Favori
396.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
Giriş
    https://www.biryoo.com/windows-10-ile-sanal-ram-olusturarak-rami-yukseltmek/

4GB için 8GB (Özel boyut olarak 8192MB)
    8GB RAM için 16GB (Özel boyut olarak 16384MB)
    16GB RAM için 16GB (Özel boyut olarak 16384MB)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkese selamlar, s1194v modelini hala kullanıyorum ama kasada ve monitör panelinin kenarında birkaç yerde çatlak oldu. artı ekran kartı problemi de yaşıyorum. bu parçaları temin edebileceğim veya istanbulda yaptırabileceğim bir yer önerisi olan var mıdır acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DangerousRabbit

Bende ekran kartı var, sorunsuz ve tamir görmemiş. Uygun fşyattan verebilirim. Hard disk'i takmak çok basit, harddiskin kendi fiyatı kadar işçilik alanlar var, aman uzak durun benden söylemesi .
    konuyu hortlatayım. ekran kartı mevcut mu hala?
  • ihzone89 kullanıcısına yanıt
    Maalesef hocam satıldı.
  • Merhaba bende bu laptop u kullanıyorum. Yalnız çok yavaşladı harddisk değiştirmeyi düşünüyorum fakat ne almalım link olarak yardımcı olabilecek var mı? Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • i5 li olanı kullanıyorum 2011 den beri. taş gibi hiçbir sıkıntısı yok. hala kullanan var bilin istedim 

• ~pasak~ kullanıcısına yanıt
    Bende hala kullanıyorum. 1234v 4 GB RAM olan modelini almıştım. Alır almaz 4 daha taktım. Taş gibi hala. Yalnız bu aralar ekran gidip geliyor anlık. Hiç bir oyun oynayamıyorum. En basit oyun bile açınca kapatıyor hemen. Bu sorun sadece oyunlarda oluyor. Autocad, idecad, MS Office vs. bunlarda sorun yaşamıyorum. Şimdi sorun sizce harddisktemi yoksa ekran kartı modülündemi? Bilen biri yardımcı olursa sevinirim.
  • pingu81 kullanıcısına yanıt
    Hocam bazı yerlerde SSD desteklediğini söyleyenler var. Marka olarak Samsung evo860 diyorlar. Bir araştır istersen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gross -- 2 Şubat 2021; 23:21:25 >
  • gross G kullanıcısına yanıt

Ekran kartında sorun bendede vardı bu bilgisayardan ekran kartını fırınladım 2 yıl daha rahat bir şekilde götürdü beni

• oGShan1905 kullanıcısına yanıt
    Nasıl fırınladınız. Anlatabilir misiniz?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • gross G kullanıcısına yanıt

önce aliminyum folyalardan 4 tane top şekllinde tepsiye yapışmayacak şekilde ekran kartının 4 köşesine koy. Fırını 200 dereceye ayarla yaklaşık 15-20 dakika fırınla sonra çıkar 1 saat falan dışarda dursun sonra ekran kartını tak kullan en az 2 sene daha götürüyor

• oGShan1905 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • uzun yıllardır kullandığım cihazda ekran kararmaları ve renklerin birbirine karışıp kapanma problemi başladı ekran kartından kaynaklı kronik bir sorun ankarada bunu nerde çözebilirim tavsiyesi olan var mı

• 
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.